Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung Galaxy A5 мнения

(2015-06-13, 13:10:34)plmng написа:  При някои телефони се наблюдава известна инертност на тъчскрийна, когато са включени да се зареждат. Но при този не съм забелязал подобно нещо.... Сега го включих за проба към зарядното - държи се нормално, не забелязвам забявяне или инертност на тъча.


Все 1 аз и някой друг цъка на тъча Smile Незнам дали не е от стъкления протектор. Пробвах със няколко зарядно все същата.
На iphone-то като включа някво менте зарядно прави така.
Цитирай
Аксесоари

Здравейте,
ползвам A5 от няколко месеца и съм повече от доволен. Ползвам го за обслужване на email-ли, интернет, Viber и всякаква друга комуникация. Изключително съм доволен.Къмомента е забил само един път и след малко изчакване се оправи. Както знаете няма как да се отвори. Дизайна е перфектен поне лично за мен. Купих го заради двете SIM карти. Много добри снимки и видеа прави.
Държи се добре на натоварване. Поне за сега нямам други забележки.

Стоян
Като добавка, мой приятел има Alpha /естествено по-висок клас/, но изобщо не ещастлив от него. Оплака се от забиване и заспиване при определени ситуации. В A5-та не съм забелязал такива неща до момента.
Стоян
Цитирай

При гледане на онлайн поток от Youtube, видеото много забива и замръзва. Трябва да се изключва прозореца на видеото и отново да се зарежда. Вие имате ли такъв проблем? Трябваше да гледам и минах на по-слабо устойство, на което вървеше гладко.
Цитирай

(2015-06-23, 08:38:33)airbus написа:  При гледане на онлайн поток от Youtube, видеото много забива и замръзва. Трябва да се изключва прозореца на видеото и отново да се зарежда. Вие имате ли такъв проблем?  Трябваше да гледам и минах на по-слабо устойство, на което вървеше гладко.

и аз имах проблеми с стиймовете Smile
Цитирай

Притежател съм на този телефон от близо седмица и забeлязвам,че сравнително бързо се затопля целият телефон от 2/3 минутна игра,която не изисква интернет.
Цитирай

Здравейте! Нова съм във форума и се извинявам за глупавия въпрос. Как мога да включа отново локацията на телефона си? Преди в Messenger имаше една синя точка.. вече я няма. Благодаря ви много! Smile
Цитирай

(2015-06-23, 08:38:33)airbus написа:  При гледане на онлайн поток от Youtube, видеото много забива и замръзва. Трябва да се изключва прозореца на видеото и отново да се зарежда. Вие имате ли такъв проблем?  Трябваше да гледам и минах на по-слабо устойство, на което вървеше гладко.

Пробвах  телефона Samsung A5 и в трите оператора и мога да кажа че Youtube си вървеше без проблем.

Motorola Moto G 2014 - KitKat 4.4.4
LG G3 Dual sim 3 GB RAM 32 GB ROM KitKat 4.4.2
LG G4 3 GB RAM 32 GB ROM Android Marshmallow 6.0.1
Samsung Galaxy S7 edge 4 GB RAM 32 GB ROM Android 7.0
Цитирай

Онзи ден гледах Формула Е онлайн по BNT HD на А5, но много неприятно забавяне на скоростта на възпроизвеждане. Все едно на забавен кадър. Същият проблем го имаше и на Xperia Ray. И двата телефона имат сходни екрани, но на какво може да се дължи този неприятен "ефект"? Преместих се да гледам на лед-тв и всичко си беше наред с изображението.
Цитирай

А не ти ли хрумва колега че това така наречено забавяне може да се дължи на лош интернет?
Защото аз гледам почти всеки ден он лайн телевизия на Булсатком на GALAXY A3 и те уверявам че всичко върви гладко като по вода без абсолютно никакви лагове.
Цитирай

Аз също гледам онлайн тв на Булсотком и на А3 и на Ноут-а без разлика между двата апарата.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай

Не е до нет, няма насичане, а върви все едно е "slow motion" Mного дразнещ ефект се получава.
Цитирай

Дай малко повече инфо,през програма ли гледаш телевизия,ако да коя е?
Или гледаш през браузър,ако да кой е?
Няма да е лошо да кажеш и кой е канала,ще го пусна през моя телефон да видя дали при мен ще има забавяне.
Цитирай

Приятели питам се само рамката ли е метална на а5
Цитирай

И гърба е метален, но има покритие не знам точно какво.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай

Здравейте, от няколко седмици съм с Samsung A5 и нямаше никакъв проблем до преди два дни. Както си работеше интернета на 3G в един момент спря 3G и продължи на 2G. На следващият ден се появи 3G за няколко часа и пак спря. От тогава телефона работи samo на 2G. Реших че sim картата е проблем и веднага взех нова от Виваком, но проблема си остана. Следващото нещо което направих е да върна заводските настройки но и това не помогна. Намирам се в София, остават ми 600МB на максимална скорост и телефона е закупен от Технополис. Моля дайте съвет.

Samsung Galaxy S II plus JB 4.1.2
Цитирай

Здравейте , телефона ми харесва като дизайн и е време за смяна на стария (galaxy S2) , интересува ме батерията на А5 как се представя ?
Благодаря

SG S2-> SG S6-> SG S7 ->SG S10+
Цитирай

kirilpetkov
Дай му в настройките само WCDMA и виж как е. Ако ти се губи обхвата значи е от клетката на оператора и като си на автоматичен режим телефона си избира силния 2г сигнал.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай

Нищо не става като му дам само WCDMA даже не мога и да говоря и по- телефона показва ми (Мобилната мрежа е неналична). Абе май ще го нося на сервиз макар че въобще не ми се иска  Sad

Samsung Galaxy S II plus JB 4.1.2
Цитирай

Виж с какви Apn настройки си. Ако имаш нещо на Proxy и Port го премахваш. Пробвай с друга карта.

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай

Има някакьв бьг на интернет през рутер. През интервал от влеме изписва 'интернета спря'.
Цитирай

Нз дали тук трябва да попитам,но след лолипопа ми изпезнаха функции включително и тази на селфи камерата с дланта? Някой ако знае нещо повече моля да сподели! Благодаря предварително!

GALAXY A5/2015--> Huawei P20 PRO
Цитирай

(2015-07-09, 23:02:27)airbus написа:  Има някакьв бьг на интернет през рутер. През интервал от влеме изписва 'интернета спря'.

По-вероятно е проблема да е в рутера, ако е по стар или са му разбурани настройките .... 

(2015-07-11, 09:41:29)HTC desire x написа:  Нз дали тук трябва да попитам,но след лолипопа ми изпезнаха функции включително и тази на селфи камерата с дланта? Някой ако знае нещо повече моля да сподели! Благодаря предварително!

С кой лолипоп си ? Попринцип аз сложих френския ром и специално тази функция си я има ... не съм забелязал да липсва каквато и да било функция..
Цитирай

(2015-07-11, 09:41:29)HTC desire x написа:  Нз дали тук трябва да попитам,но след лолипопа ми изпезнаха функции включително и тази на селфи камерата с дланта? Някой ако знае нещо повече моля да сподели! Благодаря предварително!

Заводски настройки върна ли след обновяването до Лолипоп.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай

Днес и аз ъпдейтнах и не мога да правя видео, както и опцията с дланта за селфи изчезна.
Цитирай

Направи ли ресет (връщане на фабрични настройки) след ъпдейта?

D_coffee
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)