Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Батерия

Пробвай с друго зарядно и кабел. Вкъщи има 10 и с някои зарежда бавно.

Xiaomi Redmi Note 10 Pro, Xiaomi Redmi 5 Plus, Lenovo P70
Цитирай
Аксесоари

При мен се зарежда много бързо,много е странно да се зарежда толкова дълго време при вас.Пробвайте с друго зарядно по възможност оригинално на lenovo в краен случай върнете му фабричните настройки на телефона и ще стане като нов.Може и да се омазало нещо по софтуера.С коя ос сте?

Изпратено от моят HUAWEI VNS-L21

Huawei P9.Huawei P smart 2021
Цитирай

Със 138 съм. По принцип му връщам заводските настройки на всеки три, четири месеца. Ще пробвам с друго зарядно.
Цитирай

Зарядните на нашия телефон са зверски боклуци, смених два и съм с трети в момента. В един момент просто почва да не прави добър контакт и напрежението не стига за зареждане. Или пък се изхлузва от буксата.
Цитирай

(2016-12-19, 17:52:54)unbrok3n написа:  Зарядните на нашия телефон са зверски боклуци, смених два и съм с трети в момента. В един момент просто почва да не прави добър контакт и напрежението не стига за зареждане. Или пък се изхлузва от буксата.
Да, наистина зарядните на Lenovo са големи боклуци, на моя A6000 зарядното стана супер хлабаво, едвам се крепи, доста тегаво, но си зарежда стига да не го мърдаш много че зарядното се откача лесно.
Цитирай

Зарядното, специално за нашия модел е много добро и мощно, друг е въпроса кой, как и колко често си зарежда телефона, що се отнася до механиката. Нормално е, ако не слиза от зарядното да се износи, пък дори и да е iPhone...

Android4e
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)