Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Общи въпроси: сравнение на мобилните оператори, общи условия по договор.

Благодаря,то за изтичането мога да видя и по кодове и набиране(има ги в сайта),ако го нямам на sms
Цитирай
Аксесоари

Някой да е подписвал договор с теленор скоро?
Интересуват ме тези планове с неограничения интернет, в които ограничават скоростта.
Има ли някакви лимити освен скоростта?
Също дават ли промоции за стари клиенти?
И може ли при преподписване на договор, на който му остава 1 година до края, да се вземе ново устройство?

Samsung Galaxy S24 Ultra Titanium Violet 512GB
Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 512GB
Samsung Galaxy S21 Ultra Phantom Brown 512GB
Samsung Galaxy Note 10+ Aura White 256GB

Цитирай

Освен скоростта други лимити няма. Промоциите можеш да си ги видиш на профила в MyTelenor и да подновиш онлайн. В момента на мен ми излиза като оферта плана от 36,99 лв но вместо ограничение от 50 мб/с ми го предлагат със 100 мб/с и другият е от 55 лева с неограничена максимална скорост ми го предлагат за 49.99 лв.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай

Преподписах го вчера на 39.99 за 150mbps. В началото ми предлагаха 150 за 36.99 уж, но като видях в договора, че пише 44.99 им вдигнах скандал и паднах на 39.99. Към момента мнение не мога да дам, но според мен е супер, че няма вече изчерпване на интернета.

Samsung Galaxy S24 Ultra Titanium Violet 512GB
Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 512GB
Samsung Galaxy S21 Ultra Phantom Brown 512GB
Samsung Galaxy Note 10+ Aura White 256GB

Цитирай

(2021-05-31, 15:32:26)niki1999kir написа:  В началото ми предлагаха 150 за 36.99 уж, но като видях в договора, че пише 44.99 им вдигнах скандал и паднах на 39.99.

от 36,99 са ти "паднали" на 39,99 ?
Цитирай

(2021-05-31, 15:42:40)solo5 написа:  от 36,99 са ти "паднали" на 39,99 ?

Не... Знаех че ще стане объркване от написаното ми Big Grin 
В началото се опитаха да ме накарат да подпиша договор, който уж беше за 36.99, но като го прочетох се оказа за 44.99.
Аз се ядосах, те казаха, че са се объркали(ако мине номера). 
Аз си тръгнах и отидох в друг магазин, от там на компютъра им видях, че таквоа нещо като 36.99 за 150mpbs няма. 
И ми предложиха за 39.99, което избрах.

Samsung Galaxy S24 Ultra Titanium Violet 512GB
Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 512GB
Samsung Galaxy S21 Ultra Phantom Brown 512GB
Samsung Galaxy Note 10+ Aura White 256GB

Цитирай

Здравейте,имам следния казус.На А1 предплатена(код А1)получих  10 000мб+200нац.минути преди 20дни.Няколко часа преди  да изтече минах на P1 и презаредих.Мегабайтите се прехвърлиха за 30дни,минутите към оператор също,но нац. минути изчезнаха(щом свърши стария период от 20 дни).Имате ли обяснение защо не се прехвърлиха и те?Благодаря предварително
Цитирай

Май някъде пишеше, че при смяна на тарифа се нулират
Цитирай

Това е при смяна на универсален план с друг,а в случая пак се води универсален план,самия факт че мегабайтите и минутите към А1 са останали за още 30дни е показателен.Ще звънна да проверя,но исках да съм подготвен дали не съм пропуснал нещо

Звънях,понеже новото презареждане носи само нови мб и минути към А1,а не нац.минути,старите нац.минути се губят,а старите мб и минути към А1 се запазват и прехвърлят.Ако се зареди P2,което носи и нац.минути ще се запазят и те....някакво тъпо условие,което няма как да го разбереш преди да стане факт,както и да е може на някой да е полезна информацията,това е картата на детето,аз си имам каквото ми трябва
Цитирай

Колеги, при някой да има проблем при плащането на месечната сметка през MyVivacom? При мен излиза това:


Прикачени файлове Миниатюри
   

 
Цитирай

(2021-06-02, 09:01:26)NoMaD написа:  Колеги, при някой да има проблем при плащането на месечната сметка през MyVivacom? При мен излиза това:
И при мен беше така. Платих през браузъра с профила си в my vivacom.

Изпратено от моят Redmi Note 9S с помощта на Tapatalk

Xiaomi Mi Mix 2s/RN 9s/POCO X6 5G
Цитирай

Бонуса получи ли го, защото аз - не.

 
Цитирай

(2021-06-02, 19:38:09)NoMaD написа:  Бонуса получи ли го, защото аз - не.
Получих го. За да се получи бонуса трябва да се логнеш имейла.

Изпратено от Redmi Note 9S

Xiaomi Mi Mix 2s/RN 9s/POCO X6 5G
Цитирай

Логнах се с него в MyVivacom, да си платя сметката онлайн. Ще изчакам, може да се появи по-късно.

 
Цитирай

Току що звъняха от непознат номер на телефона на дъщеря ми.
Вдигнах аз, за да видя дали не са някакви измамници :-)
Някаква жена ме търси по име, защото номера се води на мое име и се представя като служител на А1
Имали невероятно предложение за 7,99лв при което се говорело безплатно към 5 номера и 100 мегабайта бърз интернет
Питам я знае ли колко са 100 Мегабайта, отговоря че знае. Питам я като знае защо ги предлага тогава :-)
Обяснявам и че срещу 10лв за 20 дни детето получава 200 национални минути и 10GB интернет, а и оставят и пари, с които и купувам определени неща за нейните игри. Та се оказа, че жената не знае че бонусите се прехвърлят, според нея изгаряли в края на месеца. Мислеше че получаваме по 2GB вместо по 10GB и т.н. От националните минути детето ми не ползва нито една на месец, защото е свикнала да звъни на вайбър, колкото и да е странно. От нета почти не ползваше, защото телефона го ползва предимно у нас на WiFi. Но сега като излязат в лятна ваканция нещата ще се променят. И въпреки това нета ще и е напълно достатъчен. Щом започнаха да звънят и на абонати с предплатени услуги, значи са ги активизирали заради слаб оборот. Обаче не е зле когато някой служител се обажда с предложение да знае повече от клиента и да може да предложи поне нещо адекватно. А дали ще бъде прието и съвсем друга бира
Цитирай

Има ли нещо скрито до 20 лв. при Виваком? В профила ми излиза за преподписване Smart M+ за 20 лв. на месец с неограничени мин., 100 към ЕС, 8 ГБ нет и някакъв бюджет за дигитални услуги. По принцип този план ме устройва напълно, в момента съм на същата такса, само че със 7 ГБ нет, които са ми предостатъчни и затова не искам да си вдигам таксата над 20 лв. Дали има шанс да излезе нещо по-добро или направо да подновявам?

Samsung Galaxy S24+ Onyx Black 12/512 GB
Цитирай

По-добро от това предложение при Вивата е само това с 12GB Net и 22,50лв на месец
Но ако са ти достатъчни 8GB и те устройват като оператор Вивата можеш да преподпишеш на 20лв
Не е зле
Цитирай

Някой знае ли от къде мога да премахна добавен пакет(HBO GO) към плана , за Vivacom става въпрос ? Добавих го преди време и сега искам да го изключа , но никъде не ми излиза , че го имам дори активиран !?

Nokia N97 mini > Nokia N8 > Samsung Galaxy S3 > Iphone 7 >Samsung Galaxy Note 9>>Huawei P30 Pro
Цитирай

през my.vivacom.bg или приложението

[Изображение: cb552efdaaf99f788dce59ea2b74dfc9.png]


Sent from my iPhone using Tapatalk
Цитирай

Здравейте! В момента съм на мобилен план Smart M+ с неограничени минути и 15 000 MB на максимална скорост. На цена от 20.99 лв. с ДДС. В speedtest ми изкарва около 150 мегабита скорост. Обмислям да премина на план Unlimited 50 за 34.99 лв, но той е ограничен доколкото четох на 50 мегабита или 3 пъти по-малко от сегашния. Какво ще ме посъветвате. По принцип ще преподписвам догодина март/април. Мисълта ми е дали да изчакам да видя какво ще ми предложат или да минавам към по-скъпия план още сега.

LG Optimus 4X HD 1/16 -> S3 Neo 1.5/16 -> Huawei P10 Lite 3/32 -> Samsung A50 4/128 -> Redmi Note 9 Pro 6/128 -> Mi 10T 5G 6/128 -> S23 Plus 8/512
Цитирай

До август месец подписалите на тези планове Unlimited 50/150 са без ограничение на скоростта - тоест неограничен на максимална скорост.
Цитирай

(2021-06-10, 07:54:08)Vi70 написа:  До август месец подписалите на тези планове Unlimited 50/150 са без ограничение на скоростта - тоест неограничен на максимална скорост.

Това за целият срок на договора ли е или само до месец август?

LG Optimus 4X HD 1/16 -> S3 Neo 1.5/16 -> Huawei P10 Lite 3/32 -> Samsung A50 4/128 -> Redmi Note 9 Pro 6/128 -> Mi 10T 5G 6/128 -> S23 Plus 8/512
Цитирай

До края на август, а 5г е за целия договор.
Аз подписах онзи ден на този план Unlimited 50 и бях останал с впечатлението, че е за целия срок, ама не е... малко подвеждаща е промоцията. Ако за 5г няма ограничения, все пак ще има бърз нет.
Цитирай

Ако Ви трябва неограничен интернет няма смисъл да чакате разликата в скоростта няма да я усетите аз преподписах в деня, в който пуснаха плана(15.02.21). Сега допълнително дават Диема екстра за 12месеца и минути към ЕС.
Да допълня, че и за стари абонати на Unlimited50 скоростта е неограничена до края на август.

Изпратено от моят BE2029 с помощта на Tapatalk

За преподписване на Unlimited50 оферта от днес 33лв с плащане през MyVivacom 32лв.[Изображение: e13ca2ebaec3d64e695cd5e0b05c4daa.jpg]

Изпратено от моят BE2029 с помощта на Tapatalk

Mate 50 pro
Цитирай

Интересувам се дали онлайн подписан договор с оператор може да се върне в 14 дневен срок, както е със стоките?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 3 гост(и)