Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

>>LG G2 MIUI V6/7 based on stock 20C<<
#76

дPhilz recovery как се флашва? (П редполагам от сегашното TWRP просто инсталвам Philzz zip файла ?) Има ли значение дали първо флашвам бейсбанд или буутлоудър или няма значение.

Iphone 4S > Galaxy S3 > Nexus 4 > LG G2 > Note 4 >  S6 Edge > iPhone 6> S6 Edge Plus > S7 Edge > Xiaomi Mi8 > Huawei Mate 20 Pro > OnePlus 8 Pro -> OnePlus 9 pro
Цитирай
Аксесоари
#77

Да просто флашваш Филз през наличното ти къстъм рекавъри. По важен за мен е буутлодъра затова аз бих флашнал първо него.
Добавен линк в първи пост за 5.9.5 последната актуална версия на рома.

[Изображение: 21693249.jpg]
Цитирай
#78

Аз днеска минах от CloudyG2 3.3 към MIUI V7 пак. Предния път обърках нещата и оплесках всичко , но този път всичко премина гладко.
1. Флашнах буутлоудъра ( изтеглен от първи пост)
2. флашнах бейсбанда (пак от първи пост)
3. Филз рековъри (пак от първи пост), като го флашнеш през TWRP трябва да му дадеш да се рестартира в рековъри иначе ще стане мазало.
4. Даваш му Wipe Data/Factory reset ,Clean to Install a New ROM
5. Инсталираш ром-а и следваш инструкциите в Арома.
Всичко беше наред днеска. Веднага го ъпдейтнах до последната 5.9.5 версия
Цитирай
#79

Инсталирах го, но ъпдейтите се теглят изключително бавно. Какво да правя?
Цитирай
#80

@BlackBone a при минаването на Cloudy от рома има ли нещо специфично? Или само флаш на TWRP и после Cloudy?
Цитирай
#81

@degman градски в първи пост накрая съм копирал неговите стъпки какво точно е правил. Wink
rdlegy ами трябва ти търпение и WI-FI понеже последните ота са целия ром 900мб а не както по принцип 20-30мб, та затова пускаш и чакаш.

[Изображение: 21693249.jpg]
Цитирай
#82

Градски не от CloudyG2 към MIUI, а от MIUI към CloudyG2 Smile
Цитирай
#83

Инсталирах miui, но нещо не ми върви гладко. Виждам леко насичане в началния екран, но пък самият телефон е много бърз. Иска ми се да върви гладко, но не знам защо така има лек лаг
Цитирай
#84

Рома е уникален! Доста по-бърз от лолипопа и с невероятно красив интерфейс.
@dp4u4umi6ev , би ли ни казал каква е процедурата по връщане на стоков лолипоп ром?
Питам понеже имам жълто петно от близо два месеца, а гаранцията ми изтича началото на ноември и мисля да го дам да сменят дисплея и батерията и после пак да флашна miui-то.

Iphone 4S > Galaxy S3 > Nexus 4 > LG G2 > Note 4 >  S6 Edge > iPhone 6> S6 Edge Plus > S7 Edge > Xiaomi Mi8 > Huawei Mate 20 Pro > OnePlus 8 Pro -> OnePlus 9 pro
Цитирай
#85

Следваш важната тема горе в раздела.

[Изображение: 21693249.jpg]
Цитирай
#86

Ясно. Тегля си .kdz файла и флашвам с lg flash tool. Притеснява ме само факта, че сега съм с JB baseband и KK bootoader. Дали този кфз файл ще си флашне сам нужните му baseband и bootloader?

Iphone 4S > Galaxy S3 > Nexus 4 > LG G2 > Note 4 >  S6 Edge > iPhone 6> S6 Edge Plus > S7 Edge > Xiaomi Mi8 > Huawei Mate 20 Pro > OnePlus 8 Pro -> OnePlus 9 pro
Цитирай
#87

Би трябвало да съдържа всичките тези неща kdz-то.

[Изображение: 21693249.jpg]
Цитирай
#88

След като ъпдейтнъх телефона с последния излязъл ъпдейт на miui сим картата не се отключва не ви препоръчвам да ъпдейтвате....

LG Nexus 5x
Цитирай
#89

При мен няма такива неща, ъпдейтвам всеки петък/събота и ако имаше нещо щях да го напиша тук.
Предполагам говориш за пин код, аз не ползвам и не мога да помогна, ако е това.

[Изображение: 21693249.jpg]
Цитирай
#90

Добавен линк в първи пост за 5.10.31 и малка изненада под линка за рома в спойлера (флашва се през рекавъри). Wink

[Изображение: 21693249.jpg]
Цитирай
#91

На мен ми дойде ъпдейта OTA и му дадох да го инсталира. Инсталира се автоматично през рекавъри и запали. Първата ми работа беше да му пусна navigation bar-a и телефона се рестартира. От там тнататък няма палене. Излиза логото на LG , след това boot animation-a на MIUI-то и така в затворен цикъл. Влязох си в рекавърито и флашнах 5.9.5 и си оставам с тая версия. От последните 2 ъпдейта насам не ми харесва работата на телефона. Това са мои наблюдения, разбира се.

Iphone 4S > Galaxy S3 > Nexus 4 > LG G2 > Note 4 >  S6 Edge > iPhone 6> S6 Edge Plus > S7 Edge > Xiaomi Mi8 > Huawei Mate 20 Pro > OnePlus 8 Pro -> OnePlus 9 pro
Цитирай
#92

Просто дръпни целия ром от първи пост и го сложи, ако си правил някакви модификации затова може да е изпаднал в буутлууп (баси българкста дума) цикличен рестарт.

[Изображение: 21693249.jpg]
Цитирай
#93

5.11.8 Update:
Click the notification does not fix the problem of the dialog box after VPN connection
Optimization SIM Toolkit is MIUI7 style
Optimization of the application process with root privileges
FC fix connection problems need to login passwords appear WIFI
Repair flow problems later arise FC
New lock screen Illustrated-С тази функция от Settings/Wallpaper/Choose wallpaper/Daily lock screen можете да изберете поредица от тапети сменящи се през незнам какъв цикъл Smile Работи само на стоковата тема(за сега)
Reconstruction of the original optimization settings, increasing the resolution switching function
New factory set up in navigation support custom arbitrary height within limits

Добавен линк в първи пост или ъпдейтвате ОТА Wink

[Изображение: 21693249.jpg]
Цитирай
#94

Как се държи MIUI на телефоните ( забива ли? често ли рестартирате? често ли флашвате нов ром? )

Prestigio Multiphone 4300 (Black) LG G2 32GB. Xiaomi Mi 4S 
Цитирай
#95

Перфектно щом издържа в ръцете на тиинейджър и не се оплаква Smile

[Изображение: 21693249.jpg]
Цитирай
#96

(2016-03-08, 18:18:12)dp4u4umi6ev написа:  Перфектно щом издържа в ръцете на тиинейджър и не се оплаква Smile

това беше най-добрия пример който съм чел до сега :Smile
надявам се с този ром да закърпя положението докато си взема MI5

Prestigio Multiphone 4300 (Black) LG G2 32GB. Xiaomi Mi 4S 
Цитирай
#97

Въпроса ми  е кога LG G2 се държи по-добре с MIUI-то, когато е флашнат в/у КитКат или Лолипоп?

SHarp Aquos S2; Android 8.0.0 WW

Цитирай
#98

Никоа не съм слагал 5.0.2 и не мога да кажа.

[Изображение: 21693249.jpg]
Цитирай
#99

Крака за темите работи ли на V7 ?
Цитирай

Няма актуална версия на крака, работи до определена версия 5.12.13.

[Изображение: 21693249.jpg]
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)