Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Viber (безплатни разговори по интернет)

При мен разговорите през 3G и WiFi са перфектни - има дропване на някоя дума, но предполагам ще го оправят. Програмата е още бета все пак, да им дадем малко време.
Пробвах разхода на ток при пуснат Вайбър, и спрян нет - за 8 часа 30% отидоха /от 100 на 70%/ - напъва се приложението да се свърже, и изглежда "не вижда" че няма от де да получи Интернет.

Интересно ми е какво мислите за версия на Вайбър за компютър?
Лично ако зависеше от мен, такава никога няма да излезе. При излизане на такава, проблема с намирането на хората ще стане още по-голям. По-скоро трябва да се работи по версии за Симбиан и ББ,.
Цитирай
Аксесоари

Според Fb страницата на Viber и по двете се работи.

Samsung Galaxy S IV Mist Black - AOSP KitKat
Asus Transformer Prime - CM 11 KitKat
Цитирай

При мен разговорите през 3G ??? Не ти ли дърпа сметка Smile))
Цитирай

RAZER написа:При мен разговорите през 3G ??? Не ти ли дърпа сметка Smile))

нашите телофони без дата план немогат, почти всички сме така предполагам и колегата и затова трафика не е проблем

ReTiReD->SAMSUNG GALAXY S-2.3.5 +INVISIBLE SHIELD+KRUSELL ORBIT FLEX, SAMSUNG GALAXY EXCOVER 2 and SAMSUNG GALAXY S5 Charcoal Black Android 5, SGS 6 EDGE Saphire Black +Samsung Gear Live and NEXUS 7 3G (1st Gen) running stock, Stock SG NOTE 9<- 
NOW ... SG NOTE 20 ULTRA Mystic Black 
Цитирай

Преди около 2 часа пробвах да набера и ми излезе съобщение, че повикването не може да бъде осъществено в момента, някой дали има такъв проблем? И дали се нуждае от няква настройка приложението, защото смених устройството, което ползвам ?

Etiam si omnes, ego non. 
Цитирай

профилактики на сървра им. Обещават, че ще стават все по-редки..

Ginger Villain 3.3
desire amoled, s-off
Цитирай

Лошото е че стават все по-чести тези "профилактики", и да не се окаже прекалено голяма лъжица за тяхната уста пускането на приложението за други платформи...
Иначе без неограничен достъп до Интернет много се орязват функциите на телефончетата - стават от смартфони в обикновен телефон с плеър /и радио Smile /. А възможността да ми се ъпдейтват приложенията за 1.80лв./МВ нещо не ми харесва, затова - +Data Unlimited Wink
Цитирай

аз ви казах,не знам защо не вярвате...няма ли интернет програмата ти сваля за една нощ батерията одма...инъче на 3г,аз говоря по-добре отколкото на ви-фи...

HTC Wildfire,Desire X,626G,U Play
Цитирай

Според вас какъв ли процент от хората ползват Viber. Дали на съобщенията се подържа кирилица :-)
Аз се регнах, оказа се, че няма с кой да тествам:-)
Някой ако иска вицове да ми драсне едно съобщение:-) ( 0892 45 три осмици 3 )
Цитирай

:thumbup: :thumbup: :thumbup:
Цитирай

Много добре се държи при мен. Доволен съм. СГС2

Samsung Galaxy S4 - Android version 5.0.1
Цитирай

VIBER може и да е супер но ... няма как да знам, свалих си и аз, и викам я да видим сега ... и още гледам
:rofl: м :rofl: :rofl:
ма сигурно ще е супер, като намеря с кой да пробвам ще споделя :whistle:

ReTiReD->SAMSUNG GALAXY S-2.3.5 +INVISIBLE SHIELD+KRUSELL ORBIT FLEX, SAMSUNG GALAXY EXCOVER 2 and SAMSUNG GALAXY S5 Charcoal Black Android 5, SGS 6 EDGE Saphire Black +Samsung Gear Live and NEXUS 7 3G (1st Gen) running stock, Stock SG NOTE 9<- 
NOW ... SG NOTE 20 ULTRA Mystic Black 
Цитирай

morsa написа:VIBER може и да е супер но ... няма как да знам, свалих си и аз, и викам я да видим сега ... и още гледам
:rofl: м :rofl: :rofl:
ма сигурно ще е супер, като намеря с кой да пробвам ще споделя :whistle:


Иска се стабилен Интернет Иначе зле - Няма да разбереш нищо от накъсванията
Цитирай

RAZER написа:
morsa написа:VIBER може и да е супер но ... няма как да знам, свалих си и аз, и викам я да видим сега ... и още гледам
:rofl: м :rofl: :rofl:
ма сигурно ще е супер, като намеря с кой да пробвам ще споделя :whistle:


Иска се стабилен Интернет Иначе зле - Няма да разбереш нищо от накъсванията
Градски :cheers: смятам че на Виваком нета им е стабилен; WIFI също е стабилно; ако трябва ще си викаме от едната стая в другата :rofl: ... ма няма с кой :facepalm:
:tease:

ReTiReD->SAMSUNG GALAXY S-2.3.5 +INVISIBLE SHIELD+KRUSELL ORBIT FLEX, SAMSUNG GALAXY EXCOVER 2 and SAMSUNG GALAXY S5 Charcoal Black Android 5, SGS 6 EDGE Saphire Black +Samsung Gear Live and NEXUS 7 3G (1st Gen) running stock, Stock SG NOTE 9<- 
NOW ... SG NOTE 20 ULTRA Mystic Black 
Цитирай

morsa написа:
RAZER написа:
morsa написа:VIBER може и да е супер но ... няма как да знам, свалих си и аз, и викам я да видим сега ... и още гледам
:rofl: м :rofl: :rofl:
ма сигурно ще е супер, като намеря с кой да пробвам ще споделя :whistle:


Иска се стабилен Интернет Иначе зле - Няма да разбереш нищо от накъсванията
Градски :cheers: смятам че на Виваком нета им е стабилен; WIFI също е стабилно; ако трябва ще си викаме от едната стая в другата :rofl: ... ма няма с кой :facepalm:
:tease:


Хаха стабилен Smile)) Докато не сложат оптиката няма да е стабилен Smile))
Цитирай

След последния ъпдейт ми показва само един контакт, а имах 4 преди това. От днес пък ми показва само "loading" в контактити и нищо друго. При вас как е?

honor NEM-L21 (7lite), Nougat 7.0
SAMSUNG GT-N8010 (GALAXY NOTE 10.1), Jelly Bean 4.1.2
Цитирай

И при мен след последния ъпдейт нещо се прецака работата ... имах един контакт преди ъпдейта а сега 0 незнам защо така инъче си зарежда нормално и както преди !
Ако някой може да пише на разработчика би било добре май.

ReTiReD->SAMSUNG GALAXY S-2.3.5 +INVISIBLE SHIELD+KRUSELL ORBIT FLEX, SAMSUNG GALAXY EXCOVER 2 and SAMSUNG GALAXY S5 Charcoal Black Android 5, SGS 6 EDGE Saphire Black +Samsung Gear Live and NEXUS 7 3G (1st Gen) running stock, Stock SG NOTE 9<- 
NOW ... SG NOTE 20 ULTRA Mystic Black 
Цитирай

от 6 контакта,останах 3

HTC Wildfire,Desire X,626G,U Play
Цитирай

И моите изчезнаха след ъпдейта... Лекарството - uninstall и отново install. Voilla - всчики контакти пак са там :thumbup:

[box]| Phone: hTC Sensation 4G | Status: S-OFF| CID: 11111111 | HBOOT: 1.29.0000 | Radio: 11.24A.3504.31_М |
| ROM: ViperS 3.1.4 Sense 4+ | Kernel: 3.4.10-Sebastian FM 1.0.3 | Recovery: 4Ext 1.0.0.6 RC1| Анкер 1900|[/box]
Цитирай

Auris 1.6 vvt-i написа:И моите изчезнаха след ъпдейта... Лекарството - uninstall и отново install. Voilla - всчики контакти пак са там :thumbup:


Моля можели по старата версия,че и на мен ми изчезнаха и чакам да ми пратят кода сто години .
Ще бъда благодарен ако някои ми даде предната версия
Цитирай

Не съм имал проблеми с програмата. Нямам стара версия, само споменавам Smile

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай

RAZER написа:
Auris 1.6 vvt-i написа:И моите изчезнаха след ъпдейта... Лекарството - uninstall и отново install. Voilla - всчики контакти пак са там :thumbup:


Моля можели по старата версия,че и на мен ми изчезнаха и чакам да ми пратят кода сто години .
Ще бъда благодарен ако някои ми даде предната версия
Ако не ти пратят код (вече няколко пъти ми се е случвало), има един линк под прозорчето за кода. Натискаш и ти се обаждат по телефона (bot) и ти съобщава кода (на английски естествено)

[box]| Phone: hTC Sensation 4G | Status: S-OFF| CID: 11111111 | HBOOT: 1.29.0000 | Radio: 11.24A.3504.31_М |
| ROM: ViperS 3.1.4 Sense 4+ | Kernel: 3.4.10-Sebastian FM 1.0.3 | Recovery: 4Ext 1.0.0.6 RC1| Анкер 1900|[/box]
Цитирай

Auris 1.6 vvt-i написа:И моите изчезнаха след ъпдейта... Лекарството - uninstall и отново install. Voilla - всчики контакти пак са там :thumbup:
Няма смисъл да преинсталираш!!! Лекарството - отваряш Viber, отдолу на бара- contacts, левия функционален бутон( за самсунг галакси ) и от менюто което се отваря - update contacts. Затваряш Viber-a, отваряш го пак и о чудо.... всичките ти контакти са там Wink
Цитирай

filco написа:
Auris 1.6 vvt-i написа:И моите изчезнаха след ъпдейта... Лекарството - uninstall и отново install. Voilla - всчики контакти пак са там :thumbup:
Няма смисъл да преинсталираш!!! Лекарството - отваряш Viber, отдолу на бара- contacts, левия функционален бутон( за самсунг галакси ) и от менюто което се отваря - update contacts. Затваряш Viber-a, отваряш го пак и о чудо.... всичките ти контакти са там Wink
А ти пробвал ли си го този номер със старата версия, за която съм писал мнението или просто така си приказваш...? Щото аз съм го пробвал и.... няма Voilla, няма баклава! Не случайно пуснаха 2.1.2 толкова скоро след 2.1.1

[box]| Phone: hTC Sensation 4G | Status: S-OFF| CID: 11111111 | HBOOT: 1.29.0000 | Radio: 11.24A.3504.31_М |
| ROM: ViperS 3.1.4 Sense 4+ | Kernel: 3.4.10-Sebastian FM 1.0.3 | Recovery: 4Ext 1.0.0.6 RC1| Анкер 1900|[/box]
Цитирай

При мен се е получавало въпросното изчезване на контакти след обновяване, и всичко си дойде на място след рестарт на телефона. Не съм преинсталирал приложението. Може нещо да е забило, и след рестарта всичко да е заработило както трябва.
Вчера ми изчезнаха контактите, и като причина подозирам продължителната липсата на Интернет въпреки наличието на връзка с рутера. След свързване през оператора контактите "се върнаха".
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 4 гост(и)