Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

>>LG G2 MIUI V6/7 based on stock 20C<<
#26

Отговора ми е не ,най важното е да си с рекавъри Philz.

[Изображение: 21693249.jpg]
Цитирай
Аксесоари
#27

5.5.29 
Changelog (както винаги преведен от Китайски с Гугъл преводач):

1. Repair voice-to-text FC
2. Try to repair the library and card screen accidental FC
3. Repair Charging slow
4. Repair notification bar icon sometimes not clickable issue WIFI
Heating problems after 5. Repair replace certain theme
6. Repair font replacement
Линкове , в първи пост.

[Изображение: 21693249.jpg]
Цитирай
#28
Tongue 

хора вземете и слагайте по 1 линк за това philz recovery. Hе ,че нещо ама ми писна да го търся

EDIT - Намерих го и слагам линк за хората като мен Big Grin 

http://d-h.st/I5u
Цитирай
#29

Слагам бре човек ,аз откъде да знам ,че нямаш.Изобщо нямам идея дали е последното ,но имам няколко версии и това е с най голям пореден номер. Wink
https://cloud.mail.ru/public/9LxL/v1JnveBji

ПС:Добавен и в първи пост...

[Изображение: 21693249.jpg]
Цитирай
#30

Колега също така искам да те попитам защо не ми зачита сим картата в смисъл такъв мога да звъня и да ми звънят мобилния работи но ми няма контактите и има ли някоя настройка с сим катата ми казва че не е намерена такава Big Grin Също така като започна да намирам някой номер ми излизат стотици китайски номера как да ги премахна и тях ?

ПП: има ли начин да си набавя (ми) точки по някакъв начин безплатно Big Grin
Цитирай
#31

Контакти от сим не показва ,ако това имаш в предвид ,бъг на пачрома ,бъг на порта или не помня и аз какъв бъг ,но четох някъде за него.
Къде ти излизат тия 100-ци китайски номера?
За сега няма начин за ми-кредит безплатно.

[Изображение: 21693249.jpg]
Цитирай
#32

http://prikachi.com/images.php?images/751/8150751Y.png
За това ти говоря...
А иначе не мога да тегля от гугъл плей нез лайфай това на бъга с сим картата ли се дължи или има начин да се оправи... И дали аз или да се надяваме на фикс с новите версий
Цитирай
#33

При мен първо излизат съответните имена от указателя ми и най долу започват китайските предложения.
За Гугъл Плей понеже пак не си написал точно какво става предполагам говориш за предложението да изчакаш за налично Wi-fi и тогава да теглиш.Това се оправя като намериш в папка Tools иконката Downloads натискаш трите точки горе в дясно Settings скролваш до Unlimited.

[Изображение: 21693249.jpg]
Цитирай
#34

Здравейте.Рома е много лек и бърз. Само не разбирам как мога да си добавя контактите от Google. инсталирал съм всичко както трябва, но в account-a ми на Gmail няма Sync contacts. Как да ги сложа в телефона ? Също така работят ли ви сензорите? аз имам проблем с тях?

РЕШЕНИЕ: Ако някой се сблъска с моя проблем(да няма сензори и устройството да не ги намира и съответно да не работят), трябва да се върне на предния ъпдейт(5.5.29). Там няма проблеми с Ротацията, няма проблеми със сензора за близост, жироскопа и всичко. 
Начин на инсталиране: За да съм сигурен, че е от рома минах през стоков 4.2.2 после руут, флашнах рекъвъри с Autorec. Инсталирах philz после Baseband kit kat и jb bootloader накрая флашкате рома и воала!
Цитирай
#35

Защо 4.2.2, не е ли по-лесно, направо 4.4.2 h и т.н.
Цитирай
#36

Имам нужда от много спешна помощ! Имам инсталиран miui v6, philz recovery. Опитах се да върна сток, обаче download mode не работи. Не влиза до край, само излиза надписа download mode(този с точките) и до там. Опитах се да инсталирам пак miui, обаче телефона изгуби всякаква информация. Нито ром има нито нищо. Кажете какво да правя, за да го вкарам в режима и да инсталирам сток и да спра да се занимавам с къстъм ромове. Евентуално може да кача twrp на телефона обаче от къде? Опитах няколко пъти mount  но не става. Имам само лаптоп и телефон. Идеи?
Цитирай
#37

Пробвай с този туул – http://forum.xda-developers.com/lg-g2/de...p-t3079076
Цитирай
#38

Точно него тегля. Знаеш ли как се използва и за какво точно се използва? КАкво да правя когато го изтегля?
Цитирай
#39

MIUI V6 5.7.5 & 5.7.10
Changelog както винаги преведен с Гугъл преводач от Китайски:
5.7.5 update:
Note
This update package to switch back to the end of the communication layer, please backup data Shuangqing brush into! ! ! Therefore, this update does not provide OTA upgrade package that provides a complete package only
MIUI system comes with backup function in the "Settings -> Other Advanced Settings -> Backup and Reset -> Local Backup" within
System
MIUI update synchronization nearly two weeks, see this week update log
Repair CDMA models can not use the data access problem
Repair Missed calls ring is always displayed soon
Do not disturb mode repair
Repair mdnsd abnormal consumption
5.6.28 Update:
1. Note the communication layer millet;
2. Fix LS980, VS980 and L22 models using non-CDMA card error problem;
3. Repair automatically restore maximum brightness adjustment problems after the restart;
The repair SIM card contacts problem can not be read;
5. Repair can not be used after the restart message cloud services and network problems;
6. Repair missed calls, call recording ring show only heard the question;
7. Do not harass repair mode, calls will still ring in question;
8. Change the SIM card Toolbox MIUI6 style;
9. To increase vibration intensity adjustment function touch


5.7.10 Update:
The weather
Fix the problem early warning notification sent delete duplicate
[App Store]
New small video preview
Large Fonts mode under repair some pages display problems exception
[Calendar]
When the repair multiple reminders sounded the same time, it may lead to flash back problems
[Locker]
Forced the lock screen portrait mode only allows
[System]
Try using millet Note the mdnsd power to fix the problem of abnormal mdnsd
The internet
China Telecom added APN information to facilitate CDMA users no longer need to manually set the APN

Линкове след малко в първи пост.

[Изображение: 21693249.jpg]
Цитирай
#40

Има ли начин за безплатни ми кредити вече или ако може да дайте някои сайт да си дръпна някоя друга платена тема.

LG Nexus 5x
Цитирай
#41

Няма начин все още.

[Изображение: 21693249.jpg]
Цитирай
#42

@Trickdaddy виж тази статия ,пробвах я и за сега работи ,но не забравяй да деинсталираш wsm след първата тема:
http://www.xdaupdates.com/2015/06/how-to...es-in.html

[Изображение: 21693249.jpg]
Цитирай
#43

А от каде си теглиш мтз файлове на мен от ми форума ми иска да съм по голям мембер.

LG Nexus 5x
Цитирай
#44

Ами ,ако си направил стъпките, които са описани по горе щеше да видиш ,че вече можеш да теглиш всичко, което пожелаеш и от приложенето за теми.
Иначе от 4pda

ПС:Забравих да спомена ,че деинсталирането на wsm при първия рестарт направи така ,че всички теми ,които са платени си станаха пак платени ,а другите пише ,че не са свалени от официалния маркет за теми. Добре, че имам инсталиран xposed, та си активирах модулите през него ,но остава другия проблем след известно време си връща фабричната тема като оставя само иконите от текущата.

[Изображение: 21693249.jpg]
Цитирай
#45

То от 4pda нито една тема неможе да се изтегли показва ми някаква грешка 404 и пише че файлът е премахнат.

LG Nexus 5x
Цитирай
#46

темите са налични и са достъпни за изтегляне, грешката ти я дава понеже разглеждаш като "Гост". Трябва да имаш регистрация или да си направиш , да се "логнеш"/влезеш с потребителско име и тогава ще ти даде "линк"/път за изтегляне.
Цитирай
#47

https://www.dropbox.com/s/ewa807vxe2hxhq...9.png?dl=0 Ето това ми изписва.Направих си акаунт но това ми изписва.

LG Nexus 5x
Цитирай
#48

(2015-08-04, 12:07:11)qBop написа:  темите са налични и са достъпни за изтегляне, грешката ти я дава понеже разглеждаш като "Гост". Трябва да имаш регистрация или да си направиш , да се "логнеш"/влезеш с потребителско име и тогава ще ти даде "линк"/път за изтегляне.

(2015-08-05, 15:32:41)Trickdaddy написа:  https://www.dropbox.com/s/ewa807vxe2hxhq...9.png?dl=0 Ето това ми изписва.

[Изображение: 21693249.jpg]
Цитирай
#49

Здравейте! Имам проблем. Тръгнах да ъпдейтвам рома, свалих го влизам в рекъвъри, Clean for instaling a new rom инсталирам го и на Boot image(20%) от инсталацията телефона забива и се рестартира. Всеки път когато опитвам да изчистя data се рестартира без нищо да изписва.  Пробвах без да чистя, но се получава същото. Когато се пусне телефона ми излиза Unfortunatelly the process com.android.phone has stopped. Цъкам няколко пъти ок и Report error но се рестартира и стига до същото място. Пробвах със SRK tool да го вкарам в dowload, но не иска. Идеи? Пробвах и да инсталирам Cloudy но когато започва да чисти, забива и се рестартира...
Цитирай
#50

Днес ми дойде ОТА към V7, като промени не е описано нищо друго освен, че минаваме на V7 и няколко нови теми разбира се.
Линк към целия ром след малко ще кача в първи пост.
Линк в първи пост качен...

[Изображение: 21693249.jpg]
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)