Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Чести рестарти
#26

Аз точно от компаниона ъпдейтнах до 5.0.2,ама .... Затова сега съм на 4.4.4 и съм адски доволен Smile


Цитирай
Аксесоари
#27

Но си ъпдейтнал със запазване на данни. За това сега си с 4.4 Smile
Цитирай
#28

Тцъ, направих фабричен рестор на телефона преди да го закача за компаньона по простата причина,че го взех  втора ръка , та взех го,хард резет,компаньон,ъпдейт до 5.0.2, започнаха рестартите и върнах до 4.4.4 Smile


Цитирай
#29

Фактори рестор не изчиства проблеми в системата (ако е имало). Независимо дали преди или след ъпдейта е направен.
Поправка с PC Companion или флашване с Flashtool презаписват изцяло на ново системата.
Цитирай
#30

Бях писал по горе за рестарти и при мен.Имах клиина и го махнах Но ето че отново ми направи рестарт. Последният беше на 7 АПрил. Андроида е 4.4.4.взет от виваком на един месец но ето че вече 4 рестарта. От какво може да е рам има достатъчно?
Цитирай
#31

Не знам какво точно се случва , но без да пипам нищо рестартите спряха което според мен отново се дължи на мрежата на Теленор.За другите незнам.
Нищо не съм правил по телефона и си чакам 5.0.2

Sony Xperia Z3  D6603 Android 6.0.1 Ver.23.5.A.1.291 + Sony SBH 52
Цитирай
#32

И най-интересното е, че се появява една дупка при използваната батерия. Не се чува звук след рестарт. Също така батерията се е запазила на същите проценти от преди рестарта. Аз съм на Мтел, купен от Технополис, ако има някакво значение..
Надявам се тоя рестарт да не повлияе по някакъв начин на алармата, защото съм забелязвал, че понякога като искам да отключа телефона и задържа power копчето, той се включва. Много странна работа
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)