Оценете темата:
  • 4 гласа - средно 3.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Актуализация/ъпдейт на М9

Първите 24% ги зарежда доста бързо (примерно 30 сек.), след това 24-25 е доста бавно (1мин.) и накрая на 25% остава доста време(2-3мин.). След това се появява червения триъгълник и след 10-20 сек се рестартира без да се е ъпдейтнал.

Порбвах и това със задържането на всички бутони два пъти без успех...

HTC M9 - 7.0 Nougat
Цитирай
Аксесоари

След този ъп взе да грее повече

Benefon SigmaGOLD/Sony E/Nokia N70 N80/Samsung G/Sony Xeria/HTC Wildfire 2.2 /Nokia Booklet 3G/Toshiba Satellite 1MM/Sony Bravia 42/Honda CRF/Magnat x-press 800 real Watss/HTC one M9
Цитирай

Хайде и за вас малко добри новини:Андроид 7.0, края на декември, началото на Януари
https://twitter.com/LlabTooFeR/status/79...7795803136

[Изображение: nexus2cee_output_t4FJGx.gif]
Цитирай

(2016-11-15, 08:47:17)vlaf написа:  Хайде и за вас малко добри новини:Андроид 7.0, края на декември, началото на Януари
https://twitter.com/LlabTooFeR/status/79...7795803136

А дано, чакаме го с нетърпение Wink

hTC Sensation | ViperS 5.3.0 |  Android 4.1.2 | Sense 5 | Kernel: 3.4.10-Sebastian FM 1.0.4 | S-OFF | ------ | hTC ONE M9 | Android 6.0 | Sense 7 | Kernel: 3.10.84-Perf |
Цитирай

Здравейте,

Нека и аз да споделя впечатления след новия ъпдейт. Всичко си работи в рамките на нормалното както и преди с едно изключение. Пускам Wi-fi-то да търси мрежи към който да се закача и се започва едно търсене и до там. Спирам Wi-fi-то, пускам го наново и пак същата работа, трябва да рестартирам телефона за да се оправи и да намери мрежите. И след определен период от време пак збозва по същия начин. За сега не съм намерил решение как да отстрана този проблем, ако имате идеи предлагайте Smile

Поздрави Wink

hTC Sensation | ViperS 5.3.0 |  Android 4.1.2 | Sense 5 | Kernel: 3.4.10-Sebastian FM 1.0.4 | S-OFF | ------ | hTC ONE M9 | Android 6.0 | Sense 7 | Kernel: 3.10.84-Perf |
Цитирай

Отключените M9-ки в щатите започнаха да получават Android Nougat
https://twitter.com/HTCUSA/status/805917176213471232

Обновен Sense (screenshot / screenshot / screenshot)
Стил AOSP навигационни бутони (click)
Multiwindow
Смяна на DPI настройки
бързо превключване между приложения чрез бутона за последни приложения

Always looking forward
Цитирай

Здравейте, имам М9, но горе долу от година не съм получавал никакви ъпове, на какво се дължи това? Последният ъп ми е 3.35.206.13
Цитирай

Най-вероятно се дължи на това, че няма такива.
Имай предвид също, че телефонът ти е предназначен за O2 UK, което е от значение.
Цитирай

Здравейте. И аз имам проблема който е споделил колегата с изчезващите wifi мрежи. Само рестарт до следващият път. Някой със същите оплаквания?

HTC ONE M9 ==>>hTC u12 plus
Цитирай

От вчера нямах WIFI вкъщи. Мислех, че проблемът е в мрежата, а и си бях легнал, та не проверих. Сутринта, обаче, жена ми имаше WIFI, а аз - не. След рестарт се оправи. Случвало ми се е и друг път, но беше преди доста време.

„Времето е наркотик, много от него убива.“
„Автентичната тъпота всеки път надминава изкуствения интелект.“
Цитирай

Здравейте!
Телефона си го взех септември месец и вече няколко пъти ми иска ъпдейт, но след като го изтегли ми изписва, че версията не е съвместима с този телефон. Това нормално ли е ? Андроида ми е 5.1, а софтуера 2.11.531.19, сенса е 7
Цитирай

По принцип не е нормално. Ако си в мрежата на T-Mobile US, би трябвало всичко да е наред. Ако ли не... вероятно от там идват проблемите.
Цитирай

Извинете за глупавия въпрос, но от къде да разбера към коя мрежа съм ? Big Grin Big Grin
Цитирай

В мрежата на този оператор си, от който в момента получаваш мобилна връзка - било то за телефон или интернет. Обикновено също това е операторът, от който ти е картата и на когото плащаш сметките.
В случая с T-Mobile, софтуерът на твоя телефон е специално модифициран за него. Той е от така наречените операторски версии.
Накратко - ако си в Щатите и ползваш услугите на T-Mobile, би трябвало да си и в неговата мрежа.
Цитирай

Ами не съм в Щатите, на Теленор съм. Big Grin Може ли изобщо да се поправи този проблем ?
Цитирай

Може и да има начин, но ще е трудна и рискована задача.
Ако ти се занимава, опитай хард ресет, след което отново пробвай дали ще се ъпдейтне. Но вероятно няма да стане.
Телефоните, които са брандирани за конкретен оператор (става дума за американските оператори; в България няма подобна практика, поне при флагманите), получават ъпдейти, след като са преработени и одобрени от самия оператор. Не мога да твърдя със сигурност, но най-вероятно това става и когато телефонът е в тяхната мрежа с тяхна sim карта. Затова ъпдейт по официалния начин, този, по който ти опитваш да го направиш, е малко вероятно да успее.
Цитирай

Добре. Благодаря много за информацията Smile
Цитирай

В Xda почнаха да се хвалят че получават 7.0. Ама доколкото разбирам(щото не ми се четат 20+ страници) май засега само щатските операторски. Моят, както и на повечето от вас(предполагам), е WWE / х.ххх.401.х. За нас знае ли се нещо по-конкретно?

Yordanova,
Твоят вероятно е с яко моднат РОМ и затова става така. Имах същия проблем с едно ХТЦ купено през Ибей. Оказа се че някак са бутнали РОМ който не беше съвсем за него и софтуера намира ъпдейт, ама хардуера не го иска(образно казано). Изхода е тотална смяна на РОМа, което си е не толкова рискована, колкото времеемка операция.

Телефоните са преходни, особено в моите ръце !
Цитирай

Някой нещо да е чувал/чел/видял за ъпдейт по нашите ширини? Smile

„Времето е наркотик, много от него убива.“
„Автентичната тъпота всеки път надминава изкуствения интелект.“
Цитирай

Не, няма никаква информация. Но, имайки предвид, че още дори 10 няма, преди февруари ми се струва, че няма да ни огрее.
Цитирай

Малко раздвижване:
https://twitter.com/wheelergd/status/821459019416080386

Цитат:Open channel (unlocked) European HTC 10 will get Nougat in the next 2 weeks! We’re working with operators to align also.
Цитат:HTC One M9 open channel (unlocked) will release the same timeframe as HTC 10
Цитирай

Супер тъкмо докато дойде може в Барселона да представят океанчето и направо да ъпдейтвам и двете !
Цитирай

Опа... Tongue
https://twitter.com/rjvirrey/status/823822407039225857
Цитирай

Всичко хубаво ама едно въпросче -ще има ли сенс 8 за М9?
Цитирай

Може би. Каквото и да значи Сенс 8... Wink
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)