Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung Galaxy Note 5 и Galaxy Edge+ представени на 13.08

Добре

 Sony Ericsson experia X10I LG OPTIMUS 3D Samsung Galaxy Note 2. Note 3. Note 5. Samsung galaxy S8+, S10+ S20 Ultra S21 Ultra. S23 Ultra 1Tb
Цитирай
Аксесоари

Останал заряд 20 процента, това забравих да уточня. По ревюта гледам по 4 часа да правят екран ...

Samsung Galaxy S5 ---> Samsung Galaxy Note5
Цитирай

Здравейте,искам да попитам за Samsung Galaxy Note5, дали има българско меню, защото от Емаг ми казаха,че няма и трябва да се изтегли допълнително и какво означават буквите в модела след N - 920,защото са най-различни , като i,c,v,t.....и кой е чистия модел ( не с двете sim).Благодаря!

Samsung Galaxy Note 2 GT-N7100
Цитирай

Моят е от емаг и има БГ меню, не знам защо са казали, че няма.
Проблемът при мен вече е друг. Оказа се, че е проблемен и в момента чакам да го оправят. Потвърдиха наличието на проблем. Само не знам дали нов ще ми дадат или ще ми сменят батерията, което не знам колко читаво ще стане.

Samsung Galaxy S5 ---> Samsung Galaxy Note5
Цитирай

Ноут 5 май и през тази година няма да го видим официално в България.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай

То колко ли има смисъл да го пускат, ще го лансират като нов модел на извънземна цена.

[Изображение: 21693249.jpg]
Цитирай

Хора, собственици на Ноут 5, я кажете как ви е батерията след ъпдейта, че моята е покъртителна.

Samsung Galaxy S5 ---> Samsung Galaxy Note5
Цитирай

Здравей , колега ! Не съм видял да има проблем с батерията,че дори забелязах ,че ми изкарва с поне 3 часа повече,защото аз знам колко играя на него и как преди , и как след ъпдейта е . Направи му хард ресет и си свиркай Smile btw : Аз не съм правил

Samsung Note 8 Midnight Black ... 
Цитирай

Правих, и резултата е същия. Може би от тези дни почва да дава по-добри резултати.

Samsung Galaxy S5 ---> Samsung Galaxy Note5
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)