Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Viber (безплатни разговори по интернет)

Това невинаги е така. Понякога ми се е случвало след като извадя сим картата, да иска потвърждение със СМС код на номера. А ако сложа нова сим карта, винаги ми се е случвало да прекрати достъпа и пак да иска или да потвърдя номера, или да си направя нов профил.

Изпратено от моят POCOPHONE F1 с помощта на Tapatalk
Цитирай
Аксесоари

Малко сложни ми се виждат тези упражнения. Преди време имаше една програма voxox с която се говореше по 2-3 цента на минута даже и номера можеше да си сменяш но за съжаление я спряха.
[-] 1 потребител изказва благодарност на esil2 за това мнение:
  • dobs7z
Цитирай

(2019-05-11, 12:16:42)esil2 написа:  Малко сложни ми се виждат тези упражнения. Преди време имаше една програма voxox с която се говореше по 2-3 цента на минута даже и номера можеше да си сменяш но за съжаление я спряха.
Еех как ми липсва тази възможност за смяна на номера ... И вероятно не само на мен...

Изпратено от моят POCOPHONE F1 с помощта на Tapatalk
Цитирай

(2019-05-10, 16:47:55)milenvn написа:  .... И до момента имам приятели, които се изненадват, че в роуминг в ЕС разговорите им към България са безплатни, както и тези към всички местни номера!

Аз имам и познати, които смятат, че сметката им за телефон нараства ако се обадят от България до български мобилен номер, който е в роуминг.

Sent from my MI MAX using Tapatalk

XiaoMi MI-8 128 GB | Android Q 10.0 | MIUI Global Stable V12.0.1.0 QEAMIXM
[-] 1 потребител изказва благодарност на krassiy за това мнение:
  • milenvn
Цитирай

(2019-05-11, 12:16:42)esil2 написа:  Малко сложни ми се виждат тези упражнения. Преди време имаше една програма voxox с която се говореше по 2-3 цента на минута даже и номера можеше да си сменяш но за съжаление я спряха.
Имаше и доларче /ако не бъркам/ бонус в началото, за да тестваш услугата.
Цитирай

(2019-05-11, 10:51:46)Гeoрги написа:  Понякога ми се е случвало след като извадя сим картата, да иска потвърждение със СМС код на номера. А ако сложа нова сим карта, винаги ми се е случвало да прекрати достъпа и пак да иска или да потвърдя номера, или да си направя нов профил.

За какъв телефон става въпрос? С няколко модела на Xiaomi от години ползвам два различни вайбъра, сменям сим карти в чужбина и никога не е имало проблем, нито пък да иска потвърждение.


Цитирай

(2019-05-11, 19:19:12)milenvn написа:  За какъв телефон става въпрос? С няколко модела на Xiaomi от години ползвам два различни вайбъра, сменям сим карти в чужбина и никога не е имало проблем, нито пък да иска потвърждение.
Последният ми е Pocophone, преди това Redmi Note 5, Note 4X и други.

Изпратено от моят POCOPHONE F1 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Точно с Ноте 5 съм ползвал и с Ноте 7. Абсолютно никакъв проблем, два различни вайбъра, със сим карта, без сим карта... Смс иска само и единствено в самото начало, при активиране на вайбъра на нов смартфон. Също така само при активирането трябва да е налична сим картата в телефона, след това аз лично вадя втората сим карта, тя не ми трябва. Но вайбъра с нейният номер продължава безпроблемно да работи!


Цитирай

На redmi note 7 може ли да се клонира вайбъра
Цитирай

(2019-05-12, 14:51:11)esil2 написа:  На redmi note 7 може ли да се клонира вайбъра
Може,ако имаш това меню в настройки.[Изображение: 46d17348031c43fa322794b0f68b245a.jpg]

Изпратено от моят Mi MIX 2s

Xiaomi Mi Mix 2s/RN 9s/POCO X6 5G
Цитирай

(2019-05-12, 14:51:11)esil2 написа:  На redmi note 7 може ли да се клонира вайбъра

Разбира се, че може! Безпроблемно! Както и всяко друго приложение!


Цитирай

Някой има ли проблем с известие на Viber, което седи и не може да се махне, а то е следното, пише, услугата е прекъсната когато не си в там и  назад към Viber когато си, а това се маха като известията от него са изключени, но тогава какъв е смисъла, а на моя са включени и не се появява такова известие, а то седи и при включен и изключен интернет. Как се маха или не може.
Става въпрос на Huawei

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай

Как мога да инсталирам viber на таблет? Но да си е със собствен номер. Тоест без да трябва телефон за регистрация. 

Или друга такава програма която не иска телефонен номер за регистрация??? Без skype...
Цитирай

Ако искаш да е със собствен номер, няма как да мине без регистрация. Може да вземеш някаква предплатена карта за тази цел, струват 6-8 лв.


Цитирай

А някаква подобна програма но без да е нужен номер за регистрация???
Цитирай

Подобна програма е месинджър на фб, но ако имаш приятел, приятелка, родител, дете /не Ви знам статута/ с апарат, който е само слушалка, би могъл да ползваш номера само за регистрация /но може да има негативи - като обаждане по телефона/. Друг вариант е и заплащането на локален номер, или за такъв от друг държава. Но за безплатно, както се спомена по-горе, предплатена карта! Попринцип това са мобилни приложения, които са приспособени към тел апарати. В последствие разработени и за компютър, там няма тел номер, но се синхронизира с твоя регистриран. Тел регистрация е един вид сигурност. Не съм 100% сигурен, тъй като все още не ползвам телеграм, но мисля че там може да се пропусне тел номер. Алтернатива е и хангоуст на гугъл, но е слабо използваемо в БГ.

времето е като парите - никога не стига
Цитирай

На телеграм не може да се изпусне номер за регистрация.Но вайбър може да си го сложиш на таблета и да ползваш някой друг номер(който е например на "нокия с фенерче" Smile ) Като пример-и аз ползвам такъв номер,имам колега,който не се интересува от вайбър/месенджър и т.н.Помолих го да ползвам неговия номер,той се съгласи,пуснах рега,той ми прати кода и регистрирах приложението.Сега си ползвам вайбъра,а той изкара 1 бира Smile
Цитирай

А не ти ли пишат познати на твоя колега, понеже на тях им излиза, че колегата ти има Viber щом ползваш неговия номер?

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
Цитирай

Хихи...познатите му не разбират понятието "чат" Smile Нито пък той.
Цитирай

Здравейте! Когато съм добавил контакт към гугъл акаунта от вайбър като набирам или ме търси върпосния контакт излиза цяла снимка от профила във вайбър а на останалите ми контакти не(излиза си стандартния прозорец за разговор).Мога ли някак на всички контакти които имам и имат вайбър да излиза снимката им от профила?

Живей така че да те е срам да разказваш но да ти е приятно да си спомняш...
Samsung S7 G930F
Цитирай
Question 

Следният досаден проблем с Вайбър. Телефонът е еС20, Вайбър последна версия от Стора. Праща се снимка, примерно портретна, в чата е ОК, а при отваряне във вградената галерия я завърта на 90 градуса. Не намирам настройка, която да го определя това, а нулиране на приложението е крайно нежелателно. 
Телефонът е на колежка и ако има идеи могат да се прилагат в интервал от време. Мерси предварително!

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай

И при мен е така, предполагам че е бък в последната версия.

HTC Desire C > Samsung Galaxy S4 (GT-I9505) > Sony Xperia Z2 (D6503) > Huawei P20 Pro > LG G8S ThinQ
Цитирай

Много добре!
Цитирай

Здравейте, някой знае ли как да забраня рекламите в приложението. Спава дума за тези, които се появяват между листа с чатовете и като натиснеш върху тях и препращат към страница.
Цитирай

Никога не съм виждал реклами във Вайбър . Да не е от някое приложение ?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)