Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[Батерия] Живот на батерията при Kit Kat/Lollipop на LG G2- коментари/препор?
#26

(2015-04-06, 17:44:31)justvank0 написа:  Колега @didkobanditko, екрана ти на каква яркост е?

В затворени помещения го държа на 40 %, като си мисля, че може да се намали и още маааалко Smile
На открито, ако е слънчево включвам на auto.
Цитирай
Аксесоари
#27

Ясно Smile , мисля и аз да пробвам на ауто да видим, защото моя го държа само на 100 и доста бързо си пада батерията и както е постоянно на 3г е направо ужас...

Samsung S 24 Ultra 256GB. Titanium Grey
Цитирай
#28

Колеги сори за спама,ама виждам,че при близалката се е появила иконата H+ за интернета Smile

Samsung Galaxy Spica =>LG G2 Black 16GB => Huawei P10 Lite => Huawei Mate 20
Цитирай
#29

Колеги, имам въпрос. За колко време Ви се зареждат телефоните? При мен става някаква аномалия. За 20мин. От 2% се вдига до 50%. След пълното зареждане батерията си държи нормално не е някакъв бъг примерно да не зарежда добре или нещо подобно. С оригинално зарядно съм просто е доста странно.

Samsung S 24 Ultra 256GB. Titanium Grey
Цитирай
#30

При мен за сега не е розово... За малко беше на 30-40 яркост, после на 0-ла, основно месинджър и браузър... За мен си пада бързо и това е....  Bu
   
Цитирай
#31

Добре ти е батерията, не може да искаш на 50% 3 часа екран.

Samsung Galaxy S2 ,Note 10.1.lg g2 32gb
Цитирай
#32

Правил съм експерименти с кит ката за яркоста и за мен най-добре е 70% авто и винаги си стои така без да намялям и усилвам! Единствено когато има силно слънце трябва да се криеш под сянката!
Цитирай
#33

За мен това е устройството с една от най-добрите батерии,ако не и с най-добрата....Вчера реших да направя един екперимент......Заредих два от телефоните на 100%(LG L22 isai и Nexus 5,въпреки,че никога не зареждам батериите до 100%) и ги оставих без да ги ползвам......Целта беше да видя колко батерия ще загубят в режим на готовност......Резултатите са потресаващи:

LG L22 isai - 23h 33m-0% загуба на батерия:

[Изображение: 8036865m.png]


Nexus 5 - 21h 26m-5% загуба на батерия:

[Изображение: 8036867l.png]

Двата телефона са абсолютно стокови-lollipop vs kitkat..... Smile
Само да вметна,че LG-то идва с пре-инсталирани 194 !!!!! приложения,огромна част от които са на оператора....Изключих каквото можах,но продължавам да получавам някакви нотификации на японски.... Smile

Какво е положението при ежедневна употреба ?

[Изображение: 8036869P.png] [Изображение: 8036871N.png]

[Изображение: 8036872n.png] [Изображение: 8036873F.png]

Знам,че не е кой знае какво като резултати като SOT,но пък от друга страна 135 часа са си 135 часа,а и да не забравяме,че батерията на този модел G2 е "само" 2500 mah.... Smile
Цитирай
#34

Случвало ли се е при някого? Пада на 6-7% и после е на 10%? Huh
   
Цитирай
#35

(2015-04-10, 13:48:12)boichev95 написа:  Случвало ли се е при някого? Пада на 6-7% и после е на 10%? Huh

Не се тревожи, напълно е възможно:

Получава се когато телефона ти работи с включен дисплей и консумацията е по-голяма, напрежението на батерията пада-отчита 6-7% и  когато екранът изгасне напрежението на батерията става малко по-високо и затова отчита по-голям капацитет-10%..., но след това, когато включиш дисплея много-бързо ще спадне [Изображение: smile.png]

SHarp Aquos S2; Android 8.0.0 WW

Цитирай
#36

Случвало ли ви се е понякога влизаш в една тема и виждаш нещо ,което имаш чувството ,че си го виждал в друга?
Хайде колеги малко по сериозно и да не пишем едно и също във всичките теми!!!

[Изображение: 21693249.jpg]
Цитирай
#37

Добре де извинявам се за 2та еднакви поста... Но батерията на тая гад пак си пада стабилно. Big Grin
Цитирай
#38

От както сложих такава батерия... вече над 3 часа "Екран" се постига с лекота Smile

Xiaomi Mi 5S gold 64Gb, Xiaomi Mi 9T Carbon 6/128Gb, Honor View 20 6/128
Цитирай
#39

niksanvn  каква точно батерия ''сложи'' колега?

[Изображение: 21693249.jpg]
Цитирай
#40

Темата е за батерия LG G2, а аз съм коментирал в темата. Значи батерията ми е на LG G2 въпреки,че в подписа ми е nexus 5. Сега ако те заинтересувах, мога ти покажа и снимки, как става. Препоръчвам да се сменят 2300mAh ,за батерия като на G2 3000mAh.

Xiaomi Mi 5S gold 64Gb, Xiaomi Mi 9T Carbon 6/128Gb, Honor View 20 6/128
Цитирай
#41

Именно де исках да разбера какво точно си направил.

[Изображение: 21693249.jpg]
Цитирай
#42

от друга тема във форума
А тук са резултатите (още на втори заряд от тестването)..

                           
Страхотна батерия Smile

Xiaomi Mi 5S gold 64Gb, Xiaomi Mi 9T Carbon 6/128Gb, Honor View 20 6/128
Цитирай
#43

До скоро бях на 5.0.2 и никак не останах доволен от батерията.Сега се върнах на Cloudy и определено ми харесва много повече по начина по който го използвам телефона.Ето и снимки.
[Изображение: 8051450v.png]
Не мисля за сега да се връщам на Lollipop.

Samsung Galaxy S2 ,Note 10.1.lg g2 32gb
Цитирай
#44

(2015-04-15, 09:51:47)DobotoX написа:  До скоро бях на 5.0.2 и никак не останах доволен от батерията.Сега се върнах на Cloudy и определено ми харесва много повече по начина по който го използвам телефона.Ето и снимки.
[Изображение: 8051450v.png]
Не мисля за сега да се връщам на Lollipop.

Незнам колега но при мен държи повече от китката. Вчера го гледах беше на 21 % и дисплея беше на 4 часа и 38 минути! Какво повече да искам от такава батерия!
За сега е добре ! В момента съм на точно 1 час дисплей и съм на 86% !

LG G2 16GB Black
Цитирай
#45

Еми това е смесено 3g + Wifi на настройка на дисплей 70 auto. Просто при Lollipop батерията жестоко ми падаше като бях на 3g.

Samsung Galaxy S2 ,Note 10.1.lg g2 32gb
Цитирай
#46

След около дестина дни ползване на лолипоп батерията вече е ОК.
Наистина първите дни след като сложих близалката бях много разочарован от батерията, но сега вече е по-добре.

Samsung Galaxy S23
Galaxy Watch 4 Classic
Цитирай
#47

И при мен пада много бързо на 3G. Ще видя какво ще правя ама може и да се върна на клоуди...
Цитирай
#48

(2015-04-15, 13:31:39)degman написа:  И при мен пада много бързо на 3G. Ще видя какво ще правя ама може и да се върна на клоуди...

+1
Не пада драстично, но е забележимо по-бързо, с оглед на това че си свикнал преди това да те кара една идея повечко.
Лошото е, че в темата на клауди не се говори за евентуален негов ром на лолипоп, дори някой спомена, че спира с разработването за нашия телефон.
Ако трябва ще връщаме, няма как Smile
Цитирай
#49

Аз само да спомена, че при мен десетина дни батерията се топеше буквално. Онзи ден направих "Update Recovery",през LG Mobile Support Tools,въпреки, че съм с 5.0.2 и сега вече забелязвам, че батерията се държи както трябва. Дали от последния ъпдейт, или най-сетне се е калибрирала, не знам, но е факт, че вече е добре батерията.
Цитирай
#50

(2015-04-15, 18:45:03)didkobanditko написа:  
(2015-04-15, 13:31:39)degman написа:  И при мен пада много бързо на 3G. Ще видя какво ще правя ама може и да се върна на клоуди...

+1
Не пада драстично, но е забележимо по-бързо, с оглед на това че си свикнал преди това да те кара една идея повечко.
Лошото е, че в темата на клауди не се говори за евентуален негов ром на лолипоп, дори някой спомена, че спира с разработването за нашия телефон.
Ако трябва ще връщаме, няма как Smile

Ами той не само клоуди е добър разработчик на G2. Dorimanx скоро надявам се ще изкара кернел, а pardus мисля е също добър като ром.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)