Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Жълти петна на дисплея на LG G3!
#76

Хаха, брутален случай. Аз пък още не съм го закарал за поправка - от магазина, от който го купих, не са ми дали касова бележка и сега ще видим какво да правим....
Цитирай
Аксесоари
#77

И аз нямах касов бон, но ми взеха телефона за ремонт. Даже сега ми се обадиха, че е готов. По обяд ще ида да го взема и по-късно ще пиша какво са направили, всичко наред ли е и т.н. Как да разбера, дали са ми сложили оригинален дисплей? Предполагам, че ментаците ще са пикселизирани и трагични на фона на оригиналния, ама знам ли ги китайците какво са измислили вече Big Grin

| LG G6 Ice Platinum |
Цитирай
#78

И така 8 месеца по-късно, жълтите петна отново се появиха! Не, че искам да Ви плаша колеги, но който го е имал проблема, ще продължи да си го има! Ще видим сега като го занеса какъв ще бъде ефекта, иначе като изключим този дразнещ проблем, телефона си е супер и не бих го заменил за никой от новите флагмани!
Цитирай
#79

е добре де как се появяват тези петна,много ли оставяте да загрява.моя е от първите купени във форума и нямам следи от петна
Цитирай
#80

Страхотно. Тъкмо си мислех че съм го оцапъл нещо или протектора ми се е скапал нещо, но след бърз ресърч в гоогле намерих темата. Значи и аз имам жълто дъгообразно петно в горната, дясна част на телефона. Не се вижда супер много, но все пак се вижда. Телефона е купуван началото на годината от Мтел. Сега ще трябва да се обаждам и аз в сервиз явно. Феноменално, щастието е пълно...
Цитирай
#81

Не знам как се появяват, но аз специално изполамвам телефона за всичко: работа, развлечения (игри), филми, музика, фото, единственото което не правя е да програмирам на него. Първото петно беше в горен десен ъгъл, а новото е на противоположното място. Телефона ми е един от първите от Теленор. Ако ги нямаше тези петна, определено щеше да е най-добрия телефон!
Цитирай
#82

Същото важи и за G2,ако я нямаше жълтеницата много хора щяха да са още с него

Samsung Galaxy Spica =>LG G2 Black 16GB => Huawei P10 Lite => Huawei Mate 20
Цитирай
#83

колеги десният г3 ми даде жълто петно и ми смениха дисплея в мост, вижте какава разлика има в дисплеите .............. новият дисплей бялото е по '' бяло'' .....  ?????????


Прикачени файлове Миниатюри
   

LG G3 16GB Titanium Grey 
Цитирай
#84

На еднаква яркост ли са и двата?

| LG G6 Ice Platinum |
Цитирай
#85

да и двата са на 100 %, много странно.... едва ли ще сложат ментак от официялният сервиз. дали има апликация да показва производители на хардуеара?

LG G3 16GB Titanium Grey 
Цитирай
#86

По-скоро тоя в ляво не е наред. Целият му дисплей е едно голямо жълто петно...
Цитирай
#87

В ляво не е добре
Цитирай
#88

хмм, тоз вляво е на няколко дена ......той ли да има проблем с дисплея....като го взимах въобще не се сетих да ги сравня....ако мога ще го сравня и с някое др г3...и той ли да е с дефектен дисплей ......ееее луда работа мн се издразних сега.... тези дисплеи на г3

LG G3 16GB Titanium Grey 
Цитирай
#89

Мисля, че и двата дисплея са си добре. Възможно е да са от различни производители.
Цитирай
#90

сега почетохпо форуми, хда и наистина има серии с по топли цветове и по студени. значи единиа ми телефон е с по топлиа дисплеъ др с по студениа, до това заключение стигнах аз

LG G3 16GB Titanium Grey 
Цитирай
#91

Възможно е. На мен като ми смениха стария дисплей заради жълто петно, новият ми се струва по-бял и по-адекватен спрямо стария. Обаче на стария ползвах матов протектор и не знам дали това не се отразяваше.

| LG G6 Ice Platinum |
Цитирай
#92

И аз се сетих, че може да е от калибрацията на екрана. Просто е с топли цветове. Мисля, че няма нужда от притеснение, но трябва, да го сравниш да си сигурен
Цитирай
#93

Тази тема гледали ли сте я? http://forum.xda-developers.com/lg-g3/ge...s-t3111853
Аз съм направил RGB на 250,236,255 и бялото ми е перфектно. Оригинално е на 255 и трите.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#94

И при мен са така стойностите на RGB. Бялото си е бяло. Smile


Most people respect the badge. Everyone respects the gun.
Цитирай
#95

Здравейте !
На крачка съм от покупката на този телефон, защото отговаря на изискванията ми за нов смартфон, а и на живо ме впечатли много, но нещо ме притесни факта от наличието на такава тема. Толкова срещан проблем ли е ? Някъде срещнах, че проблемът бил отстранен при телефоните, произведени след октомври 2014г. ? По кутията обозначено ли е датата на производство на конкретната бройка ? Ориентирал съм се към 16гб версия, от Технопо... или Ема.., ако е от значение.
Ще съм благодарен на някое окуражително мнение, защото наистина телефона ми хареса много !
Цитирай
#96

Щом ще го взимаш от технотата нямаш грижи. Дори и да се появи проблема гаранцията ще го покрие. При трето изпращане на сервиз за същия дефект си искаш парите обратно и взимаш Г4 или Г5. Smile

LG G4
Цитирай
#97

(2015-10-25, 13:49:40)Spouk93 написа:  или Ема.., ако е от значение.
Ще съм благодарен на някое окуражително мнение, защото наистина телефона ми хареса много !

Huh Ако визираш Емаг, аз те съветвам да се откажеш за да нямаш разправии за гаранцията

LG G3/Huawei P10 blue/Xiaomi Poco f2 Pro /Samsung s23/Iphone 15 PRO
Цитирай
#98

Здравейте колеги, бях писал в темата преди 3 месец сигурно. Тогава ми се появи жълто петно. Сега отново се появи след ремонта в M-tel. Тези дни трябва да го оставям отново. Някой беше писал, че ако се е появило 1 ще се появява отново. Интересувам се, дали няма някаква част в закона, която да защитава потребителя, а именно както беше писал един колега, при 3 посещения за 1 и същ проблем (или за какъвто и да е било, не съм сигурен за това?) да можеш да си изискваш да ти възтановят сумата, която си заплатил за телефона. Но не знам това дали важи за M-tel, вие някаква информация имате ли?
Цитирай
#99

По закон важи.
При трето жълто петно им го носиш и си искаш цялата заплатена сума.

LG G4
Цитирай

(2016-03-05, 18:01:42)prankmaster написа:  По закон важи.
При трето жълто петно им го носиш и си искаш цялата заплатена сума.
Май не е точно така. При трета повреда ще вземат телефона за ремонт отново. 
(Нова – ДВ, бр. 61 от 2014 г. , в сила от 25.07.2014 г.) Търговецът е длъжен да удовлетвори искане за разваляне на договора и да възстанови заплатената от потребителя сума, когато след като е удовлетворил три рекламации на потребителя чрез извършване на ремонт на една и съща стока, в рамките на срока на гаранцията по чл. 115, е налице следваща поява на несъответствие на стоката с договора за продажба.

Xiaomi Mi 9T 6/128GB Glacier Blue
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)