Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Въпрос относно мрежите
#26

И аз никога не съм виждал H+ на моя дали със стоков или къстъм все тая. Но не съм пробвал MIUI, CM или някои други разновидности и не знам там дали се показва. Та означението + може да го няма, но това не означава, че мрежата не е такава. Това е едно означение просто.
Цитирай
Аксесоари
#27

Преди малко погледнах и не е hspa+...... Разликата в скоростите при plus или без едва ли е различна за нашите оператори...определено нещо трябва да се флашне.
Цитирай
#28

Незнам, нищо не съм флашвал и съм с изцяло стоков телефон, в Австрия, откъдето го купих пролета на 2014г. , си индикираше Н+ и тук си го има. 

OnePlus 6
Цитирай
#29

Еми явно е до региона, за който е предназначен. Моя е купен от мтел и предполагам е за унгария произведен.
Цитирай
#30

Сега като си гледах моя телефон (L Fino) и на приятелката ми телефона- G2, в "тайното меню" на места с добра връзка на мрежата показваше HSPAP което ще рече май H+, но като иконка не се показва.... където не е толкова добър сигнала си оставаше на HSPA....
Явно на тези които в опциите могат да зададът LTE си фигурира и тази иконка...., а при другите където го няма LTE- то си работи и H+, но не се показва като иконка горе.... Smile

На друго което се натъкнах в една тема на XDA: "Just install LTEConfigs from the LG Update Center. This fixed my LTE issues."
Цитирай
#31

Аз нямам LTECONFIGS В ЪПДЕЙТ центъра си.
Цитирай
#32

Може ли някой, който в настройките (не в скритото меню) има опцията
GSM/WCDMA/LTE авто да влезне в system с някой файл мениджър, да отвори build.prop с текстов редактор, да намери този ред
ro.telephony.default_network=10
и да каже дали и при него цифрата е 10 или 12.
Преди време бях чел, че с промяна на тази цифра се появява опцията, но забравих цифрата 12 ли беше и въобще за кой телефон ставаше въпрос. Не можах и да открия това къде съм го чел.
edit:
Това намерих за G3:
#Enable Permanent LTE Option
#default value is 9
ro.telephony.default_network=12


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#33

[Изображение: 7704bfcd833e731673951a88fcc54cc3.jpg][Изображение: 176d02f889cfaf1b173ce03a4edd860a.jpg][Изображение: e08d609df4be5286c5594fa78dabcdd0.jpg]

F1 ,А52s 5G
Цитирай
#34

(2015-01-21, 19:56:02)vargala81 написа:  Може ли някой, който в настройките (не в скритото меню) има опцията
GSM/WCDMA/LTE авто да влезне в system с някой файл мениджър, да отвори build.prop с текстов редактор, да намери този ред
ro.telephony.default_network=10
и да каже дали и при него цифрата е 10 или 12.
Преди време бях чел, че с промяна на тази цифра се появява опцията, но забравих цифрата 12 ли беше и въобще за кой телефон ставаше въпрос. Не можах и да открия това къде съм го чел.
edit:
Това намерих за G3:
#Enable Permanent LTE Option
#default value is 9
ro.telephony.default_network=12


Ето какво успях да намеря Smile
http://forum.xda-developers.com/showpost...count=1624
Цитирай
#35

Не е много за тази тема ама да питам тук. Можете ли да редактирате Apn? В смисъл такъв, аз съм на ментел, телефона ми не е от оператор, не е и от неизвестен произход така да го кажа. Обаче искам да променя нещо в Apn профила и не става. Цъкам ама нищо не се случва. Не мога да променя името или каквото и да е. Та при вас така ли е?
Цитирай
#36

(2015-01-21, 23:58:33)degman написа:  Не е много за тази тема ама да питам тук. Можете ли да редактирате Apn? В смисъл такъв, аз съм на ментел, телефона ми не е от оператор, не е и от неизвестен произход така да го кажа. Обаче искам да променя нещо в Apn профила и не става. Цъкам ама нищо не се случва. Не мога да променя името или каквото и да е. Та при вас така ли е?

Градски на сток или такива като сток ром никога до сега не съм можел правя нов ,досега само на някакъв базиран на аосп и на миуи съм успявал.

[Изображение: 21693249.jpg]
Цитирай
#37

Градски, аз имам апн и всичко е точно с нета и ммс. Ама искам да си редактирам самия апн. Но пише горе редакция и нищо не става като цъкам на полетата. Иначе мога да си правя нови.
Цитирай
#38

Аз мога да променям APN-а. На Теленор съм.
[Изображение: Screenshot_2015_01_22_13_06_42.jpg][Изображение: Screenshot_2015_01_22_13_07_03.jpg]
Цитирай
#39

(2015-01-22, 07:19:43)degman написа:  Градски, аз имам апн и всичко е точно с нета и ммс. Ама искам да си редактирам самия апн. Но пише горе редакция и нищо не става като цъкам на полетата. Иначе мога да си правя нови.

Да де това говорех и аз ,мога да правя нов ,но не мога да редактирам стария ,а исках да редактирам за да махна прокси и още нещо. Bu

[Изображение: 21693249.jpg]
Цитирай
#40

(2015-01-19, 19:37:23)veso99 написа:  H+ не е LTE. Но пък и аз не съм виждал H+,но пък съм на Глобул, та не мога да преценя. Тук обаче беше вече писано за това, че не се показва плюсчето, дори и на другите оператори, които са с нормален интернет, може би просто не фигурира като иконка, не знам.

За да ви се вижда H+ версията на софтуера за киткат трябва да ви е минимум 20d
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)