Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

CyanogenMod 11 за K910
#51

(2015-03-02, 11:35:37)didipov написа:  P.S. Как си правите backup на на стоковия лаунчър, така че след всички вайп-ове да се възстановят преките пътища до отделни програмки, папчици с такива, уиджети ...

И в двата случая може да използваш Titanium Backup, би трябвало да успее да се справи.
Цитирай
Аксесоари
#52

Добавям малко статистика за консумацията на енергия.
Около 20-30% е по-добре при всекидневна употреба, а при idle (deep sleep) режим е може би 40-50% по-добре от VibeUI.

Дотук нямам FC на апликации и работи много леко. Забувал ми е един единствен път, като вероятната причина е старата Jet-Pack версия на Dolphin.

Единствения бъг, който досега съм намерил на последния CM, е че понякога не излиза Dialer-a :-)


Прикачени файлове Миниатюри
                   
Цитирай
#53

Като се замисля и аз съм доста доволен от батерията, досега май никога не ме е изкарвал 3 дена с моето ползване, а онзи ден ми се случи Smile

Иначе има програми (като Google maps + навигация), които ми стопяват батерията за 2-3 часа, но винаги е било така. Напоследък доста често ползвам и Power safe mode и нямам оплаквания откъм производителност, усеща се леко по-бавен в стартирането на приложения, но пък явно върши работа.
Цитирай
#54

Излезе обновена версия, доисчиствне на бъговете и дългоочакваната "double tap" функция :-)
Цитирай
#55

"double tap" работи идеално Smile
Цитирай
#56

Много лошо ... сега трябва да минавам и аз ... Big Grin

П.С. Работи идеално ! Липсва ми само Shake To Lock Smile Също ми липва и функцията за чистене на рамта, която гъташе всичко активно Smile Ще се свиква Smile 

П.С. Намерих си алтернатива на заключването с Double Tap на Home бутона Big Grin 

Xiaomi Redmi Note 4X Matte Black 
Цитирай
#57

Заключването става с double tap на лентата на статус бара отгоре.


Цитирай
#58

(2015-03-11, 08:16:59)noxpire написа:  Заключването става с double tap на лентата на статус бара отгоре.

Много благодаря ! Smile 

Xiaomi Redmi Note 4X Matte Black 
Цитирай
#59

Нещо не мога да си активирам Art-a след последния ъпдейт, при вас как е? Някой ползва ли го изобщо?

Не знам дали няма връзка с Xposed framework, който също инсталирах преди няколко дена...
Цитирай
#60

(2015-03-12, 10:49:52)nikophin написа:  ... Някой ползва ли го изобщо?

Ползвах го на предишния ъпдейт. Беше активиран точно един ден и отново се върнах на далвик. Много тегава/затормозена работа на телефона.

Какви програмки ползвате за отчитане на изразходваните минути, интернет през мобилната мрежа, смс, ммс ... До сега ползвах Call Meter 3G, но при цм11 се оказа че не чете правилно логовете от сим1 и сим2 .... от което следва неправилно отчитане на изразходваните данни.

OnePlus 3T
Цитирай
#61

Днес и аз минах на CM снощи получих ъпдейт от IU и станах шампион по убийства ,обаче докато си пих кафето сутринта съживих мъртвеца за втори път и скъсах всички връзки тоя убит ром .Впечатленията са ми повече от приятни като за начало ,ще го поръчкам няколко дена и ще споделя мнение
Цитирай
#62

Аз определено не мога да си представя да се върна на Vibe UI. CM 11 е страхотен, дано има вариант по-нататък и за CM 12 - ако знаех как се портва, досега да съм се захванал 100 пъти.
Цитирай
#63

АРТ не работи на СМ11
Цитирай
#64

Преди последния ъпдейт си работеше добре АРТ-а, ползвах го почти месец. Сега вече не мога да го активирам. Честно казано май нямаше разлика.
Цитирай
#65

За да съм по-точен, АРТ не работи, както трябва да работи, на който и да СМ11, за който и да е телефон.
Цитирай
#66

Не знам, на мен ми харесваше, ако можех да го активирам сега, щях да го направя. В крайна сметка май ще се окаже, че заради Xposed не мога да го активирам, а не заради последния ъпдейт Smile
Цитирай
#67

Здравейте на всички! И аз съм с този ROM вече, но не виждам поддръжка за flip cover. Дали аз не я виждам или  наистина няма.
Цитирай
#68

(2015-03-18, 08:36:57)pdamyanov написа:  Здравейте на всички! И аз съм с този ROM вече, но не виждам поддръжка за flip cover. Дали аз не я виждам или  наистина няма.

В раздела Rom extra settings е, поддържа обикновен флип кейс, тип nilkin, а не тези оригиналните на Lenovo, през които може и да вдигаш като те търсят.
Цитирай
#69

(2015-03-18, 11:33:11)nikophin написа:  
(2015-03-18, 08:36:57)pdamyanov написа:  Здравейте на всички! И аз съм с този ROM вече, но не виждам поддръжка за flip cover. Дали аз не я виждам или  наистина няма.

В раздела Rom extra settings е, поддържа обикновен флип кейс, тип nilkin, а не тези оригиналните на Lenovo, през които може и да вдигаш като те търсят.

Благодаря много, това ми трябваше!
Цитирай
#70

Почвам да се замислям и аз дали да не се метна на CM-то, така и не го рутнах моя и продължавам да съжителствам с китайските йероглифи, който не успях да махна или фрийзна.
На CM ром-а бачкат ли му Led известията и вградените chat-head ове?
Цитирай
#71

Всичко бачка ,не мисли изобщо .
Цитирай
#72

Май само Shake to lock функцията я няма. Иначе всичко като че ли е по-добре на CM, единствено отключването на телефона ми се струва по-бавно - сякаш екрана се светва с около 1 секунда по-бавно от VibeUi, но не бих се върнал на вайб повече.
Цитирай
#73

Само от издръжливостта сякаш не съм доволен Smile Едвам правя 2 дни със същата работа, с която на VibeUI правих почти 3 ... Smile

Xiaomi Redmi Note 4X Matte Black 
Цитирай
#74

Погледни това ръководство:
Battery saving tips:
1) Use 'Power save' profile, when ever possible.
2) Set screen brightness as low as suitable for you.
3) Set screen off max CPU in 'ROM Extra Settings' to as low as suitable for you. e.g. I have set this to 883Mhz Smile
4) When not in use (e.g. nights), turn off data (mobile, wifi) and battery consuption will be VERY low.
5) Use Privacy Guard to disable wakeup, keep awake and location permission from apps/services you don't need. This is really good battery saver! BUT if you disable from certain services that OS needs, some apps may malfuntion and consume even more battery.

OnePlus 3T
Цитирай
#75

Мен пък като че ли ме кара дори повече, правя си два дни цели без проблем. И преди с вайба ги правех, но доста повече пазех батерията.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)