Оценете темата:
  • 5 гласа - средно 4.2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Пукнатини по телефона

Да но така рискуваш,защото ако има някое падане белези,да кажат че е от това и да откажат гаранцията
Цитирай
Аксесоари

То ако има такива белези едвали ще го дразни повече пукнатината. Аз имам пукнатина на долния микрофон някъде от 6 месеца и това с нищо не пречи на работата. Странно е, че преди да започна да го слагам в калъфи, когато беше съвсем гол, нямаше пукнатина. Някъде април-май ми пристихна копие на оригиналния Quick Window и след това се появи. Мой приятел, който работи в чужбина и беше купил G3 2 дена след мен (ноември-декември 2014) преди 3 месеца си беше тук и нямаше пукнатина, сега пак си дойде и вече има пукнатина. Той още от началото му беше купил някакъв евтин калъф с вертикално отваряне, но предния път, когато си беше дошъл си купи оригиналния Quick Window.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай

Незнам от какво се получава, може наистина да е от кеисовете. Моя от първата седмица е със кеисове и фолио, а малко след това взех и стъкло. Та доста видове смених и даже такъв дето се сваля задния капак и на негово място се закача директно за телефона. Мисля, че при него се появи пукнатината, но беше много малка, а ползвах този кеис най-дълго от всички.

Та в общи линии, ако сваля тия "предпазни средства" телефона е като от магазин(освен пукнатината де). Винаги съм си пазил телефоните и ако го изпусна и прецакам пластмасите по някакъв начин, сигурно няма и да се пробвам за гаранция. А ако го оправят и го изпусна ще ме е още по-яд... Big Grin Та от мойта гледна точка, така стоят нещата, всичко или нищо.

При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона " Докладвай " !
Цитирай

Гледам, че има хора, които се примиряват с пукнатините... Телефон купуван за 900 лв. преди година...
Цитирай

На колегата му го върнаха от ремонт и изненада:телефона започва рестарти при свързване към wifi...сега отново е на ремонт след корекциите по пукнатините...вече му е до рев,май работата отива към смяна на апарата
Цитирай

Това какво общо има с тази тема?

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай

Общото то е пукнатини + други ремонтни дейности и дефекти,какво не можа да разчетеш.
Цитирай

Нали знаеш, че тези проблеми са заради некъдърна работа от страна на сервиза,а не заради самите пукнатини.

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай

Оторизиран за ментела сервиз,вече какво са правили нз...
Цитирай

Колеги, дайте съвет.

Падна ми от джоба G3-ката и ѝ се чукна горният десен ръб, където е металната лайстна. Не е фатално, но е изключително дразнещо, защото е нов и стои грозно.

Възможно ли е тази средната част да се смени - гледам, че май е част от самият корпус и ще трябва да се разпарчоса целият телефон.
Цитирай

Ако можеше да се смени само лайстната, която м-ду другото не е метална, в сервиза нямаше да я сменят заедно с дисплея.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай

Средната част върви заедно с целия дисплей. Поне според LG.

★ ММ  &  iOS ★
Цитирай

Здравейте,искам да ви попитам днес видях,че имам пукнатина от долу на микрофона.Телефона е купен на 24.09.2014г. от Мтел,но ме притеснява факта,че му сложих ММ 6.0 дали ще ми уважат гаранцията.И ако не,от къде да дръпна kdz.Lolipop

Huawei Mate 10 Lite
Цитирай

Не рискувай с андр. 6 ,бодни ми лолипоп кдз и отиди направо на мост
Цитирай

Благодаря,а от къде да дръпна лолипоп.

Huawei Mate 10 Lite
Цитирай

Eто ти kdz за Унгарския "регион" -> http://adf.ly/1R2XYg
Не знам какъв е проблема да си останеш Marshmallow? Абсолютно официален си е, те (според мен) не могат да ти кажат нищо...

Xiaomi 12X 8/256gb
Цитирай

Благодаря,ами и аз незнам да не се заядат нещо,затова.

Huawei Mate 10 Lite
Цитирай

@dancho2000 той не е казал коя версия има 16 или 32GB. Да не стане някой фал, ако флашне неправилната.Колега @rds има толкова много писано тук във форума за изтегляне на kdz. Търсете малко бе хора. За какво си играем да пишем теми, като не четете.

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай

Ей тази програмка ще ти даде точния kdz за твоя телефон https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=73404

Винаги могат да се заядат ако са решили да ти откажат гаранцията. Въпреки, че пукнатината в случая няма нищо общо с какъв софтуер си, но ако искаш не рискувай и му върни 5.0. В Мост Компютърс със сигорност нищо няма да кажат, но знам ли ги тия от М Тел.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай

Благодаря на всички за отделеното време.Вече тегля файла с LG CSMG Tool програмата.Ще сложа LP за всеки случай.Поздрави

Huawei Mate 10 Lite
Цитирай

Не мога да разбера, защо наистина никои не чете какво се пише. Моя телефон също беше с пукнатини и е купен от менТел. Не съм го носил при тях, а директно в Мост. След ремонта нямам никакви проблеми, вече година и половина. Така, че ако имате проблеми, дирекно носете в МОСТ.

        
Цитирай

Е да, ама не всички сме от София.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай

Да де,те и мтел там пращат,недиректно,но накрая пак там се ремонтират
Цитирай

Това е от слаб пластмасов материал на корпуса. Като се носи в дънките се усуква и се пука. Но не е болка за умиране, телефона си работи без проблем, а ако ви дразни сложете му един калъф. С калъфа ще го предпазите от удари при изтърване, пластмасата си личи много при удар, отделно че стъклото е страшно чупливо.
Аз лично не бих изпратил телефона си за ремонт заради това.
Цитирай

задължително според мен,ако не заради пукнатините,то за жълтите петна поне :-D
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)