Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Viber (безплатни разговори по интернет)

Здравейте. Може ли да се прехвърлят емотикони от един вайбър на друг, защото пакета за тях е спрян?

Изпратено от моят F8331 с помощта на Tapatalk
Цитирай
Аксесоари

Да,просто си прати стикер от телефона,на който ги има и след това цъкаш на стикера и ти отваря пакета и инсталирваш на твоя Wink

Nokia 3310 ---> Siemens S65 ---> NOKIA 8800 GOLD ---> The new ERA (Smartphones) ---> Nokia N95 8gb ---> Nokia 5800 ---> HTC WILDFIRE S ---> Samsung GALAXY S2 & S2+ ---> SAMSUNG GALAXY S3 ---> SAMSUNG GALAXY S5 GOLD ---> SAMSUNG GALAXY S7 GOLD --> SAMSUNG GALAXY S9 -->  SAMSUNG GALAXY S20 FEN EDITION/RED/ --> SAMSUNG GALAXY S22
Цитирай

Здравейте,

С последната версия 9.3.0, имали начин да изтегля платените стикери безплатно?

Изпратено от моят WAS-LX1 с помощта на Tapatalk

LG Optimus 4X HD 1/16 -> S3 Neo 1.5/16 -> Huawei P10 Lite 3/32 -> Samsung A50 4/128 -> Redmi Note 9 Pro 6/128 -> Mi 10T 5G 6/128 -> S23 Plus 8/512
Цитирай

@Ivan_Bonev, има няколко начина, погледни в тази тема: цък

 
Цитирай

Здравейте,

Имам доста странен и за мен силно неприятен проблем с Viber от последната ми смяна на телефона. Ще започна първо с това, че ползвах Viber на Sony Xperia Z3 Compact и на Viber Desktop на лаптопа ми. Всичко до тук нормално, имам синхронизирана хронология за последните 2-3 години. Наскоро обаче си смених телефона с Huawei P10 и при инсталиране на Viber хронологията ми се синхронизира от последния backup, който беше направен. Всичко нормално, НО... Тъй като имам доста добавени групи и повечето са с клиенти на голяма част от тях НЕ получавам съобщения САМО на телефона. На desktop версията на лаптопа ми се получават, а не телефона няма никой. Самите групи съществуват, има история на съобщенията в тях, но нови съобщения не се визуализират. И това е избирателно само за някой групи. Това ме влудява защото са доста и ако трябва да правим нови групи с всички тези хора ще е доста неприятно за всички. Някой имал ли е подобен проблем и решение евентуално? Ще съм много благодарен на съдействие. Поздрави!

Huawei P10 (VTR-L09) Dazzling Blue
Цитирай

Предложете програмка за блокиране на падащият прозорец при получаване на съобщение по вайбъра.
Цитирай

Viber получава лек редизайн: https://www.phonearena.com/news/Viber-An...n_id108191

 
Цитирай

Да, от една седмица съм с новата версия и наистина съобщенията пристигат мигновено при получателя, няма го това забавяне, което се получаваше от време на време. Редизайн... ами освен различните от досегашните фонове на чата и по-големите балончета със снимки нищо друго не е променено. По-скоро освежаване, от колкото редизайн.

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
Цитирай

Статусът за това дали съобщението е изпратено е попроменен, но в сайта пише, че един тик - изпратено, 2 тика - получено и 2 тика (отново) прочетено. Как се различават двата тика при получено и прочетено?
Цитирай

При прочетено стават лилави, иначе са сиви.

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
[-] 1 потребител изказва благодарност на ivan_vylka за това мнение:
  • dobs7z
Цитирай

Чакаме го за андроид.
Цитирай

Има го от вчера и за Android
9.6.0.1
Цитирай

Не виждам все още актуализация в Google Play?
Цитирай

(2018-08-31, 13:26:26)dobs7z написа:  Не виждам все още актуализация в Google Play?

При мен се обнови вчера.
официално

Може би поетапно да ги пускат.
Ето алтернавно.
Цитирай

Ъпдейтнах от Play-а. Всичко е ОК, но сякаш леко насича при писане?
Цитирай
Sad 

Здравейте,
постарах се да потърся из целия форум решение на проблема, но все е нещо, което е различно от моя. Излезе ми съобщение, че мястото в телефона е критично малко и реших с юсб кабел да прехвърля през компютъра клипове от вайбър от телефона в картата. Речено-сторено. Но без да искам бутнах кабела и той прекъсна за секунда две и като се включи вече в телефона имах само иконките на клиповете, но не със снимката, а в картата имах едва половината иконки от клиповете, но също без снимка. Нито в телефона, нито в картата се отваря някакъв клип от тези във вайбър. Има ли някакъв начин да ги възстановя тези клипове? Благодаря предварително!
Цитирай

Има разни програми - безплани и платени. Пробвай с Recuva и виж в интернет за други подобни. Шансът не е много голям... Успех!
[-] 1 потребител изказва благодарност на dobs7z за това мнение:
  • ppl17
Цитирай

(2018-06-26, 22:47:39)nikolov89 написа:  Да,просто си прати стикер от телефона,на който ги има и след това цъкаш на стикера и ти отваря пакета и инсталирваш на твоя Wink

Няма как да стане този вариант, защото са спрени за изтегляне.
Цитирай

Здравейте!Зная,че тук темата за Viber е огромна,четох доста и търсих отговор за моя проблем,но не мога да намеря такъв.А той е:От скоро съм с Honor 8x. и съобщения не получавам до момента на отключване на екрана.Приложението ми е защитено и работи във фонов режим,всички отметки по известията са отметнати.Предварително Ви благодаря.
п.п Деинсталирах приложението и отново го инсталирах,както и рестартирах тлф.

Samsung Galaxy S III Mini >>>> Huawei P8 Lite >>>>Honor 8 x
Huawei Watch GT 2
------------------------------------------------------------------------------
ПОБЕЖДАВАТ САМО ОНЕЗИ,КОИТО ВЯРВАТ,ЧЕ МОГАТ ДА ПОБЕДЯТ!
Цитирай

Здравей! От мен съвета ми е: Reset до фабрични настройки, ако някой знае друго......добре...
Цитирай

Аз моите нарочно съм ги махнал.
От настройки приложения в него на известия имаш опция с плузкг далинда получваш. Ако я оставиш вклщчена може да махнеш по отделно звук или вибрация. Аз съм си махнал звуците н тия чатове че се изприщвам като ги чия. Само вибразия, но ко ми звънят си свъни.



Изпратено от моят ANE-LX1 с помощта на Tapatalk

Movian - Арена, Замунда, Зелка, 1337x... + BGsubs субтитри от 8 сайтa
WordMateX - универсален речник | Donate
Цитирай

(2018-11-16, 16:31:30)person написа:  Здравей! От мен съвета ми е: Reset до фабрични настройки, ако някой знае друго......добре...

Това е най-лесно,но като крайна мярка,преди това искам да пробвам съвет от Вас.

Samsung Galaxy S III Mini >>>> Huawei P8 Lite >>>>Honor 8 x
Huawei Watch GT 2
------------------------------------------------------------------------------
ПОБЕЖДАВАТ САМО ОНЕЗИ,КОИТО ВЯРВАТ,ЧЕ МОГАТ ДА ПОБЕДЯТ!
Цитирай

Как може да се деактивира Вайбър, така че да не получавам известия (и да не се доставя до мен) за определено време - дори след рестарт на тела да не се активира.

С преинстал - принципно - губи ли се хронологията (имам ежедневен бекъп)

LG G2 mini > Huawei Nova > P20 lite > Galaxy A40> Pixel 5
Цитирай

Здравейте приятели,
при телефон Xiaomi Mi a 2 Lite се получи проблем след актуализция към Андроид 9. Вайбър не  може да изпраща прикачени файлове - видео, снимки и др. през WiFi. През мобилния интернет става, от друга Wi Fi мрежа също става. Само от домашната такава не става, а там се използва най-много. Отбелязвам една особеност: нашата домашна мрежа е скрита, т.е Hidden network. Някой да помогне, защото не искам да я правя видима.
Преди ъпдейта няма проблем. С Друг телефон Xiaomi също няма проблем.
Цитирай

(2019-01-02, 19:45:41)paffkata написа:  от друга Wi Fi мрежа също става

"Забрави" мрежата и се свържи пак.

Усмихни се . . . Животът е Хубав Smile
Samsung S24 Ultra 5G, S23 Ultra 5G, S22 Ultra 5G, S21 Ultra 5G, Note 20 Ultra 5G, Note 10+, Note 9, Note 8, Note 5, Note 3, Nokia 808, N8, 5800, N95, 6600, 6510, 5510
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)