Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung Galaxy A5 мнения

F е 1SIM + SD
Цитирай
Аксесоари

Преди малко инсталирах нов ъпдейт, беше доста голям, защото доста дълго се инсталира, но не успях да разбера кога се е изтеглил и колко МБ беше голям.

[Изображение: Screenshot_20161007-111725zErIdGc_thumb.png]

[Изображение: Screenshot_20161007-111730CSdpXty_thumb.png]

Galaxy S24 Ultra
Galaxy Watch6 Classic, 46 мм

Цитирай

Аз го инсталирах вчера сутринта.Около 16 Mb  беше.Това е септемврииския секюрити ъпдейт за A5 2016.Вероятно съдържа и някакви малки кръпки за бъгове.Като функции не е добавено нищо ново.
Цитирай

Знаете ли как може да се променя баланса на бялото? Гледам Сони я  имат тази благина,но при Самсунг не го намирам.

[Изображение: Z1-3.png]
Цитирай

Няма такава опция, има смяна на режимите на AMOLED.
Цитирай

Защо не ми излизат известията от ФБ при заклучен екран с парола . а настройките са включени да показват известията при заключен екран
Цитирай

На мобилни данни или на рутер го прави проблема с известията от ФБ?

Samsung Galaxy A3  2016
Цитирай

и в 2-та начина когато съм с мобилни и когато съм с wi-fi и също когато включвам телефона вече няма мелодия защо
Цитирай

Интересна работа.Нека и колегите да изкажат мнение.Аз съм с А3 и имах проблем който идваше от Wi-fi настройките,но и на мобилни и мелодията да изчезва интересна работа.Аз бих пробвал със заводски настройки ако няма някой с решение на проблема.

Samsung Galaxy A3  2016
Цитирай

ами аз преди около месец ъпдейтнах софтуера , ако направя заводски настроки всичко ли ще изчезне
Цитирай

Да ще изчезне.Аз направих същата процедура за да съм сигурен,че няма да имам проблеми като този.Нека видим може някои да е има такъв проблем и да даде мнение.Ако и след заводски настройки не се оправи проблема най-вероятно е до настройки.Затова изчакай някой да даде мнение ако знае за да не правиш цялата процедура със заводските настройки и ако няма решение до 1 , 2 дни връщай заводските да ти е мирна главата.Все пак пробвай да настроиш WI-fi.
Влез в настройки -Wi-fi-Още(горе в дясно)-Оставяне Wi-fi вкл.при сън-Винаги.И пробвай пак.

Samsung Galaxy A3  2016
Цитирай

НИКЪДЕ НЕ МИ ПИШЕ ОЩЕ. ЕДВА ЛИ Е ОТ  WI-FI  ЗАЩОТО И НА МОБИЛНИ ДАННИ КОГАТО СЪМ СЪЩО НЕ МИ ИЗЛИЗАТ ИЗВЕСТИЯТА ОТ ФБ ПРИ ЗАКЛЮЧЕН ЕКРАН С ПАРОЛА , ОТ ХОРА КОЙ КАКВО ПУБЛИКУВА
Цитирай

Още трябва да е горе в дясно.
Пробвай
Настройки-заключен екран и защита-уведомление на закл.екран. и виж дали има отметка на ФБ или най-добре дай отметка на всички.
ОТ ХОРА КОЙ КАКВО ПУБЛИКУВА? Това него разбрах?

Samsung Galaxy A3  2016
Цитирай

да имам отметки на всичко и не става само на иконата ми излизат с цифри колко известия имам а преди си ми излизаха като прозорци на заклучения екран както на вайбър и на месенджър. и да попитам от къде мога да свалям теми за а5
Цитирай

Да не е включен някой режим за пестене на енергия?

Samsung Galaxy A5 - Nokia 7+ - Xiaomi 12 Lite
Цитирай

тези известия излизат на заклучен екран от фб когато някой ти коментира нещо или си отметнал близки приятели и като публикуват нещо излиза като известие

(2016-10-23, 21:08:45)Lupita написа:  Да не е включен някой режим за пестене на енергия?

къде да видя
Цитирай

А в настройки-уведомления  има ли отметка пак на всичко.
За темите-- настройки-теми там има теми има + от там може да свалиш.

Samsung Galaxy A3  2016
Цитирай

да имам отметка , а за темите нямам +
Цитирай

Най вероятно има разлика в менюто на А3 и при А5 колега.Така е при мен.

Samsung Galaxy A3  2016
Цитирай

kak da ka4a snimka tuk i 6te ti pokaja za temite
Цитирай

И аз пробвах да ти кача ама е доста голяма и става.Иначе там където пишеш директно може да 1 сложиш или има над реда в който пишеш вмъкнете изображение.

Samsung Galaxy A3  2016
Цитирай

na li4no saob6tenie 6te stane li
Цитирай

На мен ми излиза едно и също уведомление от фб по два пъти. Екран не заключвам. Big Grin и стига с това връщане на настройки.
Цитирай

А как да го оправим
Цитирай

Колега airbus ако знаеш как да помогнеш на колегата помогни
Той не пита на нас дали ни излизат уведомления а как да ги оправи.
Дали е добре да връща настройките или не е друг въпрос ,но при положение,че няма друг избор.

Samsung Galaxy A3  2016
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)