Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Интернет браузери.Кой е най-добрият.
#26

Ох да извинявай грешката е моя благодаря ще пробвам след малко.
Цитирай
Аксесоари
#27

Засега съм най доволен от uc browser

𝕊𝕒𝕞𝕤𝕦𝕟𝕘 𝔾𝕒𝕝𝕒𝕩𝕪 𝔸𝟝𝟜
Цитирай
#28

(2015-06-01, 15:23:45)Ивайло69 написа:  
(2015-06-01, 14:47:06)esil2 написа:  FlashFox, с него можеш и да теглиш клипове например от датата, Vbox, YouTube

Как точно теглиш клипове от нета.
Цитирай
#29

Tools/Add-ons и си инсталираш добавката Flash Video Downloader...

SAMSUNG Galaxy S23 Ultra 5G
HUAWEI Watch 3 Pro


Цитирай
#30

next browser....!
Цитирай
#31

Lightning browser
Цитирай
#32

UC Browser. Супер уникален според мен Smile.

Huawei P40 Pro Black, Samsung Galaxy S8 Plus Arctic silver
Цитирай
#33

Uc browser

Xiaomi rebmi note 9 pro
Цитирай
#34

И кое му е супер уникалното, че може да тегли клипове, че се синхронизират отметките с акаунта или пък, че има флаш?!

SAMSUNG Galaxy S23 Ultra 5G
HUAWEI Watch 3 Pro


Цитирай
#35

Извинявам се предварително но да не отварям нова тема искам да попитам как да спра рекламите при браузване и по специално в dolphin browser телефона ми не е рутнат.
Цитирай
#36

И аз имам същото питане, но за стоковия браузър на Самсунг или Гугъл Хром.

Samsung S3 / Note 4 / Note 8
Huawei P30 Pro
Цитирай
#37

Без руут права само Firefox има вградена система за блокаж.
По темата - Dolphin.

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай
#38

Аз използвам Adblock Browser и съм много доволен.
Цитирай
#39

Колеги, преди като гледах видео в интернет с гугъл хром,  можех да си сваля клипа, като задържа пръста върху дисплея и ми излизаше опция за сваляне, а наскоро пробвах, изписва ми "запазване на видеоклипа", задържам в/у екрана, но не тръгва да го сваля. На какво се дължи според вас? При вас тегли ли клиповете, да не би да е от новата версия на хрома, или проблема е в моя телефон? Чистих кеша и рестартирах, но без успех.

HTC Desire C > Samsung Galaxy S4 (GT-I9505) > Sony Xperia Z2 (D6503) > Huawei P20 Pro > LG G8S ThinQ
Цитирай
#40

UC Browser отваря и сваля всичко клипове и изображения, има си вградени flash player и блокатор на реклами, ако някой знае друг с подобни възможности нека сподели.
Цитирай
#41

Първо не сваля всичко, второ на андроид 5/6 няма флаш, но Firefox ги може тези неща!!!

SAMSUNG Galaxy S23 Ultra 5G
HUAWEI Watch 3 Pro


Цитирай
#42

(2016-07-16, 16:45:51)Ивайло69 написа:  Първо не сваля всичко, второ на андроид 5/6 няма флаш, но Firefox ги може тези неща!!!

Той и Dolphin има флаш: https://forum.androidbg.com/showthread.p...#pid907904

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай
#43

Има, но не сваля клипове, колегата питаше за тези неща кой браузер ги може, но дори и този не може да сваля от всякъде, за някои сайтова като тубата, бокса, Facebook, Vine и други подобни само рут - xposed и съответните добавки.

SAMSUNG Galaxy S23 Ultra 5G
HUAWEI Watch 3 Pro


Цитирай
#44

За сваляне на клипове (от Youtube) защо не използва Tubemate?

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай
#45

Да ползва кой каквото иска, просто дадох пример.

SAMSUNG Galaxy S23 Ultra 5G
HUAWEI Watch 3 Pro


Цитирай
#46

Колеги, интересуваше ме конкретно за хрома, дали проблема е при мен, или в последните версии на приложението, а други браузери не слагам, понеже съм свикнал с него.

HTC Desire C > Samsung Galaxy S4 (GT-I9505) > Sony Xperia Z2 (D6503) > Huawei P20 Pro > LG G8S ThinQ
Цитирай
#47

(2016-07-16, 16:45:51)Ивайло69 написа:  Първо не сваля всичко, второ на андроид 5/6 няма флаш, но Firefox ги може тези неща!!!

Извинявам се в последните версии прецакаха свалянето от vbox но пък с останалите сайтове няма проблем. Firefox го тествах и сайтове дето uc browser отваряше видео без проблем firefox се чудеше какво да прави, а и когато успееш да свалиш с firefox изображение от facebook  се обади, докато с uc browser просто задържаш върху изображението и ти дава опция да го запишеш.
Цитирай
#48

Да бе, що не отвориш клип в датата камо ли да го изтеглиш, пробвал съм го тоя браузер и е слаб. Чудел се бил, кога за последно си го пробвал?

SAMSUNG Galaxy S23 Ultra 5G
HUAWEI Watch 3 Pro


Цитирай
#49

Току що пробвах трите браузъри UC Browser, Firefox и Dolpohin Browser и специално клиповете в data.bg ги отворих само с Dolphin който е един чудесен браузър само дето му липсва опция за сваляне на клипове. Firefox предлага сваляне на клипове стига да ги отвори освен това като бързина не може да се сравнява с Dolphin и UC Browser, камо ли пък да гледаш онлайн телевизия където делфинчето и лисицата се справят чудесно докато при Firefox изписва че няма flash player.
Цитирай
#50

И накрая ще стигнете ли до факта, че няма идеален браузер, защото постоянно някой се превъзнася по някой браузер, колкото до датата лисицата си отваря всичко без проблем!

SAMSUNG Galaxy S23 Ultra 5G
HUAWEI Watch 3 Pro


Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)