Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Общи въпроси: сравнение на мобилните оператори, общи условия по договор.

Каналите трябва да ги има вече, най-много да трябва да рестартираш устройството. Аз лично не искам да сравнявам какво имам по план спрямо наличното сега, защото не ми пука. А мегабайтите са от утре, трябва да се виждат на портала и в приложението (за А1 говоря) специално меню някакво, от което да ги активираш.
Цитирай
Аксесоари

Мтелските бонуси важат ли за bob и ако не, bob пуснали ли са някакви?
Цитирай

на вивата при мен няма нищо... лайнари

Sent from my Redmi 4 Prime using Tapatalk
Цитирай

(2020-03-18, 13:01:21)dobs7z написа:  Мтелските бонуси важат ли за bob и ако не, bob пуснали ли са някакви?

Най-добре питай А1.
Цитирай

(2020-03-18, 16:14:44)Smakl написа:  на вивата при мен няма нищо... лайнари

Sent from my Redmi 4 Prime using Tapatalk
Има 10 000МБ мобилен интернет (активират се от мобилното приложение) и на телевизора получих съобщение, освен за филмовия пакет, че също отключват всички канали без HBO и Cinemax. То не че има кой знае какви канали - амнайсе руски, румънски, спортни...

Huawei U8150 Ideos>>HTC Evo 3D>>ZTE Blade Q>>Samsung Galaxy S3 Neo>>Asus Zenfone 5>>Asus Zenfone 2 Laser>>Asus Zenfone 4 ZE554KL
Цитирай

На А1 активирах 10 000МБ мобилен интернет от моят А1
Цитирай

(2020-03-18, 18:42:00)karloson написа:  Има 10 000МБ мобилен интернет (активират се от мобилното приложение) и на телевизора получих съобщение, освен за филмовия пакет, че също отключват всички канали без HBO и Cinemax. То не че има кой знае какви канали - амнайсе руски, румънски, спортни...
То па сега да се чудиш кой спорт да гледаш! Smile Smile Smile
иначе и при мен е активно за 10 000 мб в апп

времето е като парите - никога не стига
Цитирай

А1 с още бонуси за клиентите си: https://mobilebulgaria.com/news/a1-s-osh...ientite-si

 
Цитирай

Интересно ми е, защо операторите призовават да си стоим у дома, и в същото време дават бонус мобилен нет? Пуснете домашния с по висока скорост уе! Никога не бих заменил скоростта на оптиката с тази на мобилния нет. Т. е. в къщи ако си стоя, едва ли ще ползвам повече мобилен нет, а ако и семейството също е вкъщи, на стационарния нет ще му се увеличи потреблението - не на мобилния!

времето е като парите - никога не стига
Цитирай

VIVACOM дава повече минути на потребителите на социални фиксирани планове: https://mobilebulgaria.com/news/vivacom-...ni-planove

 
Цитирай

(2020-03-20, 14:25:01)pepy1 написа:  Интересно ми е, защо операторите призовават да си стоим у дома, и в същото време дават бонус мобилен нет? Пуснете домашния с по висока скорост уе! Никога не бих заменил скоростта на оптиката с тази на мобилния нет. Т. е.  в къщи ако си стоя, едва ли ще ползвам повече мобилен нет, а ако и семейството също е вкъщи, на стационарния нет ще му се увеличи потреблението - не на мобилния!

Ще ти дам жокер - операторите нямат "домашно" покритие в цялата страна, но мобилното почти я покрива. Smile

iPhone 14 Pro
Цитирай

Не навсякъде, където операторите имат покритие, имат високоскоростен (lte) интернет! Като споменем и факта, че когато се закачат много маймунки на един клон ( много потребители на една клетка), става точно нищо! Както и да е, това са си мои мисли. Аз на мястото на операторите бих постъпил по различен начин, но акъл не давам защото нямам за мен! Smile

времето е като парите - никога не стига
Цитирай

Преподписах този месец стария си план на А1 (A1 Mix разширен 75XL)- уж същите условия, но реших да проверя през *88 ... и момичето ми подхвърли, че вижда по-висока  такса (46.90) ... каза че ще направи справка и в четвъртък ще се обади - още не са се обадили.  Rolleyes
Ще прегледам анекса и стария договор, но се питам - вече има ли клиента право да се откаже от услуга (в рамките на месец примерно)? Проблема е че взех и апарат в брой...

(2020-03-18, 18:42:00)karloson написа:  Има 10 000МБ мобилен интернет (активират се от мобилното приложение) и на телевизора получих съобщение, освен за филмовия пакет, че също отключват всички канали без HBO и Cinemax. То не че има кой знае какви канали - амнайсе руски, румънски, спортни...
Лесно ли се активират, че брат ми не е много на ти със смартфоните. На село е и е с лоша връзка.
Пробвах през десктоп версията но не тръгва  my vivacom:

няма достъп до този сайтIP адресът на сървъра на www.my.vivacom.bg не можа да бъде намерен.

Опитайте да стартирате мрежова диагностика в Windows.
DNS_PROBE_FINISHED_NXDOMAIN

LG G2 mini > Huawei Nova > P20 lite > Galaxy A40> Pixel 5
Цитирай

Имаш право да се откажеш само при онлайн покупка в рамките на 14 дни. За подписване на място в офис нямаш право да се отказваш.
За Виваком влез в сайта им и от там в Моят Виваком. Адресите, които пробваш не са актуални вече. Но като гледам, мисля, че не могат да се активират през сайта, а само през мобилното приложение.

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
Цитирай

Преди време в един от офисите на А1 ми бяха казали, че също имаш право да се откажеш в рамките на 2 седмици. Най-добре е да се провери. Но ще трябва да върнеш и телефона де.

Samsung Galaxy A5 - Nokia 7+ - Xiaomi 12 Lite
Цитирай

Цитат:VIVACOM отчита, че в сегашната ситуация е възможно да се появят недобросъвестни хора, които да се възползват от създалото се чувство на несигурност и повишено напрежение в обществото с цел лично облагодетелстване. В тази категория спадат и потенциални телефонни измами, така че VIVACOM продължава да поддържа постоянната си връзка с Главна дирекция "Национална полиция".

Виваком да сигнализира Полицията за измамници в самата им компания
Тръгнали да търсят измамници другаде. Колко мушенгии правят, не е истина
За да не бъда голословен: абонираха номера на 8 годишното ми дете ползващо Myki
с услуга новини от номер 181, с която прибират по 1,20лв на седмица за 2 реда измислени новини
Първо пускат услугата безплатно, след 1 седмица вече минава в платена
Детските часовници Myki са затворена система и никой не може да се обажда на детето
без да е одобрен от родител и вкаран в телефонната книга на часовника
SMS от оператор към часовник не могат да се изпращат, а само през приложението на часовника
Тоест без разрешение, без някой да е разбрал ти "подаряват" услугата за 1 седмица
след това ако не се откажеш минаваш на платена услуга
Добре, че следя през приложение потреблението и ги изхващах на втората седмица
Цитирай

(2020-03-21, 10:57:16)hakama написа:  Лесно ли се активират, че брат ми не е много на ти със смартфоните. На село е и е с лоша връзка.
Пробвах през десктоп версията но не тръгва  my vivacom:
В самото приложение си има банер, на който кликаш "Добави" и това е. Разбира се, трябва да си изтеглиш приложението и да влезеш с тел. номер и код, изпратен със смс, или с мейл и парола за вход в My Vivacom.

Huawei U8150 Ideos>>HTC Evo 3D>>ZTE Blade Q>>Samsung Galaxy S3 Neo>>Asus Zenfone 5>>Asus Zenfone 2 Laser>>Asus Zenfone 4 ZE554KL
Цитирай

Някой да е ходил скоро в Теленор-а? На баща ми, му предстои преподписване, но съм му забранил да ходи без мен, но са му нахвърляли на един лист оферти все над 13 лв., взех че погледнах и наистина 12.99 и след това отиваме на 14.99, а досегашния му план е на 8.99, а и той му е достатъчен. Та въпроса ми е, дали на някой са му предлагали нещо по-надолу?
Цитирай

Погледни в telenor.bg, като имаш собствен профил имаш абсолютно всички налични оферти за твоя номер. Аз по този начин преподписах преди 1 година, след като в няколко магазина ми казаха, че няма подобна оферта за тези MB (под 20лв). Договора след това идва при теб с куриер. Като цяло бях очарован от портала им миналата година, спести ми много мъки Smile

PS: Когато си в последните 3 месеца се отключват още предложения + аз имах опция да си запазя същия план/цена Smile


Прикачени файлове
.jpg Untitled.jpg Размер: 74.24 KB  Сваляния: 234
Цитирай

Какво получава за 8,99лв в досегашният си план баща ти?
Цитирай

(2020-03-24, 16:40:57)valentyno написа:  Някой да е ходил скоро в Теленор-а? На баща ми, му предстои преподписване, но съм му забранил да ходи без мен, но са му нахвърляли на един лист оферти все над 13 лв., взех че погледнах и наистина 12.99 и след това отиваме на 14.99, а досегашния му план е на 8.99, а и той му е достатъчен. Та въпроса ми е, дали на някой са му предлагали нещо по-надолу?
Не ми се вярва да има нещо "по-надолу".
Но по закон щом договорът изтича, остава на същите условия ден за ден.
Пробвай да не преподписвате.
Да видим до кога "ще работи" така.

"Perfection is not attainable, but if we chase perfection we can catch excellence."--- Vince Lombardi
Цитирай

Не винаги, ако го оставиш на безсрочен ще остане на същата такса, със същите условия. Ако договорът е промоционален примерно може да остане на същата такса, но с много по-малко минути/интернет.
Цитирай

Или на два пъти по висока такса защото сегашната е “с 50% отстъпка”.
Цитирай

Тарикатлъка е в пълната си сила.... Ето ви тарифа за 25-27лв... ама да знаете, тя по принцип е 50лв..След 2г. да преподпишете на каквото АЗ ви кажа, че ще плащате 50лв. Новите оферти, които можем да предложим е САААААМО за левче-два ОТГОРЕ и получавате..... на майка си....
Ооо не искам... дай нещо НАДОЛУ.. левче - две. Не МОЖЕ! ТИ ЛУД ЛИ СИ.... Аз имам таргети... на майка ви.... на всички скапани служители, стоящи на депресиращото си работно място с една единствена цел.... ДА ИЗРАБОТЯТ ако ще и собствената си майка... за някой бонус.

Xiaomi Mi 5S gold 64Gb, Xiaomi Mi 9T Carbon 6/128Gb, Honor View 20 6/128
Цитирай

Баща ми е на А1 за 10лв на месец с 1000 минути и 1500MB
мисля, че преди 2 години му изтече договора и си продължава на тази такса и условия.
Явно в договорът му липсва нещо, което са добавили след това и не му се отразява негативно.
Иначе, ако някой е с малко потребление, препоръчвам мигриране към предплатена карта на А1
Зареждаш 10лв и получаваш 200 национални минути и 2000MB за 30 дни, като от тези 10лв ти взимат 5лв,
останалите ти остават свободни да си ги харчиш. Не са много, но за 12 месеца ще ти се натрупат 60лв
С тях можеш да си купиш нещо от интернет и да го платиш през телефона.
Хубавото е че като заредиш преди да изтече срока, минутите и мегабайтите се натрупват
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 12 гост(и)