Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Sony® XPERIA™ Z4/Z3+ - първи снимки

(2015-05-27, 15:59:31)Sloona написа:  @xn3k - според мен не си заслужава да сменяш твоя с плюса.

Знам, че не си струва, но дизайна на Z3+ неистово ме привлича. Тези полирани крайчета и лъскавата рамка ме изяждат отвътре.  Lol Иначе знам, че телефона няма да ми предложи нищо повече от моя, но съм телец и сърце юнашко не трае. Lol

@smiley
Само операторите ли са критерий за официален внос? S5 Plus се продава навсякъде по света напълно легално и се предоставя от официалните представителства на Samsung.

Ето го например на холанския сайт на Samsung.
http://www.samsung.com/nl/consumer/mobil...901FZKAPHN

Samsung GALAXY S24+ [Marble Grey]
Цитирай
Аксесоари

Като един телец, който също не трае, съм установил, че трябва малко търпение и накрая кефа е по-голям... Smile
Как са озаптили дракона сони, че на това стъкло ще се усеща много?

Choosing...
Цитирай

(2015-05-27, 16:08:27)smiley написа:  Колкото до официално им изявление на сони, дори няма да го коментирам - пълна скръб. Нали има хора които искат последното, но не винаги могат да си го позволят. Тогава като сони на всеки 6 месеца пуска "the very latest features" какво ще ги накара тия хора да изберат техния модел, като след 6 месеца ще е остарял? Хм? (:
Колеги, кога най-после ще се научите, че не можете да имате последния писък на модата две години (дори и една не може!), ако не си сменяте телефона на 3-6 месеца. Електрониката се развива с такива темпове, че това е невъзможно. И друг път е казвано, че никой няма да си спре развитието (пускайки нови модели), за да може Пешо да се фука с последния модел в пернишката дискотека без да се е "прекарал". Не визирам никой конкретно, не се обиждайте.

Pixel XL / Android 9 Pie
Цитирай

^ Най-после сме щели да разберем, че не можем да имаме последното, понеже от сони са решили да пускат нов флагмен всеки месец? Не....

@xn3k - прав си, не знаех че S5+ се продава официално и в Европа. Но това не променя нещата - самсунг далеч не са критерии за правилно пускане/ наименуване на моделите си (:

Trust nobody who smiles before 10am...

Цитирай

(2015-05-27, 16:27:22)Sloona написа:  Как са озаптили дракона сони, че на това стъкло ще се усеща много?

Най-вероятно е същото като при М9, но телефона все още не се продава даже и в Япония и няма обратна връзка от потребители.
Иначе за кефа си прав. Smile

@bobyn
Защо винаги се приравнява българския пазар и манталитет със световния? Това, че тук Пешо се фука в пернишката дискотека с нещо не означава, че в една нормална държава хората не могат да си го позволят и не е нещо естествено. Wink

Samsung GALAXY S24+ [Marble Grey]
Цитирай

Така е тук в БГ Пешо газарее с телефон и демонстрира статут в обществото, а Джон в САЩ се фука с Яхта,Харли,Бенц и къща в Аспен.До като такива, като Пешо са мнозинството в обществото ни,ще ни мислят за "народ" с изключително извратена ценностна система навсякъде по света.

XIAOMI MI5S..
Цитирай

(2015-05-27, 16:39:08)xn3k написа:  Защо винаги се приравнява българския пазар и манталитет със световния? Това, че тук Пешо се фука в пернишката дискотека с нещо не означава, че в една нормална държава хората не могат да си го позволят и не е нещо естествено. Wink

Защото чуждия манталитет е различен и обикновено когато си вземат избрания флагман (често "без пари"), знаят, че са женени за него две години. С някои програми може да се ъпгрейдват и по-често, но им излиза доста по-солено. И също така знаят и се примиряват с това, че през тези две години ще излизат и други, по-нови и по-добри от техния модели. И имайки доста приятели и познати навън - ами не съм забелязал някой да си сменя телефоните на 6 месеца, а не е като да не могат да си го позволят.

Pixel XL / Android 9 Pie
Цитирай

Аз съм с обратното впечатление. Имам доста познати чужденци (не българи живеещи там) и за тях не е проблем да дадат 1/4 от заплатата си за флагман. При заплата 1500-2000 евро, 500 евро са като за нас 200 лева при заплата 800. Почти всички от познатите ми си сменят телефоните на 3-4 месеца и не го правят, за да се фукат, а защото имат вътрешна потребност. Става дума за хора в Германия, Италия, Англия и Ирландия.

Samsung GALAXY S24+ [Marble Grey]
Цитирай

Забелязвам, че в темата се коментира всичко друго но не
и новопредставения телефон - понеже явно няма нищо ново
и интересно за коментар............
Почнахме Пешо, Гошо, Ирландия, Хаарп, Илюминати и
обратната страна на луната.
Е аз си признавам, че научих за някаква шлифована лайсна
и това не е малко!

Huawei P 40 Pro    Angel
Цитирай

Всички коментари са свързани с телефона по един или друг начин. А за самото устройство няма какво повече да се каже, защото е освежена версия на Z3 и нищо повече. Нов чипсет, нова предна камера и различна обработка на материалите по корпуса. Unknw_mini

Samsung GALAXY S24+ [Marble Grey]
Цитирай

(При заплата 1500-2000 евро, 500 евро са като за нас 200 лева при заплата 800. Почти всички от познатите ми си сменят телефоните на 3-4 месеца и не го правят, за да се фукат, а защото имат вътрешна потребност.)
Признай си, че ги сменят с друг андроид телефон а не Z2 със Z3, или Z3 със Z3+ понеже те са
почти еднакви........
Просто се гъбаркам............

Huawei P 40 Pro    Angel
Цитирай

Е как да са еднакви.. всеки следващ е с по-малка батерия. Big Grin
Майтапът на страна аз лично не виждам причина да се преминава на Z3+ от Z3, а защо не и от Z2.
Но в края на краищата всичко опира до две неща финанси и желание.
Цитирай

На мен пък много ми харесва свежия Z3+, май ще сменям и аз Smile

//Off:
По-горе в коментарите четох, че всеки който иска флагман един вид се жени за тях с 2 годишен договор. И аз съм така, но плащам $10 повече на месец и всяка година мога да си сменям "стария" флагман с новия, който си искам. НО, телефона трябва да е в добро състояние!
Голям + за оператора...!

Samsung Galaxy S10+ Green
Цитирай

(2015-05-27, 23:16:31)doktorra написа:  Признай си, че ги сменят с друг андроид телефон а не Z2 със Z3, или Z3 със Z3+ понеже те са
почти еднакви...

Естествено, че е така! Никога не съм твърдял обратното. Lol

Samsung GALAXY S24+ [Marble Grey]
Цитирай

Има и още нещо подобрено

[Изображение: Xperia-Z3-Camera-Manual-Settings-2-640x680.png]
Цитирай

Сони казаха че ще пускат вече в годината по един флагман, а не два но нищо не казаха за такива +чета Smile Явно пак ще си цъкат на 6 месеца но ще вадят + флагман, +, флагман... Телефона много ми харесва ама не виждам какъв мерак на света ще ме накара дори да си помисля да сменя 3ката.

Samsung Galaxy Z Fold 3 5G Snapdragon 
Galaxy Watch 4 44mm Silver 
Цитирай

Стана ми адски интерено... Щом изброените промени били безсмислени, какви трябваше да са за да са смислени? Минават на 810 и според някой от вас е малко ли? За да е нов флагман какво трябваше да има? Душ, тоалетна, да е QHD ...?

Google Pixel 4 XL + Amazfit Bip
Историята ни учи, че нищо не научаваме от историята. ( Георг Хегел )
Цитирай

emski_vas написа:Минават на 810 и според някой от вас е малко ли?

Не е малко. Тъпо и безмислено е. Има разлика...

Trust nobody who smiles before 10am...

Цитирай

Ми не е. 90 % от хората не знаят що е тротлинг и не им пука за лошото ти мнение за процесора.
Моят сблъсък с този процесор не потвърди изнесеното. Все пак това е най - модерният процесор на компанията към момента. Отделно, поради лошата слава може да са го купили на отлична цена.
Не всички си купуват телефон за да бенчат

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
Цитирай

Те може и да не знаят какво е тротлинг, ама по-лошата батерия и като цяло по-топлия телефон ще се усетят независимо от познанията на задклавиатурното устройство. И то в телефон дебел 6.9мм със стъкло отпред и отзад (: Please.... да се коментират проблемите на 810-ката за ПОРЕДЕН път, определено не ми се струва като особено забавна тема на разговор.

Trust nobody who smiles before 10am...

Цитирай

Sony Xperia Z3 + стартира през последната седмица на юни в Италия цена на дребно € 699 http://www.gsmarena.com/sony_xperia_z3_l...-12480.php
Цитирай

Тия и те полудяха с цени. Тоя балон ще се спука и ще има сеир!
Цитирай

(2015-06-01, 19:28:53)esm написа:  Sony Xperia Z3 + стартира през последната седмица на юни в Италия цена на дребно € 699 http://www.gsmarena.com/sony_xperia_z3_l...-12480.php

Лелеее, тва са много пари. Че и в Евро...
Чакам да излизе из околийте на Австралия, че да видим колко кинта ще е тука. Отива май на към $800-$850.

Samsung Galaxy S10+ Green
Цитирай

Ъъъъъъъ, не мерси! Visslar

SM-G975F Prism Black + 64 GB SanDisk Ultra® microSDXC™ UHS-I Card 

Цитирай

Явно май ще се спра на z3 компакт...
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)