Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Андроид 5 пълния ужас, падане на батерия и др.
#26

като ми звъни телефона първо се намаля на минимум и после се увеличава сам,но в повечето случаи остава на минимум и трябва постоянно да го увеличавам ръчно!
Цитирай
Аксесоари
#27

(2015-06-11, 00:20:51)vladislavpasha написа:  Да не е пак някоя настройка на Сами за уж уледнение на ползващия

Сами се поотпуснаха ви се струва. Днес в много важен момент камерата пак заби. Ако се сещаш за някоя настройка на Сами... въпроса е че програмата на Сами за връзка с часовника,  въобще не стартира и забива.
Цитирай
#28

На мен камерата не ми е забивала до сега нито веднъж, а съм с Полския XEO 5.0 от както е излязъл. Проблеми със звука си има почти винаги се намаля и си седи намален, така ще е докато не ъпдейтнат софтуера и не оправят бъговете.

Samsung Galaxy Ace GT-S5830i ->Samsung Galaxy NOTE 3 SM-N9005
Цитирай
#29

И аз преди бях с полския 5.0, но проблеми със звука никога не съм имал.

D_coffee
Цитирай
#30

проблема със звука го реших като инсталирах приложението disable increasing ring ,сега звука не се намаля с него
Цитирай
#31

(2015-06-10, 19:59:48)георги молдуванов написа:  помагайте,при входящо звънене звука се намаля на минимум,някой има ли го този проблем и как да го отстраня?

И аз имам същия проблем. Всеки път го увеличавам от настройките и след това отново се намаля без да го бутам. Angry

SM-N9005 Galaxy Note 3
Цитирай
#32

Виж мнението над твоето. Smile

D_coffee
Цитирай
#33

Аз премхнах проблема с звука след като махнах отметката за увеличаване силата на звука в джоба, но имам друг проблем и ако може някой да помогне ще съм благодарна. Проблема е следния. Постоянно ми се активират приложения за инсталиране , тоест: отключвам тела и веднага изкача на дисплея предложение за инсталиране на някакво приложение. Искам да набера някой пак изкача предложение за инсталиран на приложение,където и да натисна излизат предложения. Дан няко може да помогне.

| Phone: hTC Sensation | ROM: Stock Android 4.0.3 | Status: Locked S-ON |
Цитирай
#34

Имаш приложение инсталирано което ти праща тези рекламки. Помисли какво последно си актуализирал или инсталирал. Другия вариант е root и AdAway Smile

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#35

Или фабрични настройки..

iPhone XR 128GB Black
iPhone XS Max 64GB Black
Samsung Galaxy S9+ 64GB DS Midnight Black
Цитирай
#36

Аз имам проблем с wi-fi, много бавно се включва, също така понякога след разговор като си махна телефона от ухото и екрана не иска да светва. Някакви идеи как да се оправят?

Sony Ericsson Xperia Play and GALAXY NOTE 3 Smile
Цитирай
#37

История на устройството.... рут, ъпдейти, версия Андроид, скорошен ресет или флаш Smile?

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#38

Още когато неофициално излезе android 5.0 за note 3 го флашнах през один и след това всички актуализации до момента съм ги инсталирал. Телефона не е руутнат, скоро не съм правил ресет или флаш.

Sony Ericsson Xperia Play and GALAXY NOTE 3 Smile
Цитирай
#39

Значи е време за ресет.  Smile

D_coffee
Цитирай
#40

Коя е най-добрата програма за backup?

Sony Ericsson Xperia Play and GALAXY NOTE 3 Smile
Цитирай
#41

В Один тогава помниш ли дали си чекнал Phone Bootloader Update? Ако не си ще трябва Smile А до колкото за сензора за близост ето отговора Smile >> https://forum.androidbg.com/showthread.p...pid1202477

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#42

Factory reset-а помогна, благодаря Ви за помощта. Smile

Sony Ericsson Xperia Play and GALAXY NOTE 3 Smile
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)