Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung Galaxy A5 мнения

Самсунг А3 и А5 имат ли knox брояч както при високия клас модели на Самсунг.

Отговорих си сам тъй като вчера ми взеха А3 за служебен. Да имат knox брояч.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай
Аксесоари

Браво и от мен за телефончето. Изчистено и с прилични параметри. Само едно лед индикаторче му липса!

Huawei Honor 6 Plus -->huawei Honor 6 H60-L02 --> Huawei Honor 7 UL00-->
Samsung Galaxy S6
Цитирай

Да липсва лед индикацията, но в сравнение с предния ми galaxy core 2 е супер. Екрана е страхотен и е доста по-бърз, има сензор за близост и не ми създава затруднения при приключване на разговор, за външния вид и изработката да не говорим. Може ли някой д а5 да пусне един антуту бенчмарк за да сравня как се справят процесора и видеото при по-високата резолюция.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай

На AnTuTu - 21440

Huawei Honor 6 Plus -->huawei Honor 6 H60-L02 --> Huawei Honor 7 UL00-->
Samsung Galaxy S6
Цитирай

При мен варира от малко под 22000 до малко над 22000. Значи не изостава от А5, че 5 инча ми идваха малко множко заедно с 5.7-те инча на Ноут-а.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай

Ами слаби машинки, толкова могат! 

Huawei Honor 6 Plus -->huawei Honor 6 H60-L02 --> Huawei Honor 7 UL00-->
Samsung Galaxy S6
Цитирай

Те са си супер в сравнение с много други от средния и нисък клас, само ценово малко не отговарят на възможностите си.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай

Колеги запомнете едно производителността не е всичко, оптимизацията на хардуера е много по-важна , имаме един от най новите чипсети и въпреки че има слаби показатели телефона работи много по-добре от доста други телефони с "по-мощен" хардуер , като минем на 64 битовото лоли нещата ще станат още по-добре тъй като процесорите са 64 битови, това не означава че по-мощните и стари 32 битови процесори и чипсети ще работят по-зле , означава че телефони с 64 битови процесори и чипсети на теория би трябвало да работят още по-добре, ако от самсунг си свършат работата както трябва очаквайте приятна изненади с лоли поп
Цитирай

Е то това е вярно, но лилипопа за А5 може и да не дойде тази година, а до тогава ...

Huawei Honor 6 Plus -->huawei Honor 6 H60-L02 --> Huawei Honor 7 UL00-->
Samsung Galaxy S6
Цитирай

Малко е съмнително дали лолито ще е с 64 битова подръжка, защото и Ноут 4 е с 64 битов процесор но му пуснаха лолипоп с 32 битова подръжка.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай

Лично мое мнение е че това при нота си е пазарна стратегия и нарочно не им отключват процесорите ... причината е че нота го има в два хардуерни вряната единия е с ексинос 5433 който на теория си е 64 битов и снапдрагон 805 който е 32 битов ... реално и при китката ексинос процесорите работят по добре , а ако им отключат и 64 битовата поддръжка на лолито това ще им даде още 20-30% производителност над снапдранона ... просто собствениците на снапдаргон нот4-ки ще се почувстват доста ощетени .... не съм гледал но 100% в хда ще пуснат рано или късно къстъм ром за нот 4 с 64битова поддръжка Smile
Цитирай

Здравейте, от 2 седмици съм с Galaxy A5 и мога да кажа, че съм доволен от него ! Батерията ми издържа от сутрин 6 часа като тръгна за работа до вечер до около 7-8 при средно натоварване, имам впредвид, че го вадя през 10тина минути да си проверявам Фейсбук-а, също така 2ма колеги доста често ми го искат да си играят игри на него хахаха. Имам само един въпрос, как качвате музика на него ? Просто немога да кача нищо само мога да сваля снимките и нищо друго ! Моля собствениците на този телефон да споделят Smile
Цитирай

Здравейте!
Някои ще споделили мнения за камерата ? Как снима ,вечерно време как са снимките?
Цитирай

Аз бих казал, че вечерно време се представя добре, светкавицата осветява добре снимките на разстояние до 2-3 метра ! Smile
Цитирай

Хубав телефон ама операционната система е леш Smile . От 10 пъти 2-3 не ми отваря камерата-иска рестарт Smile . Па да не говорим като сложиш стандартните приложения ( фейсбук, скайп, вайбар, уатсап, фейсбук месенджър) колко лагване на моменти се появява и забиващи приложения и пак трябва рестарт Big Grin 
Цитирай

(2015-05-23, 18:28:07)falio написа:  Хубав телефон ама операционната система е леш Smile . От 10 пъти 2-3 не ми отваря камерата-иска рестарт Smile . Па да не говорим като сложиш стандартните приложения ( фейсбук, скайп, вайбар, уатсап, фейсбук месенджър) колко лагване на моменти се появява и забиващи приложения и пак трябва рестарт Big Grin 

ползвам всички тези приложение , някой път по 2-3 наведнъж ... нито лаг е имало нито ми е забивало някога, може би трябва да си оправиш софтуера
Цитирай

И как да го оправя тоя софтуер? Smile ако е с IOS със сигурност няма да има грам лаг
Цитирай

(2015-05-24, 17:05:33)falio написа:  И как да го оправя тоя софтуер? Smile ако е с IOS със сигурност няма да има грам лаг
Не бъди толкова сигурен

Samsung S8+,Samsung S10+,Galaxy Watch 46mm.
Samsung S20 Ultra,Galaxy Watch 3,Samsung S21 Ultra
Цитирай

(2015-05-24, 17:05:33)falio написа:  И как да го оправя тоя софтуер? Smile ако е с IOS със сигурност няма да има грам лаг

Тогава защо не си вземеш IOS ?  
Цитирай

с иос съм в момента Smile
Цитирай

Тогава защо питаш как да го оправиш като в момента не ползваш Андроид ? Ни разбирам смисъл да коментираш нещо което не ползваш Smile
Цитирай

(2015-05-24, 19:38:12)weleww написа:  Тогава защо питаш как да го оправиш като в момента не ползваш Андроид ? Ни разбирам смисъл да коментираш нещо което не ползваш Smile
Дадах телефона на жената и тя се отчая от андроида за 1 седмица, ако има начин "да се оправи софтуера" моля споделете Smile или да чакам cyanogenmod-a Tongue
Най-често срещания проблем ( на 10 пускания на камерата се получава 2-3 пъти и трябва рестарт да се оправи):
[Изображение: 6b6OiG.jpg]
Цитирай

Тези проблеми за 2 месеца ползване не са ми се проявявали, единствено се появи дрейн на батерията който се оказа от някое приложение от замунда .. след ресет се оправи всичко, ако телефона не е купуван нов виж дали е рутван - брояча, направи му един ресет задължително ако проблемите не се оправят изтегли някои ром от саммобиле и го флашни с один Smile


п.с. ползвам ipad mini 2 rethina + 4g  имам чувството че самсунга върви доста по-мазно .... и мобилния нет е доста по бърз а и двата са на виваком ... ipada е нещо страхотно и работи наистина много добре , но не мога да кажа че е най-великото и съвършеното устройство.

Цитирай

Не е рутван тела чисто нов го взех. Пробвах и с руут и без руут все тая, спрял съм ненужните приложения,не че като ги спра има разлика. sm-a500fu е телефона LTE версията. За интернета незнам как стоят нещата ама като пусна един и същ стриим на самсунга и на айфона...на самсунга прекъсва много често стриима докато на айфона грам тва е много дразнещо. Дано пооправят тия бъгове в андроид 5 дето уж юни ще излиза Tongue
И относно мобилния интернет и аз съм на виваком. И цъкам една онлайн игричка.Която на айфона с бавния интернет (64кбс) върви без проблем,а на андроида много често ми вади съобщение,че няма интернет връзка. Това не е специфично за самсунга а5, за всички с андроид кото съм ползвал Smile ( wt19i, samsung s3, samsung s4, note3 и samsung a5)
Цитирай

(2015-05-23, 18:28:07)falio написа:  Хубав телефон ама операционната система е леш Smile . От 10 пъти 2-3 не ми отваря камерата-иска рестарт Smile . Па да не говорим като сложиш стандартните приложения ( фейсбук, скайп, вайбар, уатсап, фейсбук месенджър) колко лагване на моменти се появява и забиващи приложения и пак трябва рестарт Big Grin 


Какво няма да лагва, като от нов е наблъскан с какви ли не глупости. Big Grin  Има ли някъв читав изчистен ром за този модел?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)