Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Често забиване на телефона
#1

 
   
 Здравейте.Имам Galaxy S3 9300 и често при работа с телефона всичко замръзва и е нужно рестарт на телефона,чрез задържане на power бутона.Телефона е с андроид 4.1.2 и е руутнат,но не от мен(общо взето не съм запознат с руут-ването и тем подобни неща).В интернет четох за една програма dummy file generator и пробвах с нея да оправя проблема ,наистина намалява забиването ,но след време ползване пак зачестява.
Цитирай
Аксесоари
#2

Преинсталирай го по ето тази тема https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=25140 и му сложи андроид 4.3.Преди това си свали важното инфо от вътрешната памет и след преинсталацията му върни фабричните настройки.

Nokia 3310 ---> Siemens S65 ---> NOKIA 8800 GOLD ---> The new ERA (Smartphones) ---> Nokia N95 8gb ---> Nokia 5800 ---> HTC WILDFIRE S ---> Samsung GALAXY S2 & S2+ ---> SAMSUNG GALAXY S3 ---> SAMSUNG GALAXY S5 GOLD ---> SAMSUNG GALAXY S7 GOLD --> SAMSUNG GALAXY S9 -->  SAMSUNG GALAXY S20 FEN EDITION/RED/ --> SAMSUNG GALAXY S22
Цитирай
#3

(2015-05-14, 13:04:30)nikolov89 написа:  Преинсталирай го по ето тази тема https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=25140 и му сложи андроид 4.3.Преди това си свали важното инфо от вътрешната памет и след преинсталацията му върни фабричните настройки.

Погледнах темата,но нещата ми са все едно чета на китайски Big Grin От скоро съм с андроид телефон и не знам какво е Один,какво е нужно да изтегля,стъпка по стъпка какво се прави Smile
Цитирай
#4
Smile 

Постоянно се опитваме да направим темата разбираема. Какво точно не разбра. Черните ленти са спойлери. Тоест в десния край на черната лента в която пише " инсталация с Один" има иконка като телевизорче. Цък и се отваря инструкция.
Прочети няколко пъти темата. Прочети това онова от форума. Няма как да ти се обясни нещо за което си  нямаш дори бегла представа. Има една тема във Важни -" Преди да пуснеш нова тема...."  там вътре първия линк е интересен прочети темата. И те така. Разгледай Важните теми. Те нямат общо с твоя случай,но ще ти помогнат да влезеш в материала.

Ако преинсталираш с Один ще ти изчезне рута. Разгледай темите за НЕ стокови ромове. Понеже ти е рутнат тела можеш да си инсталираш някой ром от разработчик.

Приятно забавление. Smile Smile
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)