Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung Galaxy A5 мнения

Рутни си го и си чисти сам ненужните простотии или ако не искаш да си губиш гаранцията замрази всички приложения които не ползваш.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай
Аксесоари

(2015-05-27, 12:58:18)tonus написа:  Рутни си го и си чисти сам ненужните простотии или ако не искаш да си губиш гаранцията замрази всички приложения които не ползваш.

Бе не е много зле ама има много дразнещи бъгове и лагове тъпия андроид. Cyanogenmod ако излезе ще е супер.
Цитирай

Лолипоп 5.0.2 за А500FU Poland:
Model SM-A500FU
Model name GALAXY A5
Country Poland
Version Android 5.0.2
Changelist 4944491
Build date Thu, 21 May 2015 07:53:55 +0000
Product code XEO
PDA A500FUXXU1BOE6
CSC A500FUOXA1BOE6
Въпреки оптимистичните очаквания няма 64 битова подръжка.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай

Знае ли се кога ще има официално обновяване  до Лолипоп за А5, или да сменям устройството?
Цитирай

(2015-06-01, 20:34:36)airbus написа:  Знае ли се кога ще има официално обновяване  до Лолипоп за А5, или да сменям устройството?

Вече има за Полша, можеш да си го дръпнеш и да инсталираш с один-а
Цитирай

Не искам да изгубя гаранцията. Тази версия не е офицална,за да иска рут
Цитирай

С Один се флашва официален софтуер Smile не ти трябва руут и не губиш никва гаранция. Можеш да видиш кой е твоя ром и ако не ти хареса пак да си върнеш него. ( http://www.sammobile.com/ )
Цитирай
Photo 

Извинявам се ,че пиша в тази тема, но имам проблем с показването на тел. контакти( т.е. показват ми се всички: на тел. и от акаунта). В настройките на тел. указател ми излиза само- импортиране/експортиране и плъзгане за повикване или съобщение. Нямам опцията контакти за показване. Телефона е нов( Kit-Kat). Не е рутван. Това ми е трети самсунг андроид телефон и познавам менютата наизуст. Кажете как е при вас менюто с настройки на тел. указател?


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай

@valmar70
Препоръчвам ти да върнеш телефона към фабричните му настройки.Имаш доста липси по менюто в случая и явно нещо се е омотало по Андроида.С един Ресет би трябвало проблема да се разреши.
Цитирай

(2015-06-09, 15:56:13)valmar70 написа:  Извинявам се ,че пиша в тази тема, но имам проблем с показването на тел. контакти( т.е. показват ми се всички: на тел. и от акаунта). В настройките на тел. указател ми излиза само- импортиране/експортиране и плъзгане за повикване или съобщение. Нямам опцията контакти за показване. Телефона е нов( Kit-Kat). Не е рутван. Това ми е трети самсунг андроид телефон и познавам менютата наизуст. Кажете как е при вас менюто с настройки на тел. указател?

Предполагам си обновил 4.4.x до 5 и от тогава имаш проблема ?
Цитирай

колеги излезна ли лолипоп за това устройство или още го бавят?
Цитирай

Излезе само за Полша и Франция. По-надолу има тема как да се флашне за тези на които не им се чака българския.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай

Благодаря, оправи се след хард ресет. Не съм слагал Lolipop. Телефона си качи само някаква актуализация 30 мв. и за това не му бях правил ресет.
Цитирай

Предложете някакво по-мощно зарядно, което да зарежда по-бързо батерията.
Цитирай

Стоковото не е ли достатъчно мощно - 1.5 А ? Smile
Цитирай

Явно не е,много време отнема, дори и на изключен телефон. Някой да е мервал по-мощно?
Цитирай

Не е хубаво да се прекалява, понеже батерията се износва по-бърже, а и колкото по-голям е токът на зареждане, толкова по-"лошо" се зарежда батерията. Аз мисля да пробвам с 1А зарядно, понеже сега съм с 1.5А, а батерията ми е 1860mAh.

При 1.5А зарядно и 2600mAh батерия, би трябвало да ти се зарежда 0-100% за под 2 часа.
Цитирай

Незнам ама на s3 ката за да зареждам по-бързо трябваше да се смени стоковия кернъл. И от къстъм кернъл-а можеше да се вдига ампеража на зареждането. По default мисля,че е 1ампер
Цитирай

Здравейте, някой имал ли е проблеми с обхват, ниво на сигнал, губене на мрежа и други подобни проблеми.Днес мисля да го купя телефончето, единствено това ме притеснява.Видях на 1 ревю подобни констатации.
:
Цитирай

Това че някой някъде е написал че е имал еди какъв си проблем с телефона не е предпоставка човек да не си го вземе ако му харесва.Нормално е тук там да има по някоя дефектна бройка независимо от марката и модела,но нали затова са гаранциите.Така че купувай смело,който и модел да си вземеш от А серията на Samsung няма да сбъркаш.
Цитирай

(2015-06-12, 08:18:12)mitkoa написа:  Здравейте, някой имал ли е проблеми с обхват, ниво на сигнал, губене на мрежа и други подобни проблеми.Днес мисля да го купя телефончето, единствено това ме притеснява.Видях на 1 ревю подобни констатации.
:

Почти месец ползвам A3 и съм много доволен от него. Проблеми с обхвата до сега не съм имал за разлика от Ноут4 където не ми сработват мобилните данни на 2g.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай

(2015-06-12, 08:18:12)mitkoa написа:  Здравейте, някой имал ли е проблеми с обхват, ниво на сигнал, губене на мрежа и други подобни проблеми.Днес мисля да го купя телефончето, единствено това ме притеснява.Видях на 1 ревю подобни констатации.
:

От един месец имам този телефон и няма абсолютно никакви проблеми. Работи перфектно и просто няма нещо което мога да посоча като недостатък.

Samsung Galaxy Note 10+
Samsung Galaxy Tab S 10.5 LTE, Xiaomi Mi Max 2
Цитирай

Имате ли проблеми с тъча като докато се зарежда телефона? Примерно искаш да приближиш нещо или да отдалечиш с 2то пръста и се шашка тъча.
Цитирай

При някои телефони се наблюдава известна инертност на тъчскрийна, когато са включени да се зареждат. Но при този не съм забелязал подобно нещо.... Сега го включих за проба към зарядното - държи се нормално, не забелязвам забявяне или инертност на тъча.

Samsung Galaxy Note 10+
Samsung Galaxy Tab S 10.5 LTE, Xiaomi Mi Max 2
Цитирай

(2015-06-10, 20:50:54)airbus написа:  Явно не е,много време отнема, дори и на изключен телефон. Някой да е мервал по-мощно?

В Самсунг стора в мола на Цариградско продават и по 2 ампера зарядни Wink

Samsung Galaxy A5 - Nokia 7+ - Xiaomi 12 Lite
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)