Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Жълти петна на дисплея на LG G3!

И LG какво ще го правят? Ако е гаранционен в Мост.
Цитирай
Аксесоари

От LG казаха да звънна в Мост или К и К (Техномаркет). Big Grin
Щом всички сте толкова доволни от Мост, там ще го пратя. Smile

iPhone SE2 64GB White + Apple Watch 4
Цитирай

Как няма да сме доволни.Като го оставих и след 24 часа ми се обадиха че е готов със сменена рамка и дисплей.

iPhone 13pro max,Apple watch ultra 49mm.titan
Цитирай

Здравейте!Моя G3 е закупен от Виваком след около 5 месеца ми се спука корпуса,след това излезе и петното.......
Занесох го на ремонт и ми смениха цялата предна част.Гаранционно ми оправиха всичко!
Цитирай

Оставих го в петък, още го няма Rolleyes Даже не са се обадили да кажат колко ще струва.  Rolleyes

iPhone SE2 64GB White + Apple Watch 4
Цитирай

Епа гаранция няма ли ?
Цитирай

Има гаранция, ама аз си го чупих и не важи. Днес се върна телефона от Мост с чисто нов дисплей и гаранцията продължава да важи (още 1г и 3 месеца). 250лв струва ремонта.

iPhone SE2 64GB White + Apple Watch 4
Цитирай

Здравейте колеги!Вчера за 4ти пореден път оставих моето G3 в сервиза на Теленор и излишно казах че си искам парите обратно!Служителката ми каза, че това нещо няма как да се случи и единственния вариант е да ми дадат нов телефон.Аз не бях съгласен с нея поради простата причина че в договора пише че мога да си поискам парите обратно, или нов телефон при 3 еднакви рекламации!Все пак тя написа че искам нов телефон и тогава ми кипна! Angry Нищо не казах, в момента в който излезнах от офиса се обадих на оператор и казах за случея и че искам да пусна жалба!Разбрахме се и излишно казах че, телефона е пратен на сервиз но служителката написа че искам нов телефон а това не е така!Сега чакам обаждане директно от сервиза на Теленор да ми кажат какво ще се прави.В случей че не се съгласят да ми върнат парите ще се съдим!
Да не говорим че телефона грееше доста,рестартираше се доста често и то при не загрял телефон.Купих нова оригинална батерия но проблемите си останаха.Направих грешката да си го взема веднага щом се появи на пазара и явно съм оцелил една  доста кофти бройка! Facepalm1 Ще пиша как ще се развият нещата.

Nexus 4 + LG G3 32GB  6.0 Marshmallow "stock" + Samsung galaxy Note 8
Цитирай

Хич не се занимавайте, пак ще се появят пукнатини, пак ще се появят жълти петна Smile
Цитирай

Здр. да попитам ако гаранцията ми е към теленор мога ли да я ползвам в мост или трябва да си го нося в теленор?

SAMSUNG GALAXY S21 ULTRA
Цитирай

Направо в Мост го носи!

         Samsung i9000 Galaxy S------Asus Memo Pad HD 7-------LG G3 16GB TITAN Marshmallow 6.0 [stock 30n+Xceed kernel]
Цитирай

(2016-10-02, 19:20:58)nasttii написа:  Здр. да попитам ако гаранцията ми е към теленор мога ли да я ползвам в мост или трябва да си го нося в теленор?


Може директно в Мост да го оставиш. Носи всички документи със себе си.


Most people respect the badge. Everyone respects the gun.
Цитирай

Аз така направих и на другият ден ми се обадиха че е готов.

iPhone 13pro max,Apple watch ultra 49mm.titan
Цитирай

A в китай този дисплей струва едва 80 лева със страничната лайсна и безплатна доставка .Без лайсната цените почват от 6о лева.
Цитирай

Колеги здравейте. Значи днес след ползване на телефона доста се забелязва, че като дръпна лентата с известия статус бара прозира. Чудя се дали няма да си замине дисплея скоро и дали да връщам stock kdz докато е време или ефекта е временен. Чел съм подобни мнения за V10 и G4. Ще споделя утре ако проблема не се е решил от само себе си Smile

Sent from my LG-D855

Samsung Galaxy S24 Ultra Titanium Violet
Xiaomi Poco X3 Pro Gray



Цитирай

В момента съм с 6.0 30F да слагам ли друга версия преди да го нося за ремонт и коя ако трябва да сменям?

SAMSUNG GALAXY S21 ULTRA
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)