Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Общи въпроси: сравнение на мобилните оператори, общи условия по договор.

Предполагам ще отпадне пакета Аналогова ТВ на Net1, има хора, който не държат на качеството и си гледат на старите телевизори.

Huawei Mate 50 pro 
Huawei Watch GT 2
Цитирай
Аксесоари

(2021-02-18, 00:28:43)BGDropche написа:  Huawei Y6/2017 ?
Huawei Y6/2017 ?
Huawei Y6/2017 ?


Ти сериозен ли си или тролиш?


С малко закъснение - Да! Какво те учудва?
Телефона е модел 2017, а съм го купил 2018 година. Скоро ще стане на 3 години.

- Учителю, каква е тайната на истинското щастие?
- Никога не спори с идиоти.
- Учителю, не съм съгласен, че точно това е тайната!
- Така е, прав си!
Цитирай

Това кога си го взел няма значение, става на 4 не на 3 години.

Няма как да очакваш над 100 с този стар телефон.

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай

А Булсата как са, в сравнение с Нет1 ?

LG P970 > Nubia Z5s Mini > LG G2 > Huawei P7 > Redmi Note 3 Pro > Meizu M6 Note > Redmi Note 7 > Huawei P30 > Huawei P40 Pro

Цитирай

Аз в къщи деля с комшиqта интернета, той е под нас и е с некакъв умрял 20 мб и рутера е мъртвец, но ни върши работа и на двамата идеялно. Нямам никакъв проблем с него на телефона, страниците летят, а мобилния ми интернет е тегав и спечен, понякога и страница не отваря, муден е и се влачи като сопол. Изкарва ме из нерви, не че го ползвам, почти нищо не ползвам и от него, щото и в офиса си имам wi-fi. Като си ида на село мобилния пак ми е гаден и бавен. И най бавния wi-fi който съм ползвал е по бръз от умрелия ми мобилен от Теленор. До долу....Мъртъвци от класа са Теленор.

Цитат:Никой не плюва по това, което има, докато не го смени...
 hazART
Цитирай

Аз от була съм много доволен!

времето е като парите - никога не стига
Цитирай

И аз. В пъти по-добър от този на Виваком
А цената е повече от добра
Цитирай

План Smart L+ на вивата вече е с 50GB на максимална скорост с 200мин. към ЕС, 15лв.и 15GB към TVGO за 30/31лв.
[Изображение: 3bc785bfd00dd61c3ebbadd58a963dea.jpg]

Huawei Mate 50 pro 
Huawei Watch GT 2
Цитирай

Смартфоните и таблетите на Samsung се предлагат с намаление до 50% в онлайн магазина на А1. Кампанията започна днес, 1 март, и ще продължи до края на месеца, като отстъпките са между 70 и 320 лв.

https://www.a1.bg/samsung-month

 
Цитирай

(2021-03-01, 14:13:41)NoMaD написа:  Смартфоните и таблетите на Samsung се предлагат с намаление до 50% в онлайн магазина на А1. Кампанията започна днес, 1 март, и ще продължи до края на месеца, като отстъпките са между 70 и 320 лв.

https://www.a1.bg/samsung-month

От българските оператори телефони последните години не купувам , цените им са толкова надути че дори с намаление не ми  се връзват.

Galaxy S II / Galaxy S III / Galaxy S4 / Galaxy Note 4 / Galaxy S6 edge+ / Galaxy S8+ / Galaxy S9 +/ Galaxy S10+/ Galaxy S21+
Цитирай

Здравейте, а при операторите има сега планове за деца? По едно време имаше такива, но сега не съм проверявал още, вие нещо да препоръчате.
Цитирай

(2021-03-01, 10:09:20)pezilink написа:  План Smart L+ на вивата вече е с 50 GB на максимална скорост с 200мин. към ЕС, 15 лв. и 15 GB към TVGO за 30/31лв.

Поредна добра оферта на Виваком! Явно мобилната революция, стартирана с неограничените планове от оператора продължава и вече и за 30 лв. има читав план. Дано тенденцията продължи и скоро да има добри оферти и за плановете от 25 и от 20 лв., както в цяла Европа.


Цитирай

Днес сестра  ми сподели, че след толкова години м-тел вече е с вивата. Имаше известни напъни да попречат, но когато човек си знае правата, не вървят! Управителката на офиса станала много неучтива, когато при неизгодна оферта от нейна страна, сестра ми споделила че си пренася номера при конкуренцията при това положение! Smile

времето е като парите - никога не стига
Цитирай

(2021-03-02, 18:37:25)pepy1 написа:  Днес сестра  ми сподели, че след толкова години м-тел вече е с вивата. Имаше известни напъни да попречат, но когато човек си знае правата, не вървят! Управителката на офиса станала много неучтива, когато при неизгодна оферта от нейна страна, сестра ми споделила че си пренася номера при конкуренцията при това положение! Smile

Преноса е единственото спасение на потребителя от неизгодни оферти на операторите!! Затова призовавам всеки да си защитава правата, особено абонатите на Теленор! Техните меринджеи продължават да спят сладко и да прецакват клиентите си, затова се пренасяйте масово, независимо къде!! Няма друг начин да постигнете нормални европейски условия за абонамента си.


Цитирай

Тъкмо разгледах новия каталог на теленор. Изглежда още не са решили какво ще правят, но няма мобилни планове в него.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Цитирай

(2021-03-01, 19:03:58)valentyno написа:  Здравейте, а при операторите има сега планове за деца? По едно време имаше такива, но сега не съм проверявал още, вие нещо да препоръчате.

https://www.telenor.bg/bg/private/plan/v...or-1299-24
Цитирай

(2021-03-01, 19:03:58)valentyno написа:  Здравейте, а при операторите има сега планове за деца? По едно време имаше такива, но сега не съм проверявал още, вие нещо да препоръчате.

Имаше някакви за 10-12лв с малко и нет и 50 минути на времето. 
Не знам дали все още съществуват. 
За колко голямо дете търсиш и с какви параметри?
С предплатена карта не става ли?
Цитирай

По Коледа сменихме на детето БОБ със 17лв А1 неограничени мин към всеки и 3500 мб нет. Нет и да свърши не е фатално, но поне да си бърбори на воля, вече е голяма. Smile

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай

В понеделник се очаква и Теленор да отговорят на офертите на другите два оператора с цена 30лв. 50ГБ, но ще видим подробностите в понеделник.

Huawei Mate 50 pro 
Huawei Watch GT 2
Цитирай

Както и А1, със сигурност и те ще "вкарат" уловка...

Внимавам какво си пожелавам, защото може да ми се случи!!!
Цитирай

Днес приятел ми каза, че не може да се преминава от план на А1 към предплатена А1? Дали е вярно? Може би да пробвам в няколко офиса? Какво ще ме посъветвате?
Цитирай

(2021-03-06, 20:42:24)berry написа:  Днес приятел ми каза, че не може да се преминава от план на А1 към предплатена А1? Дали е вярно? Може би да пробвам в няколко офиса? Какво ще ме посъветвате?
Обратното става , но от план на предплатена не , така е при всички оператори мисля , поне и при Vivacom

Nokia N97 mini > Nokia N8 > Samsung Galaxy S3 > Iphone 7 >Samsung Galaxy Note 9>>Huawei P30 Pro
Цитирай

Понеже сме прехвърляли от Боб, а и в офис са ми казвали, че може... мислех че е възможно. Благодаря за отговора.
Цитирай

При А1 винаги е можело да минеш на предплатена. (Само при тях можеше) Сега ако не може е нещо ново. А и за БОБ може да има някаква уловка.
Цитирай

Лятото мислех да се пробвам на такава схема към предплатена от договор, не ми отказаха, а се опитаха да ме разубедят само. Размина се цялата олелия, по-евтино е, но е по-неудобно...

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 10 гост(и)