Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung Galaxy A5 мнения

Не съм, утре сутринта ще направя и ще пиша.
Цитирай
Аксесоари

Оправи се с ресета! Благодаря.
Цитирай

(2015-07-07, 19:36:42)kirilpetkov написа:  Здравейте, от няколко седмици съм с Samsung A5 и нямаше никакъв проблем до преди два дни. Както си работеше интернета на 3G в един момент спря 3G и продължи на 2G. На следващият ден се появи 3G за няколко часа и пак спря. От тогава телефона работи samo на 2G. Реших че sim картата е проблем и веднага взех нова от Виваком, но проблема си остана. Следващото нещо което направих е да върна заводските настройки но и това не помогна. Намирам се в София, остават ми 600МB на максимална скорост и телефона е закупен от Технополис. Моля дайте съвет.

Здравейте, искам да споделя какво стана с горепосоченият проблем. След две седмици различни опити да оправя проблема видях че няма как да стане това и днес го занесох  в оторизираният сервиз на Самсунг. Оказа се че е изгоряла някаква платка за 3G поне така ми каза дамата която го прие. За моя радост имаше налична резервна част и телефона беше поправен в рамките на 1 час.

Samsung Galaxy S II plus JB 4.1.2
Цитирай

Колеги, живея в Ирландия, Дъблин и инсталирах Lollipop 5.0.2 по естествения начин - ъпдейт през телефона и WiFi. Трябва да ви кажа че е доста приятен андроид, но според мен почти няма разлика с KitKat. До сега откривам няколко разлики а те са:
*Нов изглед на плъзагщото меню с инструментите.
*Нов изглед на контакти/регистри и.н.
*Нов бутон към инструментите Do not disturb
*Има готина игричка като натискате по Lollipop близалката Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
*Премахнати са някои бъгове във вайбър и месинджър /Не съм сигурен дали е от ОС или дето ъпдейтнах програмите/

Като цяло нищо ново. Телефона е малко по приятен. Като минуси единствено мога да кажа че
*Ми изчезнаха някои функции от селфи камерата (Това с дланта) Оправи се след мастер ресета.
*Малко по муден е тъча (докато загрее) Оправи се след мастер ресета.

Но както пише по горе след мастер ресет ще се оправят и тези дребни забележки, въпроса е че имам прекалено много джаджи, снимки музика и персонализационни настройки който ме мързи да конфигурирам отново по същия начин по който са в момента (Или ще ми отнеме много време). Ако някой се сеща за други нови неща покрай този андроид да пише. И евентуално дали ще има ъпдейт за 5.1 .

Послепис: Преди мастер ресета имах сериозен проблем: При позвъняване ми беше включен високоговорителя винаги. След мастер ресета се оправиха нещата.
Цитирай

Хора, някой може ли да ми каже дали А5 от мтел е заключен към тях?
Цитирай

Не е заключен към MTeл. Моят е от МТел, но съм го пробвал и с карта на Глобул (Теленор) и работи нормално.

Samsung Galaxy Note 10+
Samsung Galaxy Tab S 10.5 LTE, Xiaomi Mi Max 2
Цитирай

Здравейте! Как мога от това телефонче да пратя видео поток (torrent tv) към телевизор?
Цитирай

Хвърли едно око ето тук:

http://news.pcstore.bg/2014/02/27/mobile...tion_link/

Препоръчвам ти обаче ако намериш такъв кабел преди да го платиш първо да го тестваш по възможност в магазина за да няма греди.
Цитирай

А серията не подържа стандарта MHL

P 20 Pro  / OnePlus 8t 12/256
Цитирай

(2015-08-18, 22:37:29)koko.33 написа:  Хора, някой може ли да ми каже дали А5 от мтел е заключен към тях?

Не е заключен към оператор.
Цитирай

Колеги, дали след хард ресет ще се загубят всички файлове, които съм имал на телефона? Понеже съм пробвал с различни телефони и къде се губят, къде не. Та, най-вече въпроса ми е за снимките и тук-таме някоя игра на която не искам да си загубя времето отново да минавам нива.
Другото е, че имам оригинален калъф S view и има един проблем. Искам да ми показва времето при закл. екран, но не се получава. Опитах от настройки, пак не става. Някаква идея?
Android-a e lollipop.
Цитирай

При фактори ресет всичко се трие включително и снимките.

D_coffee
Цитирай

Какъв е модела на телефона закупен от Виваком? A500F или А500FU?
Цитирай

А500FU

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай

Колеги, има ли шанс да запазя кеша на някоя игра след връщане на фабричните настройки?
Цитирай

Здравей, как да направя масттер ресета? Обнових до 5.0.2 и ми няма функцията с ръчичката от селфи камерата?!
Цитирай


D_coffee
Цитирай

Здеавейте от една седмица съм притежател на А5 и съм много доволна, но имам един проблем - когато ми звъннат или аз звъння отсреща си чуват гласът по два пъти. Някой има ли същия приблем? Къде ли не рових, но никъде не намирам настройка за микрофона.Или да го нося на сервиз, макар че никак не ми се иска държи се перфектно телефона
Цитирай

При мен на А3 много от хората с които говоря се оплакваха че си чуват гласа в слушалката като говоря с тях. От както сложих втората версия на 5.0.2 проблема за сега изчезна.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай

ЕМи аз като го купих той си беше с тази версия. Май ще го нося на сервиз, иначе ми обясняват от магазина че не билоз а ремонт ами тогава за какво е?
Цитирай

Пробвай Настройки/Настройки за приложение/Повикване/Потискане на шума с отметка и без дали ще продължава проблема.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай

Какъв протектор ще препоръчате за този телефон? Има ли смисъл да взимам с термо стъкло или обикновен ще върши същата работа?
Цитирай

@airbus, обикновен - не, ще се надраска след 5-6 месеца, препоръчвам калено стъкло.

 
Цитирай

Освен това със стъклото усещането е като при гол екран. Струва си.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай

Здравейте.Мисля да си взема телефончето.Интересува ме само дали има като опция личен режим?Да мога да заключвам снимки, който не искам да се виждат в папката.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)