Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung Galaxy Note 5 и Galaxy Edge+ представени на 13.08
#26

Освен по-мощен процесор и повече рам няма какво да измислят.

Samsung S3 / Note 4 / Note 8
Huawei P30 Pro
Цитирай
Аксесоари
#27

Няма да се сетят да пренапишат ш*бания тъч уиз, гадовете... Ако го направят ще избият рибата, ама що пък.

Samsung Galaxy Note 4 SM-N910C White
Цитирай
#28

Като му гледам и картинката ще е с 32 гб вътрешна памет което е срамота за цифрата която ще му искат.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай
#29

Появиха се нови снимки на Note 5 >> http://www.technobuffalo.com/2015/07/28/...esolution/
Тазгодишния флагман от Note серията на Samsung може би няма да има IR blaster. На една от снимките се вижда горната страна на телефона, където са разположени слота за SIM карта и втори микрофон, но не и IR blaster.

D_coffee
Цитирай
#30

Няма бластер, няма слот за карта, с обикновено микро юсб? Странна работа. Явно им е писнало да продават Ноут серия. Всички вървят напред, само те назад...
Цитирай
#31

Да не говорим че камерата ще е същата като на Galaxy S6

Samsung Galaxy Note 4 White / LG G4 / Huawei P Smart Z
Цитирай
#32

Минимизират разходите... Big Grin Но пък цената ще е по-висока, заради "новия дизайнерски език" Big Grin Big Grin Big Grin

На жената Ноте 3 остаря, а и тя не го пази много, та се чудя с какво да го заместя... Тя си ползва писалката и държи да е с писалка. Ако всички слухове за новия Ноте са верни, то няма да дам пари за това осакатено нещо.

Cognosce te ipsum!
Цитирай
#33

Ноте 4 ще остане последния мохикан на компанията. Новата линия ще е изцяло насочена към печалба с минимална инвестиция.
Целта на самсунг е масовката. До този момент ноте серията беше различна и насочена към определен тип клиенти. Вече няма да е така. Целта е дизайн, който продава и по-висока цена. За да можеш да кажеш - "Аз не съм с галакси ес 6, а с по-скъпия му вариант - Ноте 5.".
Няма да пренапишат тъчуйза и това е. Имат и ресурса и финансите да направят най-добрия андроид телефон. Дори с несменяема батерия и без слот за външна памет, ако направят просто работещ телефон, който го вадиш от кутията и 2 години не го мислиш, ще избухнат. Точно това е, което прави основния им конкурент толкова успешен, но самсунг упорито блъскат рам и ядра. Хората искат завършен продукт, дори да е малко или много ограничен в някакои аспекти.

Choosing...
Цитирай
#34

За 5-то поредно тримесечие са по пързалката надолу при печалбата. Лампичката им светна, малко късно, ама те решиха, че ще правят фешън телефони. Разбирам ги, хората дават луди пари за глупости, ей ябълките за трета поредна година вдигат цените и продължават да продават. Но там факторът се оказа китайския пазар. Ако партия пак реши, че упадъчен западен продукт не им е в интереса и Apple ще нагълтат водица.

Пазарът се засити, технологиите и иновациите се забавиха. Китайците ще сринат пазара, а после ще продават на каквито цени си искат. Междувременно ще вкарат всички налични методи за следене, така че да имат инфо за потребителите - кой къде се движи, какви са му пръстовите отпечатъци, скоро ще има и за ретина, снимки през "селфи" камерата и т.н.

Cognosce te ipsum!
Цитирай
#35

Появиха се нови рендери на Note 5 и S6 Edge Plus.
[Изображение: note-5-edge-s6-plus-evleaks.jpg]

D_coffee
Цитирай
#36

[Изображение: 0zYH2HT.png]

Не са нещо неочаквано.

Cognosce te ipsum!
Цитирай
#37

Имам чувство, че няма да има смисъл от това, някой да си замени Ноут 4 с Ноут 5 ...
Камерата няма да е 'кой знае какво чудо'. Че бил с малко по-мощен хардуер, който се усеща само от броящите  Антиту точки ....
Дизайн ..
Софтуер ...
Липсва на слот за карта с памет ...
Жалко просто ...Очаквах Note 5 да има вариант edge от двете страни, а не да уголемяват S6-цата...

Samsung Galaxy Watch 5 Pro 
Samsung Galaxy S22 Ultra  Phantom White
Цитирай
#38

Колега @Lam3r4e, този Note 5 не е предназначен за тези с Note 4, а за тези с 3. Ако имаш 3 сменяш с 5. Ако си богат сменяш с всеки.
Затова се продават с 2 години договор!
Според мен, слота за допълнителна памет, се маха заради евтините китайски копия които се продават, а те съответно нямат висока скорост на четене и писане. И когато потреителите си сложат такава карта, ЗАЩО телефона ми бави. Също така, не искат да плащат на Microsoft за SD Card slot (лицензна такса). Но това не прави телефона малко по евтин, а обратното, даже по-скъп.
Ще ги видим до къде ще стигнат с тези жени Smile

Най-вероятно ще излизе на 21 Август в продажба.
Според мен това е телефона който виждаме на снимките по-горе!

Samsung Galaxy S10+ Green
Цитирай
#39

Тази песен за смяната на 2 години и липсата на смисъл от преминаване от Ноут на Ноут2........Ноут3 на Ноут4 я слушаме в навечерието на излизането на всеки следващ модел от този клас. Въпреки всичко всеки от нас който има финансовата възможност си взима новия модел с надеждата за нещо ново и по-добро. Друг е въпросът че от Самсунг последно време повече ни разочароват от колкото да пуснат продукт, който напълно да ни удовлетворява за цената която плащаме.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай
#40

Това се наблюдава от всеки следващ след s2 ама хора има всякакви. Нищо ново ама реално сапунерките от преди 3-4 години и сегашните са много променени. Ако бяха пуснали направо S2, S4, S6 и съответно нотовете щеше да се вижда осезаемата разлика но уви Smile Нот 5цата няма да е лош телефон и отново ще генерира много продажби и винаги ще има хора които да плюят. Времената се менят, годините си текът, хората са си едни и същи.

Samsung Galaxy Z Fold 3 5G Snapdragon 
Galaxy Watch 4 44mm Silver 
Цитирай
#41

Самсунг имат ли политика да подменят телефон при скапана и колко години е тази гаранция? Щото, ако нямат, тогава телефонът е скъпа излагация. На жената Ноте 3 е на по-малко от 2 години и батерията чувствително се е прецакала. Мога да взема нова и да я сменя. Но с евентуален Ноте 5 какво правим? Корейски рупаме и цакаме...?

Cognosce te ipsum!
Цитирай
#42

До колкото ми обясниха от Виваком, когато си вземах А3 гаранцията и на батерията е 2 години. Когато имаше проблемни батерии на S4 ги подменяха ако телефона не е на повече от 6 месеца защото батерията му е сменяема и се води аксесоар с шест месечна гаранция.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай
#43


@tonus,

Работил съм няколко години в оператор, та зная какво обещават по магазините. Зависи колко е нов колегата или колко му остава да си изпълни месечния таргет. Big Grin Tам, като ти кажат "Добро утро!", по-добре да гледаш къде е слънцето.

Жената още си ползва без проблем с батерията Nexus 7 (2012), но джаджата струваше 300 лв, една от първите бройки от Щатите. Като/ако дойде време за Note 5, ще пиша директно на Samsung, да сме наясно кое и как, после да няма "Сори, Бенджи, ама преди година и половина си имал едни пари, които си дал - оправяй се както можеш". Нямам доверие на прекалено алчни компании като корейските ябълки!

Cognosce te ipsum!
Цитирай
#44

Нови снимки тоя път 'реални' :Big Grin
[Изображение: galaxy-note-5.jpg]
[Изображение: galaxy-note-5-2.jpg]

В този лийк говорят за 3000mAh батерия - в което има смисъл ( 200mAh по-малко от предната версия, както при S5->S6 ), но ако е така това е dealbreaker за мен. Слота за карта памет и доста по-високата цена ( съответно щото трябва да взема 64/128 версия ) не ме дразни толкова, колкото по-малката батерия. В момента с Note4 имам и втора батерия, която зареждам паралелно със оригиналната. Ефективно имам 6500mAh батерия -> да си намаля живота на батерията над 2 пъти просто не си заслужава независимо от подобренията в дизайна и софтуера ( които сами по себе си са нищо особено )

Phablets and their king - no longer Note-worthy...

Цитирай
#45

Sad С този дизайн, направо заличиха Ноут серията, а да не говорим, че наистина прилича на Ми Ноут.  ЦЪЪЪК
Цитирай
#46

Хора, добри новини от поредния лийк от Азия Smile
Оказва се, че всъщност Note 5 ще има слот за карта памет и ще има 4100mAh батерия.
S6 edge+ e този който ще е супер тънък, с 3000mAh батерия и без слот за карта памет.
Стискам палци тази информация да е вярна, щото така Note 5 става страхотен телефон :Smile ( ако изключим несменяемата батерия )

Phablets and their king - no longer Note-worthy...

Цитирай
#47

Ма на тез снимки, наистина мноо мяза на МiNote. Да не почна и китайците от Шуйоми да ги съдят .


Цитирай
#48

Реално погледнато, освен по-мощна батерия и по-добра камера няма какво да добавят...

Samsung S3 / Note 4 / Note 8
Huawei P30 Pro
Цитирай
#49

Телефоните са напълно leek-нати, няма смисъл от Unpacked Smile
http://cdn02.androidauthority.net/wp-con...-5-box.jpg
http://cdn01.androidauthority.net/wp-con...x-back.jpg
http://cdn01.androidauthority.net/wp-con...edge-4.jpg
http://cdn01.androidauthority.net/wp-con...edge-4.jpg
http://cdn01.androidauthority.net/wp-con...edge-1.jpg
http://cdn01.androidauthority.net/wp-con...0x1120.jpg
http://cdn02.androidauthority.net/wp-con...0x1120.jpg

http://www.androidauthority.com/galaxy-n...ed-632450/

Samsung Galaxy S10+ Green
Цитирай
#50
Thumbs Down 

Вероятно телефона в началото няма да се продава в България .

Galaxy S II / Galaxy S III / Galaxy S4 / Galaxy Note 4 / Galaxy S6 edge+ / Galaxy S8+ / Galaxy S9 +/ Galaxy S10+/ Galaxy S21+
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)