Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Viber (безплатни разговори по интернет)

За хората които се оплакваха, че не им обръща клавиатурата в хоризонтално положение , в менюто за настройки има опция за landscape.
Цитирай
Аксесоари

Auris 1.6 vvt-i написа:
filco написа:
Auris 1.6 vvt-i написа:И моите изчезнаха след ъпдейта... Лекарството - uninstall и отново install. Voilla - всчики контакти пак са там :thumbup:
Няма смисъл да преинсталираш!!! Лекарството - отваряш Viber, отдолу на бара- contacts, левия функционален бутон( за самсунг галакси ) и от менюто което се отваря - update contacts. Затваряш Viber-a, отваряш го пак и о чудо.... всичките ти контакти са там Wink
А ти пробвал ли си го този номер със старата версия, за която съм писал мнението или просто така си приказваш...? Щото аз съм го пробвал и.... няма Voilla, няма баклава! Не случайно пуснаха 2.1.2 толкова скоро след 2.1.1
Да, и след двата ъпдейта ми изчезваха контактите и ги връщах по описания по-горе начин! И по-спокойно, не хаби излишни нерви... Smile
Цитирай

Здравейте,

Дали е възможно Вайбъра да се инсталира и на телефони Нокия имате ли напредстава и евентуално начина за инсталирването през ови сторе ли трябва да се свали или отделно да се качи .апк-то ?

Samsung S6 & S7 Edge
Цитирай

thehero написа:Здравейте,

Дали е възможно Вайбъра да се инсталира и на телефони Нокия имате ли напредстава и евентуално начина за инсталирването през ови сторе ли трябва да се свали или отделно да се качи .апк-то ?
айде направете тема да се смеем на такива екземпляри Smile)))

Samsung Galaxy Note ★★★Аryamod v6 with Kalagas theme★★★ yes yes yes !
Цитирай

Вместо да се присмиваш,вземи обясни на момчето.По принцип и мен ме интересува дали наистина има Viber и за симбиан :coffee:

Galaxy Vibrant
Galaxy S5
Цитирай

E какво да обяснява. Те хората са си го написали:

Viber for symbian phones
We also want to release the new version of Viber for Symbian as soon as possible - just like you! We are presently working on it. However we don't have an exact release date for you as of yet. Stay tuned for release updates, visit us on Facebook...

С други думи - за сега не.
Цитирай

Колеги аз също инсталирах Viber-a но при мен о6те от началото стои проблема с контактите, няма ги, нямам и хората които знам със сигурност че са вързани, а аз на тях им се появявам.Пробвах да деинсталирам няколко пъти, не се появяват и това е, версията е 2.1.2!Помагайте...

LG Optimus Black P970, Huawei Ascend G7
Цитирай

Ако звъня през него на хора който го нямат взима ли ми пари ? Или не ми разрешава да звъня на хора които го нямат ???
Цитирай

anhilus написа:Ако звъня през него на хора който го нямат взима ли ми пари ? Или не ми разрешава да звъня на хора които го нямат ???
Взима ти кинти. Като тръгнеш да звъниш на някой, който няма Viber, изкача диалогов прозорец със текст :
This contact does not have Viber yet. Press "Continue" to place a regular call throught your carrier.... Blablqbla.
Continue и суичва на gsm.

[Изображение: oneplus-logo-black-and-white.png]
Цитирай

anhilus написа:Ако звъня през него на хора който го нямат взима ли ми пари ? Или не ми разрешава да звъня на хора които го нямат ???

Ако звъниш на някой програмата ти казва Този човек няма Viber, искате ли да проведете нормален разговор? И ако натиснеш ОК тогава те прехвърля на нормалния телефон, но първо те предупреждава. Ако имаш някакви съмнения дали звъни на Вайбър или не, двата прозореца на самото позвъняване се различават

*** Note *** Въй фон *** Note 10.1 2014 Edition LTE
Цитирай

Одеве го свалих това и вече проведох няколко разговора, голяма далавера ми се струва. Не мога да намеря само от къде да сменя мелодията за смс и позвънявания. Когато ми звънят през гсм модула си ми свири рингтона който съм си сложил, но когато ме търсят през вибъра мелодията е различна, една глупава такава, все едно сме в 90те.
Бихте ли ми казали от къде се сменя мелодията, разрових програмата, но не го намирам, предполагам както винаги пропускам очевадното, но..
Цитирай

Все още няма поддръжка на потребителски рингтон. Дано в следващата версия (която трябва да поддържа и Android 4.0) тази функция да е налична.

SAMSUNG Galaxy Note 3, Android 5.0 Lollipop, Stock Kernel, Not Rooted, SanDisk Ultra UHS-1 Class 10 32GB
Цитирай

Някой дали ползва програмата с СМ7.2.0 RC0 на Оптимус 1.При мен след втората минута разговора прекъсва и телефона забива.Оправя се след вадене на батерията.Ако някой е имал същия проблем с програмата и е намерил решение, моля да сподели.

MI A2
Цитирай

Колеги въпроса ми е следния ползвам програмта имам познат който я има също.

Аз съм конектът към уайфай другия телефон НЕ.
Набирам и на другия телефон който НЕ е с пуснат интернет звъни.

Въпроса ми е в този случай ако вдигне начислява ли се на някой пари по сметката.
Цитирай

porqzov написа:Колеги въпроса ми е следния ползвам програмта имам познат който я има също.

Аз съм конектът към уайфай другия телефон НЕ.
Набирам и на другия телефон който НЕ е с пуснат интернет звъни.

Въпроса ми е в този случай ако вдигне начислява ли се на някой пари по сметката.

Най-вероятно...

Xiaomi Mi9T  6/64
Цитирай

НЕ. Ако си го набрал чрез Viber, ще ти дава свободно дори и другия да не е онлайн. Друг е въпроса ако вместо вибер набиране си му казал да набере през гсм.
Цитирай

Ще качите ли апк-то на програмата и ще тръгне ли на Р7500
Цитирай

Програмата си работи супер,чува се идеално за сега е страхотна.Искам да попитам мога ли да разбера някак дали човека от среща има включен нет,винаги дава сводобно,или не е налична за момента такава опция.

Samsung Galaxy SIII
Цитирай

Разбира се Smile Когато звъниш има два статуса, които ти изписва - ringing и calling. Първо почва с единия и ако човека има включен вайбър и нет, минава в другия. Обаче все забравям в каква последователност бяха (май ringing > calling).
Цитирай

Или прати съобщение. Ако се получи значи е с включен нет

*** Note *** Въй фон *** Note 10.1 2014 Edition LTE
Цитирай

Не ми се появяват никакви контакти. Нали уж програмата автоматично разпознава, кои от контактите ми я имат?


Оп, стана...
Цитирай

Ако те търсят и не ти е включен viber/net-а, като ги пуснеш получаваш ли нещо за пропуснатите повиквания ?
Цитирай

Sleaky написа:Ако те търсят и не ти е включен viber/net-а, като ги пуснеш получаваш ли нещо за пропуснатите повиквания ?

Да,ще получиш нотификация стига в настройките да си отметнал за икона за известяване на статусбара.
Най-добрият начин,за да разбереш дали събеседника отсреща е на линия е да пуснеш съобщение.Ако изпише след sent-delivered значи е на линия.
За известяване на екрана тряба да се отметне show message preview(ON).

HTC Desire (White Edition),  [ROM/MOD] [Android 4.1.1] [v1.1 09.03.2013], Lenovo K5 , LeEco Le 2 X520 -[ROM BB72 based on 5.8.019s (stable)]
Цитирай

Имам проблем аз чувам а те мен не защо може да е "?

Samsung Galaxy S GTI9000 (Sold) - > Samsung Galaxy S III Pebble Blue ROM : Желиран Боб 4.1.2 VikingWay Snowstorm
Цитирай

obionetr написа:Имам проблем аз чувам а те мен не защо може да е "?
Скоростта на интернета е слаба.И на мен ми се е получавало няколко пъти.

Note 10+
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)