Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

★★★ Xiaomi mi4 закупуавне

@redsys, при един минава митница, при друг - не. Така че по-добре от проверени сайтове да се поръчва за по-сигурно.

 
Цитирай
Аксесоари

(2016-04-18, 10:17:43)ndd написа:  https://www.fastcardtech.com/goods.php?id=14987 Аз пазаря от този сайт и ми го пращат през Холандия без да минава мито. За 150$  е 3 gb с LTE

        Това визирах в поста си. Да не вярват на всичко писано в сайт на търговец.
Цитирай

Вече 4 телефона съм взела от там и съм се зарекла само от там да пазаря телефони.Плащам допълнително 3 долара и ми ги пускат от Холандия.Идват ми за 20 дена направо вкъщи.Миналата седмица поръчах още два за приятели.Ако имаш въпроси ти отговарят до 24 часа.

(2016-04-18, 10:29:38)milstan написа:  Даже и черен има, толкова е примамливо, че чак не е за вярване.

Аз именно черен си взех.Но беше малко по-скъп,понеже го взех преди 2 месеца моя. А преди месец взех на децата Sony Z3 черни. Нямам оплаквания и съм много доволна
Цитирай

(2016-04-18, 21:28:32)ndd написа:  Вече 4 телефона съм взела от там и съм се зарекла само от там да пазаря телефони.Плащам допълнително 3 долара и ми ги пускат от Холандия....
Ако не ги плащаш, откъде изпращат стоката иначе?


Sent from my MI 4W

 
Цитирай

От Китай а от там е ясно че ще минат митница
Цитирай

Опция, че искаш да е от Холандия с доплащане при пускане на ордер има ли? И колко общо излиза доставката до тук с тази такса?

Sent from my MI 4W

 
Цитирай

Пак се вижда, че е от Китай, само , че след това го поемат Холандските пощи. И пак е на късмет за митницата в България.
Цитирай

Има опция и дори сега видях че не е 3 а 2 долара.Плащаш тези 2 долара+ някаква такса PayPal(според цената на телефона). Никакви други такси не съм плащала
Цитирай

@ndd, 2 долара + такса PayPal. И колко е тя?

 
Цитирай

Сега разглеждам, но не мога да намеря тази опция с доставката през Холандия за 2 долара. Малко по-подробно може ли ?
Цитирай

(2016-04-18, 21:46:58)NoMaD написа:  @ndd, 2 долара + такса PayPal. И колко е тя?

Ми според цената на телефоните.Мисля че беше 6 или 8%

(2016-04-18, 21:49:41)riofer написа:  Сега разглеждам, но не мога да намеря тази опция с доставката през Холандия за 2 долара. Малко по-подробно може ли ?

Опциите ще ги видиш по време на поръчката
Цитирай

@ndd, значи от Китай, евентуално през Холандия, ако заявиш, оттам до България и всичко това за примерно за $10-12? Наистина странно. Или се изпраща директно от склад в Холандия?

 
Цитирай

(2016-04-18, 21:53:30)NoMaD написа:  @ndd, значи от Китай, евентуално през Холандия, ако заявиш, оттам до България и всичко това за примерно  за $10-12? Наистина странно. Или се изпраща директно от склад в Холандия?

Ми незнам от къде.Това е тракинг номера на последната ми поръчка RS376115315NL
Цитирай

Доколкото помня нейния е wcdma версията, супер оферта е все пак това ако е истина, ама не ми трябват повече ми 4ки Wink
Цитирай
Thumbs Up 

(2016-04-18, 21:56:52)suffer написа:  Доколкото помня нейния е wcdma версията, супер оферта е все пак това ако е истина, ама не ми трябват повече ми 4ки Wink

Да моя е WSDMA версия тогава нямаше 4G(не че ми трябва де) и го взех за 220$ И не съм го взела преди 2 месеца ами на 2015-08-18  Хич ме няма-времето бързо летяло   Big Grin
Цитирай

Както казах 4г-то единствения + е че може да се слага windows 10, който върви много добре, ама няма clash of clans за него, та затова си карам на android
Цитирай

Изпращат от Китай, като пишат по-малка стойност на пратката, което определено не е гаранция, че няма да бъде спряна на митница за проверка. Отговор на въпрос по този повод : Reply by OnlineSupport
Dear customer,
thanks for checking us, we ship from China, we will send the item out with low value and mark it as a gift to help you avoid the tax issues, most of time there is no tax
Може наистина пратки с малка стойност и да минават, но не бих рискувал и в този случай.

 
Цитирай

(2016-04-18, 22:07:46)NoMaD написа:  Изпращат от Китай, като пишат по-малка стойност на пратката, което определено не е гаранция, че няма да бъде спряна на митница за проверка. Отговор на въпрос по този повод : Reply by OnlineSupport
Dear customer,
thanks for checking us, we ship from China, we will send the item out with low value and mark it as a gift to help you avoid the tax issues, most of time there is no tax
Може наистина пратки с малка стойност и да минават, но не бих рискувал и в този случай.

Имат опция и през Холандия.И 350$ не са малка стойност а и предната ми поръчка е около 450$


Прикачени файлове Миниатюри
       
Цитирай

Именно тази опция  използвах за моя редми ноте 3  и застраховка платих допълнително, обаче във Варна не пасат трева . ndd  не знам от къде си ,но засега само ТО са ми доставяли без проблем ,но пък и те ме изнервят най много с бавенето на поръчките. Над 10 дни докато ми я пуснат ,а идва за 3-4 дни.Последната ми я бавеха около 20 дни и ме лъжеха че са я пуснали ,а всъщност чакали доставка на едиа от позициите и си мълчат. Можеха да кажат за проблемчето ,ама не ...затова ТО не ми е фаворит ,но пък съм спокоен за досавката.
Цитирай

Колеги този от ТО заслужава ли си 2GB версията за 170$(с доставка DHL) или да си търся задължително 3GB версията с 4G?
Цитирай

@niksapz, заслужава си от TO, и не е задължително да е с 3GB, но ако държиш на тези параметри, и в Продавалника предлагат такива нови.

Sent from my MI 4W

 
Цитирай

Aма са само wcdma...
Аз поръчах от fastcardtech за 280лв черен, 3гб, лте
Да видя кой ме кефи повече, но май ще продам белия ако всичко е наред с черния
Цитирай

@suffer, как стои въпроса да се поръча от там? Има ли доставка от европейски склад или е направо от Китай?

Sent from my MI 4W

 
Цитирай

В този сайт са му вдигнали цената... 3GB е 180$. Ако мине и през митницата става дебело вече.
Цитирай

Моя беше 151$ аз избрах холандските пощи за още 2-3$ и опаковка, застраховка и други и стана 162$.
От китай пътува, но има много опции за доставка. Казаха ми че с шведските и сингапурските пощи по- имало шанс да отърве митницата..
Притеснява ме повече какво ще пристигне, защото черен lte... Ми се струва малко невъзможно..
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)