Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Общи въпроси: сравнение на мобилните оператори, общи условия по договор.

Може да се пробва, едва ли ще откажат! Таргети трябват, таргети!

времето е като парите - никога не стига
Цитирай
Аксесоари

Колега, моят план е от 2018 декември, отдавна не е актуален. Затова казах, че тази година в края ще преподписвам или мигрирам към друг оператор.
Цитирай

Моят също е неактуален, от април 2018. Това което споделих като план е предложен на друг, но вече ми е предложен и на мен в профила ми във вивата. Замислял съм се да си направя бизнес план/семейството ми е голямо/. Разгледах цените и на 3 оператора, горе-долу 10 лв по-малко месечно за това което ползвам сега. Не съм наясно обаче, колко е минимума карти, колко е мимимума сметка/ако има такива/, трябва ли всички да са на един план? Нямам фирма, но търся варианти за плановете на операторите. Може ли някой, който е титуляр на бизнес план, или е наясно как са нещата - да сподели, независимо от оператора, може и на ЛС! Просто не ми се занимава с мобилните им консултанти на този етап.

времето е като парите - никога не стига
Цитирай

При бизнес плановете общо взето и трите оператора са с близки оферти,
като имат по 2-3 варианта и гледат да те вържат на по-неизгоден план
Фирмите, които отдавна се договарят за условия с тях общо взето се надлъгват с тях
Каниш примерно А1 и казваш колко карти можеш да преподпишеш и питаш за условията
искаш да ти направят писмена оферта или си пишеш всичко което ти се казва в тетрадка
след това се срещаш с Виваком, там казваш какво са ти предложили към момента, като можеш да поукрасиш в твоя полза
и питаш дали имат по-добра оферта, след това - с Теленор, след това повтаряш първите, докато почнат да се отказват
Общо взето такъв им е процеса. За да си наясно при първа среща виж някой познат на какви условия е при сходни с твоите изисквания. При бизнес клиентите операторите дават и бюджет за закупуване на устройства.
Само трябва да знаеш, че сумата която дават пазарува устройство на по-дебела цена от физическите лица в офисите им.
Почти близка е със свободната продажба на телефона в офисите им.
Дано съм помогнал! Но пък ако искаш нещо да променяш след това се срещаш само с акаунт мениджъра си. В магазините ще ти отказват съдействие за смяна на услуги или закриването им
Цитирай

Има ли под 16-17лв план с поне 2000 мин към всички? (без нет може). Или с тройна услуга

LG G2 mini > Huawei Nova > P20 lite > Galaxy A40> Pixel 5
Цитирай

Вивата пак са пуснали Data Weekend 5GB безплатно за 8 март. След това трябва да се спре ако няма да се ползва... поне така беше предният път.
Цитирай

Четете условията... при мен си го активирам и сам се деактивира след неделя.

Xiaomi Mi 5S gold 64Gb, Xiaomi Mi 9T Carbon 6/128Gb, Honor View 20 6/128
Цитирай

Някой знае ли актуални планове за таблет към А1 за лоялни клиенти(може би се води мобилен интернет).В момента се ползва за 10-11лв - 8,5гига(някакъв план с 50 процента отстъпка),но сигурно трябва да се подпише нов договор,заради смърт на абоната.
Цитирай

(2020-03-06, 11:45:26)niksanvn написа:  Четете условията... при мен си го активирам и сам се деактивира след неделя.
Условията ги четем, но за 14.02. пакета си остана активен и ако не се спре се начислява мес. такса. [Изображение: 419dffb3360d3a3f158f0e18569d2651.jpg]

Изпратено от моят SNE-LX1 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Станала е някаква грешка, аз проблем с пакетите 5гига съм нямал. Може да е "тарикатлък" от оператора, а аз да съм късметлия да са нормални нещата.

Xiaomi Mi 5S gold 64Gb, Xiaomi Mi 9T Carbon 6/128Gb, Honor View 20 6/128
Цитирай

Имаше освиркване на страницата във фейсбук:
[Изображение: 1d68e28ba3863739cee5d8b3a72c9ac9.jpg]
Цитирай

С оранжевите трябва да сте винаги нащрек
Пуснал съм една жалба до КЗП за едни 16лв, с които си мислят че ще забогатеят
само да не им приседнат и да се наложи да ги върнат и платят и глоби заради тях  Big Grin
Цитирай

А1 дава безплатен достъп до над 200 ТВ канала и 10 GB интернет по повод ситуацията с COVID-19, така че вдругиден абонатите да си знаете и да си активирате 10-те гигабайта.
Цитирай

Telenor също: https://www.telenor.bg/bg/news/%D1%82%D0...uWAQm7rK9s

Viacom се включи с 10GB
[Изображение: b26ac10a21f45a703e14bf54518dbd3d.jpg]
Цитирай

Това на Виваком дали ще спре автоматично след 1 месец или ще се поднови на някаква цена? (имаше такъв случай преди седмица-две).
Цитирай

(2020-03-16, 10:23:38)pezilink написа:  Viacom се включи с 10GB
Това за Vivacom при мен като оферта си стои от един месец в приложението, не знам защо, а и не ми трябва.

 
Цитирай

За нова регистрация на приложението също дава 10GB. Тези са други при мен сутринта ги нямаше.

Изпратено от моят SNE-LX1 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Вива пуска повече заглави от Vivacom Видеотека и допълнителният пакет Maxi безплатно.
http://nixanbal.com/vivacom-sashto-podkr...i10LLsanag

POCO F5 12/256 GB





Цитирай

https://www.vivacom.bg/bg/home?fbclid=Iw...LxXMNNQBF4
Реално нищо ново само залагалки колкото да отбият номера и да последват другите оператори повечето неща си ги има и без да ги дават.
Цитирай

(2020-03-17, 08:15:27)ronnie72 написа:  Вива пуска повече заглави от Vivacom Видеотека и допълнителният пакет Maxi безплатно.
http://nixanbal.com/vivacom-sashto-podkr...i10LLsanag
 Освен 10 000MB, нищо друго няма при мен. В пакета Maxi няма нищо безплатно.

1916 
Цитирай

(2020-03-17, 12:48:02)milss написа:   Освен 10 000MB, нищо друго няма при мен. В пакета Maxi няма нищо безплатно.
Аз вече си поръчах два филма от каталога ѝ.
Като в началото информацията за филма има обявена цена,но след поръчката не ми изисква родителски достъп и плащане на съдържанието.Проверявах си сметката няколко пъти и за сега нямам нещо начислено.

GP8P
Цитирай

Добре са пуснали на гратис каквото и да е, защото немалко хора не могат да се оправят с теглене или гледане на филми онлайн и безплатен каталог е добра алтернатива. Както и повечко интернет, макар на мен леко излишен да ми идва като работя от вкъщи в момента (или за хората, които са си вкъщи, било като мен, било то отпуск/болничен или каквото и да е). Но това могат - това дават, все за някои ще е полезно, ако за такива като мен не е.
Цитирай

Виваком пуснаха всички канали без диемите HBO&Cinemax до 20.04.
Цитирай

Нито в сайта, нито в приложението на А1 ми излизат някакви бонуси, а само тръбят за тях?..

VOG-L29, HW GT4, KM6 Deluxe, KM2 Plus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай

От утре са 10000МВ бонус и при А1 и при Теленор.

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 9 гост(и)