Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung Galaxy A5 мнения

Фирменото стъкло си е достатъчно добро за да му разваляш фасадата с каквото и да било. Член от семейството ми ползва такъв телефон от 5-6 месеца без каквито и да било протектори, кейсове и др. подобни. Подложен е на интензивно ползване и изглежда като чисто нов, без каквито и да били следи от употреба....
Но все пак ти си знаеш най-добре...

Samsung Galaxy Note 10+
Samsung Galaxy Tab S 10.5 LTE, Xiaomi Mi Max 2
Цитирай
Аксесоари

Фалът един път става и тогава се започва с пускането на теми от сорта на "Помощ препоръчайте ми сервиз за смяна на дисплей на добра цена". Счупения стъклен протектор се сменя и минаваш тънко за 20-30 лева.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай

Здравейте, след известно колебание коя от двете серии на самсунг да избера - А3 или А5, си купих А5. Моделът е SM-A500UF. Още го разучавам и като цяло съм доволна много, НО не мога да изключа "текст с предвиждане", адски ме дразни. Влизам в настройки/системен език и въвеждане/клавиатура самсунг/текст с предвиждане - изключвам зеленото кръгче горе в дясно и се връщам да пиша. Първият умното писане го няма, но при следващо ползване на клавиатурата пак се появява. Какво ще ме посъветвате?
Цитирай

Влез в настройки-диспечер на приложения и намери "клавиатура".Спри я принудително,изчисти кеша и даните на приложението и рестартирай телефона.След това си направи настройките на клавиатурата на ново и би трябвало да се оправи Smile

Nokia 3310 ---> Siemens S65 ---> NOKIA 8800 GOLD ---> The new ERA (Smartphones) ---> Nokia N95 8gb ---> Nokia 5800 ---> HTC WILDFIRE S ---> Samsung GALAXY S2 & S2+ ---> SAMSUNG GALAXY S3 ---> SAMSUNG GALAXY S5 GOLD ---> SAMSUNG GALAXY S7 GOLD --> SAMSUNG GALAXY S9 -->  SAMSUNG GALAXY S20 FEN EDITION/RED/ --> SAMSUNG GALAXY S22
Цитирай

Вчера ми дойде OTA ъпдейт около 300МБ - A500FUXXU1BOH3. За момента освен променено меню на батерията, друго ново не намирам. Телефона е от Виваком.

[Изображение: ccrUuAK.jpg]
Цитирай
Rainbow 

[Изображение: a9663155dfad1181.png]

Имаме и това като ново приложение. Smart manager

GALAXY S5 neo Gold
Цитирай

Здравейте хора, след 1 седмица четене на форума Big Grin , в петък се сдобих от Теленор с Samsung Galaxy A5. Токът беше някъде около 51-52 процента, след тормозене в петък и събота, най-накрая стигна до 1 процент и го пуснах да се зарежда. Между другото веднага като пуснах телефона, ми показа, че има актуализация на софтуера, днес го актуализирах, но не знам дали е по-добър Wink
Пробвах му камерите, много ми харесва качеството Smile Въобще засега съм доволна. Все още го разглеждам де, да си го персонализирам. Някакво приложение за Самсунг си дръпнах 360 Security Life. Какво мислите за него? Някакви съвети за подобни приложения, за чистене и по-бърз да е телефона?
Цитирай

@lori91, защо си теглите такива неизвестни програми, пък и известни да са.. Всеки един телефон си е до няк'ва степен защитен и такива приложения товарят телефона излишно.

iPhone XR 128GB Black
iPhone XS Max 64GB Black
Samsung Galaxy S9+ 64GB DS Midnight Black
Цитирай

Ще го деинсталирам. Но като отворих гугъл хрома и исках да си дръпна mp3, и като цъкна за теглене, ми изписва, че са намерени вируси, сканирах, уж няма нищо. Пак отворих хром, пак същото Sad

Сайтът беше първият резултат в гугъл, mp3lio ;Wink прилагам снимки  
Моля за помощ.


Прикачени файлове Миниатюри
       
Цитирай

Не вярвай на такива работи, нали някак трябва да те накарат да си инсталираш такава програма

Samsung GT-I9105P  Android 6 AOSP rom 32gb A-DATA
Lenovo A536  Android  4.4.2  MIUI 7   8gb SanDisk Ultra
Цитирай

Изписва ти, че имаш вируси и ти дава да теглиш няк'во приложение дето за пръв път го чуваш, нали? Това е просто спам, няма причина за безпокойство. Просто НЕ тегли такива приложения, смартфона си е защитен.

Поздрави!

iPhone XR 128GB Black
iPhone XS Max 64GB Black
Samsung Galaxy S9+ 64GB DS Midnight Black
Цитирай

Благодаря Big Grin Деинсталирах ги. На стария телефон имах Clean Master. Да ползвам ли приложението? В поста преди моя има снимка на Smart Manager, къде се намира в телефона Wink
П.П. Открих го.
Цитирай

@lori91, ако влезеш в Smart Manager и после в памет, ще видиш едно надписче "Powered by Clean Master", не знам дали напълно тази програма се използва, за да чисти телефона или само част от нея, но при положение, че можеш да използваш този метод да триеш ненужните файлове(данни), не виждам смисъл да теглиш clean master, но ти си решаваш, аз просто си говоря тука.  Big Grin Можеш да погледнеш прикачения файл, за да ти стане ясно за какво говоря.


Прикачени файлове Миниатюри
   

iPhone XR 128GB Black
iPhone XS Max 64GB Black
Samsung Galaxy S9+ 64GB DS Midnight Black
Цитирай

(2015-10-11, 13:12:09)lori91 написа:  Благодаря Big Grin Деинсталирах ги. На стария телефон имах Clean Master. Да ползвам ли приложението? В поста преди моя има снимка на Smart Manager, къде се намира в телефона Wink
П.П. Открих го.

Такива "почистващи" приложения като Clean Master не ти трябват.

D_coffee
Цитирай
Wink 

Здравейте,телефона има ли заводско Tap Tap Lock ,и ако не има ли подходящо приложение за вкл/изкл. на екрана с двоен клик,че свикнах с LG  Wink
Цитирай

Заводско няма.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай

Гледам няма никакви яки ромове за А серията, а почти става модел на година време. Знаете ли някакви модове за подобряване качеството на снимките и видеото през камерата?  Как мога да сложа Sony Walkman приложение, че на Самсунг е много  основен?
Цитирай

Изчезна ми снимане с длан при селфи след ъпдейт 5.0.2. Някакви мнения.

| hTC Explorer 2.3.5 =>| hTC Sensation =>| iPhone 4s 16GB =>| Samsung Galaxy Note 2 16GB =>| Samsung Galaxy S4 Black Edition => Sony Xperia Z1 => Samsung Galaxy A5
Цитирай

Хард ресет.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай

Бях чел някъде, че в режим се влизало но не помня къде точно. И темата не мога да намеря. Хард ресет не ми се прави че всичко ще се изтрие

| hTC Explorer 2.3.5 =>| hTC Sensation =>| iPhone 4s 16GB =>| Samsung Galaxy Note 2 16GB =>| Samsung Galaxy S4 Black Edition => Sony Xperia Z1 => Samsung Galaxy A5
Цитирай

Здравейте, много ми харесва Samsung A5 Galaxy A500F, но гледам че тук пишете и някакъв А500FU - каква е разликата ?
Гледах спецификацията на A500F DUO , защото ако ще си ги купувам такъв телефон щe си взема DUO, видях че пише
Памет
Вътрешна памет:16 GBRAM
памет:2 GB
Слот памет (тип):MicroSD (до 64 GB)
http://www.emag.bg/smartfon-samsung-a5-g...DV7T3MBBM/
Това означава, че освен че работи с две сим карти има и слот за памет - така ли? защото тук четох че тези които са с две сим карти липсва този слот за памет, това съм го чувала и другаде... Или аз нещо не съм разбрала правилно, може и да е второто Big Grin
Цитирай

Виждам , че последната версия е 5.0.2, датираща преди месеци.  Сони заминат на 5.1.2. Ще има ли нещо ново за А серията или поддръжката приключи?
Цитирай

На дуото втория слот за сим може да се ползва за карта памет, т.е. или втора сим карта или карта памет.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай

[Изображение: cszDC5P.png]
@airbus , остава ни само да се надяваме. Big Grin 

GALAXY S5 neo Gold
Цитирай

Все по- често ми изписва 'интернет спря' на безжична,след което трябва да презареждам страницата. Имам още три устройства на мрежата, на които нямам такьв проблем. С андроид 4.4 съм. За сервиз ли е?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)