Оценете темата:
  • 6 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Status Stable 23/03/2015[ROM,TW]Note 4 port 5.0.1 за Note 3 N9005- DarkLord rom v2.2

(2015-12-02, 12:26:14)MMJ написа:  Ако ти е версия 2.3 няма да бачка, трябва ти 3.1

(2015-12-02, 14:43:56)rado__8 написа:  Ето го решението >> https://forum.androidbg.com/showthread.p...pid1173371

 Деактивирам версия  2.3,чистя кеша слагам 3,1 от поста на Радо. Програмата си тегли иконките и натискам Apply,нищо не става.Пробвам с Apply and store пак нищо.  Butter Смотана работа.
Цитирай
Аксесоари

А ти активирал ли си 3Minit от DarkLord Settings?

D_coffee
Цитирай

(2015-12-02, 17:18:08)mitko1pr написа:  А ти активирал ли си 3Minit от DarkLord Settings?

Tooth  Е това съм забравил. Сега стана. Благодаря ви.
Цитирай

(2015-09-13, 17:46:53)rado__8 написа:  Влизаш в system/app и изтриваш тези папки >>

SamsungCamera3 и SamsungCameraFilter после флашваш зипа и след като зареди изтриваш кеша и данните на Камера, Галерия и Съхранение на мултимедия (media storage) от Диспечер на приложенията >> Всички

Самия зип ще ти инсталира всички тези осем системни приложения >>

FilterInstaller, FilterManager, FilterProvider, Panorama360Viewer_T, SamsungCamera2, SamsungCameraFilter, ShootingModeProvider, SlowMotion_T

и ще си имаш оригиналната Камера Smile

Здравей колега rado_8 .Вчера си флашнах оригиналната камера по описания начин,но се получи проблем,изчезна ми ротацията при преглед на снимки от самата камера.Опитах триене на данни и кеш,първо на камера,галерия и съхранение на мултимедия,след това от рековъри и на целия телефон и няма оправия.Имам инсталирана и друга камера с която нямам проблеми.Камерата от note4 също нямаше проблем с ротацията след като редактирах feature.xml,тя пък си забиваше редовно и затова предпочетох оригиналната,но пък тук друга греда.Ще се радвам на всяка помощ,че вече се изчерпах откъм идеи.
Цитирай

Флашни си това от рековъри и пиши дали се е оправило.


Прикачени файлове
.zip feature.xml fix rotation Gallery Photos by Rado.zip Размер: 129.53 KB  Сваляния: 5

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай

Това не е ли като ръчно да си редактирам feature.xml ?Опитах инсталация на рома с чекната NOTE3 камера и пак имах проблеми с ротацията,сега му правя чиста инсталация като минах през заводски лолипоп,рутване и т.н. Чекнах NOTE4 камера пък да видим дали ще замръзва отново.С тая камера поне няма проблеми с ротацията,камерата ми е важна за работата,така че ми трябва да работи нормално.
Цитирай

Спокойно всичко ще ти е наред флашни си зипа който ти дадох и на края след като си инсталираш всички приложения флашваш memory leak и си пушка Smile

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай

(2015-04-04, 11:44:46)rado__8 написа:  Камера портната от HTC M9 Sense 7.0


Инсталирате си този зип от рековъри >> https://mega.co.nz/#!CwFSHYxR!3Vbv8xInS6...L3iMRBxWNA

След това веднага и този >>  https://mega.co.nz/#!W9MESBbb!X8ve-9RGzi...cA5sIHo4iE

След рестарт ще си намерите три нови приложения.

Тази камера не замества стоковата и работи наистина много добре.


[Изображение: af7ec82b624b254c.png]

Източник >> http://forum.xda-developers.com/galaxy-n...y-t3062370

може ли друг линк,че тези вече не работят? От къде да си изтегля камера портната от Note 4 за Нот 3? Благодаря!
Цитирай

Note 4 камерата може да я избереш в Aroma, като инсталираш рома.

D_coffee
Цитирай

HTC M9 Port >> https://mega.nz/#!15gk1SzI!sZtFicy1IRIwp...nR6YBwJREs
Фикса на Галерията >> https://mega.nz/#!p9pWGDha!PYBchGGKMGwAY...oJRePGiopk
А ти с кой софтуер си?

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай

Версия на Андроид 5,01
Darklord v 2.2

Един може би тъп въпрос: Как да разбера с кой модел камера съм? Stolt
Цитирай

Пусни си стоковата Камера и задръж с пръст на екрана да фокусира би трябвало да крашне.

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай

(2016-03-12, 14:42:05)supervizor написа:  Един може би тъп въпрос: Как да разбера с кой модел камера съм? Stolt

Ако като докоснеш, за да фокусира се появява квадрат, значи си с камерата на Note 3. Ако се появява кръг - Note 4.

D_coffee
Цитирай

Да ви кажа-нищо не прави.Задържам за 10 сек. пускам и се фокусира към посоченият обект. Crazy Това означава ли,че нито съм с Нот3,нито с Нот4?
Цитирай

Ако си със стоковата камера на Note 3, като фокусира успешно, квадратчето става зелено, ако не - червено. При камерата на Note 4 е кръгче. Схвана ли кое имам предвид?

Note 3 камера
[Изображение: _The_new_Samsung_Galaxy_Note_3__the_camera_046541_.jpg]


Note 4 камера
[Изображение: Note-4-camera.jpg]

D_coffee
Цитирай

Инсталирах през рековърито камерата за HTC,но като гледам горният пост си е останала на нот 3. Камерата е много важна за работата ми и Lg G3 на колегата ми скрива Note 3 не в джоба ами в ....
Цитирай

Тази камера на HTC ще я търсиш като ново приложение тя не сменя стоковата .

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай

Потдържа ли ftfs формат

Android addictive 
Цитирай

Добър вечер,
Сигурно вече сте разисквали въпроса,за Screen mirroring , аз доста потърсих в бг и чужди сайтове и не открих начин да работи за постоянно. Работи ли в този ром? Леле ужасно съжалявам че ми е руутнат телефона,все си казвам, че няма да го направя и все се набутвам.
Bye
Цитирай

В какъв смисъл да работи постоянно?

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай

Като направя фул уайп и се оправя за известно време и спира да работи.Та работи ли си в този ром? н9005 е те
лефона ми
Цитирай

При мен си работи предполагам си с 5.0.1 стоков?

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай

Бях със стоков,пробвах с няколко къстъм.. няколко фикса. Нищо не помага. А ти ,опитвал ли си с тв-то, дали работи или казваш ,че самото ти приложение отваря и сканира?
Цитирай

Имам SmartTV Samsung пускам си телевизия на телефона с Bulsatcom приложението после пускам ScreenMirroring на телевизора и на телефона и след 5 секунди се показва на екрана на телевизора със звук и картина.

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай

Мерси,наистина е мн хубава компилацията..и това скриин миръринг си работи.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)