Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Общи въпроси: сравнение на мобилните оператори, общи условия по договор.

Имаш право.


Прикачени файлове Миниатюри
   

1916 
Цитирай
Аксесоари

@milss то си го пишело, благодаря.
Цитирай

Здравейте, интересува ме някой има ли наблюдения колко трафик прави смарт часовник на месец? Идеята е да зная синът ми къде е и да му звъня ако ми потрябва, а местоположението е с ход и интернет!
Цитирай

Ако говориш за Myki, 50MB ще стигат на месец и то ако изпраща и по някоя снимка
Иначе зависи от часовника, малко са тези със SIM карти
Цитирай

Да за такъв принцип на работа мисля, но часовника няма да е Myki.
Цитирай

На предплатена карта е най-добре
Цитирай

(2021-06-15, 17:26:56)solo5 написа:  На предплатена карта е най-добре

Извинявам се за невежеството си но Free2go ли визирате или друга услуга?
Цитирай

Преплатена карта. Например на Мтел навремето се казваше Прима
Цитирай

VIVACOM обяви, че пуска промоционални цени с отстъпки до 250 лв. за избрани модели смартфони. Кампанията важи до 22 юни и само през сайта на оператора.

https://www.vivacom.bg/online/bg/offer-devices

 
Цитирай

Реклама за шарани е за мен това! С план от близо 50 лв на месец, и за по-малко от 6 месеца си избиват телефона другото им е чиста печалба до 2 години. Пък и има някои апарати, които не знам защо ги наричат "телефони" - от тези с 250 лв отстъпка. Smile Макар че сигурно само за телефония стават. Ако искат бърз оборот, да пуснат 12- ката и други андро флагмани на 1/2 цена с 50-60 лв план и да гледат пълни касички. На тях целта им е да се отърват от непродаваемото + някое друго истинско за пълнеж - явно.

времето е като парите - никога не стига
Цитирай

(2021-06-09, 17:18:18)sevastaki написа:  през my.vivacom.bg или приложението

[Изображение: cb552efdaaf99f788dce59ea2b74dfc9.png]


Sent from my iPhone using Tapatalk

На мен не ми излизат в допълнителните услуги. Имам активирана телевизия 7/8 и TV Go 60 канала... Не знам приложението ли е бъгаво, или нещо друго...

Huawei U8150 Ideos>>HTC Evo 3D>>ZTE Blade Q>>Samsung Galaxy S3 Neo>>Asus Zenfone 5>>Asus Zenfone 2 Laser>>Asus Zenfone 4 ZE554KL
Цитирай

След като в my vivacom ми излизаше само оферта за 19.99 с 8000 мб, реших да звънна на 123. От там ми предложиха за 20.99 Smart M+ с 15 000 мб, неограничени и 100 мин към ЕС. При плащане онлайн има 1 лев отстъпка. Ходих до офис да разгледам телефоните и подписах направо на този план. Ако някой ще подновява да знае. Smile

Samsung Galaxy S24+ Onyx Black 12/512 GB
Цитирай

Изтече ми договора на карта на Виваком. Плащах 25лв за 12ГБ. Сега съм на 3ГБ
Честно казано не я използвма изобщо, защото на служебната имам всичко по много.
Предпочитам тези пари да ги давам за ТВ и добавените услуги на Виваком (ЕОН, но все още не мога да намеря да тествам).
Някакъв съвет за карта за да запазя номера, но да е наистина минимална ?

HTC Desire -> BB8900 -> BB9800 -> Samsung Galaxy SI Plus -> Samsung Galaxy SII -> HTC One -> Samsung Galaxy S4 Black Edition ->  LG G3 32GB -> iPhone 6S 64 GB -> Samsung S9 Duos Coral Blue -> iPhone 11 Pro
Цитирай

@TNTKZ колега, да не цапам темата за преброяване ще те питам тук - този план с който си взел ултрата, за целия срок на договора ли си с неограничени на макс скорост или до края на лятото?
Цитирай

(2021-06-19, 22:49:17)Vi70 написа:  @TNTKZ  колега, да не цапам темата за преброяване ще те питам тук - този план с който си взел ултрата, за целия срок на договора ли си с неограничени на макс скорост или до края на лятото?

За целият срок на договорът(24 месеца) - макс скорост и неограничен нет

SG 24 Ultra Black
Garmin Epix Pro 51 mm Black
Tab S8 Ultra 8/128
Цитирай

(2021-06-20, 05:21:45)TNTKZ написа:  За целият срок на договорът(24 месеца) - макс скорост и неограничен нет

Добра оферта
Цитирай

(2021-06-20, 06:34:47)Vi70 написа:  Добра оферта

Даже на места достига до над 200Мб/с. До краят на август важи офертата на макс скорост с план unlimited 50. От 35 ми я намалиха на 29.90 на месец

SG 24 Ultra Black
Garmin Epix Pro 51 mm Black
Tab S8 Ultra 8/128
Цитирай

И аз подписах нов план на unlimited 50, като си мислех, че подписалите до август ще имат неограничен на макс, но се оказа, че няма да има ограничения до края на август а не за целия период - договора прочел ли си го хубаво?
Цитирай

Здравейте. Имам номер на Теленор, който искам да закрия. Договора ми изтича на 24-ти юни и става безсрочен и мога да го прекратя без да дължа такси. Обаче ако отида на 21-ви юни какво ще стане?
Цитирай

Нищо няма да стане. Подаваш заявление за пркратяване от 24ти и край.

Galaxy S24 Ultra & Galaxy Watch 6 Classic 47mm
Цитирай

(2021-06-14, 19:44:25)Vi70 написа:  Интересувам се дали онлайн подписан договор с оператор може да се върне в 14 дневен срок, както е със стоките?

С малко закъснение, но това „онлайн подписан договор“ не го разбирам. Как е подписан - с КЕП ли?

Преди няколко години променях параметри онлайн и ... 
Изпратиха ми договора на хартия, в два екземпляра - по куриер. С инструкции - да прочета съдържанието, да подпиша и да се върне подписан екземпляр. Момчето каза - „Четете спокойно, аз не бързам.“

- Учителю, каква е тайната на истинското щастие?
- Никога не спори с идиоти.
- Учителю, не съм съгласен, че точно това е тайната!
- Така е, прав си!
Цитирай

@jhoro точно за такъв договор става въпрос, донесен по куриер.
Цитирай

(2021-06-20, 12:31:31)Vi70 написа:  @jhoro  точно за такъв договор става въпрос, донесен по куриер.

Това не е „онлайн подписан договор“ - онлайн е само заявката.

Може да подпишете, може да откажете ... Но подпишете ли - няма „14-дневен срок за връщане“.

milss е сложил „картинка“  
[Изображение: attachment.php?thumbnail=33392] 
но според мен става дума за връщане на устройството.

- Учителю, каква е тайната на истинското щастие?
- Никога не спори с идиоти.
- Учителю, не съм съгласен, че точно това е тайната!
- Така е, прав си!
Цитирай

Точно това ме интересуваше, дали е същото както със стоките.
Цитирай

Във всички договори, поръчани онлайн и подписани при доставка с куриер, има такъв формуляр за право на отказ в 14 дневен срок. Така че - да, би трябвало да може.[Изображение: aa3af7c386df4070c77d08f49105eab5.jpg]

Изпратено от моят LG VELVET с помощта на Tapatalk
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)