Оценете темата:
  • 12 гласа - средно 4.92
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[Урок]Инсталиране на заводски(стоков)5.0 Lollipop и връщане към 4.4.2 Kit Kat[

А ти рутна ли?

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
Аксесоари

Ами.. незнам как Sad Сега чета за това рутване и.. май не било много препоръчително. Ако съм сигурен,че ще промени менюто с Българско,съм навит да го рутна (ако разбера как )
Цитирай

Ето как да рутнеш >> https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=59052

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай

(2015-05-01, 19:57:46)tubleron написа:  И с това (и подобни на него) приложения не става Sad

(2015-05-02, 07:15:14)tubleron написа:  Ами.. незнам как Sad Сега чета за това рутване и.. май не било много препоръчително. Ако съм сигурен,че ще промени менюто с Българско,съм навит да го рутна (ако разбера как )

E,как искаш да стане с приложенията,след като телефона не ти е руутнат.А,колкото до руута чак да не е препоръчително са глупости.Четеш внимателно и действаш.Може да руутнеш телефона по метода от ето тази тема: https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=59052 ,като изтеглиш файла за твоя модел С5,тоест SM-G900T (T-Mobile US) .При този метод на руутване Кнос брояча,ще ти отчете и няма да ти важи гаранцията на телефона,ако имаш такава.Но щом е пратен от Америка тук,едва ли ще ти е проблем.И чак след руута инсталирваш програмата,която ти е дал колегата Радо и действаш.В повечето случай тези програмки вършат работа,може да не преведе изцяло менюто,но поне едно 90% ще успее и ще се ориентирваш лесно в телефона Smile

Nokia 3310 ---> Siemens S65 ---> NOKIA 8800 GOLD ---> The new ERA (Smartphones) ---> Nokia N95 8gb ---> Nokia 5800 ---> HTC WILDFIRE S ---> Samsung GALAXY S2 & S2+ ---> SAMSUNG GALAXY S3 ---> SAMSUNG GALAXY S5 GOLD ---> SAMSUNG GALAXY S7 GOLD --> SAMSUNG GALAXY S9 -->  SAMSUNG GALAXY S20 FEN EDITION/RED/ --> SAMSUNG GALAXY S22
Цитирай

Направих всичко което ми казахте,но не виждам никаква промяна в телефона.Приложението пак не сработи. Как трябва да разбера дали телефона е рутнат ?Какво трябва да се промени по него за да разбера?
Цитирай

Опиши какво си направил.

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай

Свалих CF-Auto-Root-kltetmo-kltetmo-smg900t.tar i Odin 3.09 . Натиснах трите копчета едновременно,после копчето за увеличение и се показа едно зелено човече. Пуснах Один,включих телефона,програмата го разпозна.Послае на АР добавих CF-Auto-Root-kltetmo-kltetmo-smg900t.tar и натиснах старт. Изчаках докъто се появи PASS(през това време телефона се рестартира) и затворих Один. Ами това е
Цитирай

Имаш ли SuperSU в приложенията?


[Изображение: a8d68c75727ed912.png]

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай

Да,имам
Цитирай

Щом имаш ,значи си рутнал. Махни програма и я сложи пак. Когато я отвориш след това и дай правата които ще ти иска
Цитирай

Отвори SuperSU то ще ти каже, че трябва да премахне Knox, даваш ОК. Провери в маркета за актуализация и ако намери му даваш Normal, рестартираш телефона и инсталираш програмата за езика.

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай

Ще направя всичко наново. Горния пост,над теб пише да премахна програма-коя програма?  Приложението с езиковия пакет кога да го изтегля,преди или след рутването?    И още един въпрос. Как да премахна после ако искам този Руут?
Цитирай

Програмата за езиците я инсталираш след като имаш вече руут права, защото програмата ще ти ги иска.
В самото приложение SuperSU има опция за пълен ънруут, тоест чрез приложението може да махнеш руута.
Като си сложиш програмата SuperSU отвори маркета и виж дали ще има ъпдейт за нея. Ако има-ъпдейтваш.


Most people respect the badge. Everyone respects the gun.
Цитирай

Благодааря,получи се горе долу Smile . Времето е на БГ и още някои неща от части,но пак е нещо Smile След като вече имам Руут,как мога да влизам във файловата система и да разглеждам,да променям.. с някаква програма ли?
Цитирай

Какво искаш да направиш/поправиш/промениш?

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай

Дреболийки.Най-вече звуците .Искма и една навигация да сложа,но като чета пише това в тая папка,онова в оная папка,а аз не знам как да видя тези папки.А за звуците,най-вече на Вайбъра,някои на телефона ...такива неща Smile
Цитирай

Системните звуци са в system/media за да влезеш там ти трябва файлов мениджър, стоковия ти Моите файлове не става, за това инсталираш такъв. Най-добрите според моите наблюдения са Es File Manager >> https://play.google.com/store/apps/detai....pop&hl=bg
И Root Explorer >> https://forum.androidbg.com/showthread.p...pid1100790

За GPS има цял раздел и там можеш да попиташ в темата за навигацията... Smile

Прилагам ти някои къстъм звуци които имам.

X-Note+sound >> http://www7.zippyshare.com/v/Kjegqv55/file.html

Самия зип се флашва от рековъри. Но ти нямаш къстъм такова и ще изкараш от зипа ogg файловете и ще си ги замениш ръчно, като не забравяш да провериш permissions за да ги направиш като на оригиналните. Освен , ако не искаш и къстъм рековъри да си сложиш Big Grin

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай

Намерих ги Колега,но в телефона.А как да направя така,че тези системни папки да ги виждам и на компа,за да мога да ги променям или слагам мои ?
Цитирай

Колега почети малко из Форума темата е за друго Smile

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай

Ok.Мн. Благодаря за помоща Ви до тук,но не ме оставяйте точно преди финала. Остана ми само да виждам файловете на компютъра за да мога да ги променям.Трябва ми само едно име на програма,нищо повече
Цитирай

моля помогнете без да искам заредих bl i cp от този файл който е за развален телефон.Където пише ако не разбирате не теглете но как сам го изтеглил незнам и сега телефона ми спече нацяло!!!!!!!!! 
Цитирай

Влиза ли в Download?

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай

това с трите бутона ли да и после заредих бултлоудъра и другото исписа ми pass resetna се и край изписва самсунг и дотам а като дам пак трите бутона и горе изписва син надпис рековари мод или нещо такова но не зарежда опциите
Цитирай

Свали си последния излязъл 5.0 и го преинсталирай с Один както е в първи пост, ресет от рековъри и ще тръгне. Ето и тема за ориентир >> https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=72950

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай

Здравейте,


Можете ли да ме посъветвате коя кой точно официален 5.0 да инсталирам. Четох някой хубави неща за BOD3, какво мислите Вие?

Поздрави.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)