Първо мнение - [ROM] ViperOneM8-6.1.0 Marshmallow • SENSE 8 • Tweaks, HUB, IconPacks, Themes •
#1

[Изображение: HTC_ONE_M8.png]

Това за мен е най-добрия ром за HTC ONE М8 и може би най-популярния!!!





ИЗИСКВАНИЯ

Отключен телефон през HTCDEV или S-OFF, CUSTOM RECOVERY (силно препоръчително е да използвате TWRP recovery)

ИНСТАЛАЦИЯ

Влизате в recovery, намирате рома, който предварително сте копирали на sd card и му давате install.
Ако идвате от друг rom е силно препоръчително да направите full wipe преди инсталацията.
По време на инсталацията, четете внимателно какво пише, какво инсталирате, какво деинсталирате и т.н.

Какво представлява VIPERONE M8

Това е рома с най-голяма възможност за customization, с него практически може да направите всичко с телефона си, няма друг ром с толкова възможности за промяна на интерфейса, цветовете, статус бар, контрол на процесора, контрол на motion gestures, double tap to sleep statusbar, tweaks са над 300, няма смисъл да ги изброявам.


Видео за придобиване на представа за рома:
 

DOWNLOAD
[Изображение: download.png]

Кой стои зад този прекрасен ром


Turge | j to the 4n | m0narx | ivicask | hansbert | shnizlon

Линк към оригиналната тема в XDA

ViperOneM8




Това са едни от най-добрите девелопери на custom roms в XDA, а за мен може би и най-добрите!!




НАСЛАЖДАВАЙТЕ СЕ, РОМА СИ ЗАСЛУЖАВА
Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin

[Изображение: nexus2cee_output_t4FJGx.gif]
Цитирай

Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[ROM] ViperOneM8-6.1.0 Marshmallow • SENSE 8 • Tweaks, HUB, IconPacks, Themes •

Случи ми се един-два пъти, също нямам идея защо.Но се оправя, като влезнеш в някое меню.

[Изображение: nexus2cee_output_t4FJGx.gif]
Цитирай
Аксесоари

(2016-02-19, 17:00:52)chinchilla написа:  Нещо, след известно време ползване, започна да ми забива телефона, изхвърля ме от месинджъра, трите бутона долу, не работят, не иска да се отключи, навифацията ви замръзва и най-важното, батерията ми пада за по малко от 12 часа. Има ли други с тези проблеми, защото май май, ще си връщам стоковия ром......язък, толкова ми харесва този

На мен ми се случи същото след dirty flash от 5.0.0 към 5.0.1...За съжаление не помня как се оправи.Според мен изчакай при възможностите който имаш с ром-а (макар ,че стария имаше някоя друга екстра в повече) няма смисъл да си седиш със стоковия.
Цитирай

Ммммм, днес отново разочарование...Първо, изчезна ми всичко от падащото мену, освен hub and tweaks. Второ, не мога да вържа телефона към радиото през aux в колата. Излизат ми слушалките на дисплея, но музика през радиото - нъцки. Трето, не мога да вържа телефона към един elm327

Направо крах .....Давайте съвети, или да връщам стокоовия ром, моля ви приятели

HTC 10 rose gold > Nokia 8 Blue
Цитирай

Отново нямам идея, защо така се е получило, а това за колата, няма как да го тествам.
Преди да върнеш стоков ром, пробвай този: http://forum.xda-developers.com/showthre...?t=2695706
Почти напълно стоков, стабилен и без бъгове.Ако обаче и с него имаш някакви проблеми, тогава вече ще върнеш стоков ром.

[Изображение: nexus2cee_output_t4FJGx.gif]
Цитирай

Нещо не ми дава да го инсталирам въобще. А за стоковия, трябва ли да махам тврп то и да relock-на, иле няма смисъл

HTC 10 rose gold > Nokia 8 Blue
Цитирай

Как така не ти дава да го инсталираш?! Обикновено ромовете няма нищо против. Huh
Цитирай

Ми не , проблемът, както често се случва беше в задкормилното устройство. Инсталирах го току що на свежа глава.

HTC 10 rose gold > Nokia 8 Blue
Цитирай

Днес батерията ми падна на цяло. Сложих го да се зарежда и като стана на 15% го включиш. И сега се оказва, че половината ми приложения ги няма?! Как е възможно?... Не съм очаквал подобно нещо от този ром. Пробвах няколко пъти рестарт, пробвах и да изчистя кеша и все още липсват . Google Play също спря да работи.
Цитирай

От подобно нещо се оплакват и някои със стокови ромове, та не знам къде е точно проблема.....

[Изображение: nexus2cee_output_t4FJGx.gif]
Цитирай

Предполагам е бъг, свързан с карта памет, понеже я форматирах като вътрешна памет... Тъпото е, че нямах резервно копие а дори и да направя full wipe и да флашна на ново,нама гаранция, че няма пак да се случи.
Цитирай

Да, чудех се дали не си форматирал картата памет, като вътрешна.Може и от самата карта да идва проблема.Лично на мен, тази опция ми е излишна.
Вече съм сигурен, че проблема не е от рома.

[Изображение: nexus2cee_output_t4FJGx.gif]
Цитирай

Ами доста полезна ми се оказа на мен, понеже сега големите игри на са ми проблем. А дали има начин да ги въстановя по някакъв начин? Като погледнах в Android, data, obb всичко си седи но инсталациите ги няма.
Цитирай

Ами пробвай да инсталираш някоя игра и ще разбереш дали си изгубил сейфовете.

[Изображение: nexus2cee_output_t4FJGx.gif]
Цитирай

Здравейте,
искам да питам без S-OFF мога лида си кача последния ROM на ViperOneM8, с последен официален ъпдейт съм Software number 6.12.401.4, kernel 3.4.0, ?
Цитирай

Можеш, никакъв проблем.

[Изображение: nexus2cee_output_t4FJGx.gif]
Цитирай

Тези дни, се чака пълен порт на viper10 със сенс 8, за нашите телефончета.Лично аз, нямам търпение да усетим HTC 10 на стероиди Big Grin.

[Изображение: nexus2cee_output_t4FJGx.gif]
Цитирай

(2016-06-27, 11:07:27)vlaf написа:  Тези дни, се чака пълен порт на viper10 със сенс 8, за нашите телефончета.Лично аз, нямам търпение да усетим HTC 10 на стероиди Big Grin.
Аз ползвам WOLLA и съм доволен ^^ да видим от випера какъв ще го измъдрят...

Sent from my HTC M8 using Tapatalk
Цитирай

Първи пост е обновен, пълен порт от HTC 10, sense 8, андроид 6.0.1!
Всичко работи!!!Уникален е рома!!!

[Изображение: nexus2cee_output_t4FJGx.gif]
Цитирай

Уау Big Grin
Благородно завиждам Tongue
Цитирай

Ммммм, прибирам се и го слагям.

HTC 10 rose gold > Nokia 8 Blue
Цитирай

Впечатленията са ми много положителни с тоя ром. Батерията държи много, няма никакво заббива, имам само едно питане, как да усиля вибрирането на копчетата долу и на тези, на които въвеждам паробата си, когато отключа телефона

HTC 10 rose gold > Nokia 8 Blue
Цитирай

Засега поне, май не можеш.
Като стана дума за рома има няколко бъга:
Не форматирайте картата с памет, като вътрешна, рома няма да бутне след това
Не могат да се местят приложения на сд картата
Поне при мен auto brightness не работи, като хората
Старите ключове за tweaks, не работят, трябва да купите нови (това не е бъг, а нововъведение, за съжаление)
Harmon Kardon не работи, не опитвайте, да го инсталирате
........

[Изображение: nexus2cee_output_t4FJGx.gif]
Цитирай

Какво е хармон карбон? От както еден път се опитах да форматирам картата като вътрешна и всичко се омаза, вечу не повгарьм тази грешка. Това с брайтлеса и аз го установих, но мислех, че си е така по дефолт. Единствуно ме дразни много слабата вибрация на бутоните извън клавиатурата

HTC 10 rose gold > Nokia 8 Blue
Цитирай

Това е мод за звука, с него става по-добър, но той така или иначе, работи само до версия 5.0.2 на рома.

[Изображение: nexus2cee_output_t4FJGx.gif]
Цитирай

Сега се сетих и друго, от долу не мога да си сложа четвърти бутон за заключване на телефона. Дали, ако префлашна с вариант на рома сток, ще е се оправят вибрацията и липсата на четвърти бутон?

HTC 10 rose gold > Nokia 8 Blue
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)