Анкета: Коя версия на Huawei P8 използвате? - Нямате права да гласувате в тази анкета.
Lite
53.38%
79
53.38%
Standard
41.22%
61
41.22%
Premium
3.38%
5
3.38%
Max
2.03%
3
2.03%
* Вие гласувахте в анкетата Резултатите

Оценете темата:
  • 11 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Модификации на Huawei P8

Дрън,Дрън нали моя така го рутнах

Влизаш тука и си правиш регистрация с фейсбук за да може да ти дадат код за отключване
https://hwid5.vmall.com/oauth2/portal/cl...Flogin.php

От тук си теглиш за отключване на бутлоадера
https://mega.nz/#!AxpmSLjZ!VmBzckbMbD-msDLp3wkxiV_QaEQJBfE4oc_363to6YQ
http://actualizatumovil.com/Temas-TUTORI...tomatizado

От тук си теглиш за рута
https://mega.nz/#!AxpmSLjZ!VmBzckbMbD-msDLp3wkxiV_QaEQJBfE4oc_363to6YQ
http://actualizatumovil.com/Temas-ROOT-P...tomatizado
Цитирай
Аксесоари

Здравейте!
Знае ли някой дали в България се продава GRA-UL10
Цитирай

Много моля някой по-разбиращ да ми помогне.Казуса е следния,закупих huawei p8 lite,предишния ми телефон е samsung wave s8500 с операционна система bada os,какъв е начина да прехвърля телефонните номера от самсунга на p8 lite,и още нещо, как да направя ,така че,когато свържа usb с компа да имам опция за usb свързване,в смисъл като го свържа ми дава свързване usb режим трансфер и няма опция за промяна.Не съм много наясно с android при бадата на самсунга имам възможност да свържа юсб с няколко различни функции (например като мултимедийно устроиство,като устроиство за съхранение на данни,връзка със samsung kies и др.)но в p8lite не го намирам.Ако някой може да помогне ще съм благодарен.
Цитирай

Здравейте колеги Smile , от около седмица съм с P8 Lite и като цяло съм доволен от телефона,но се появиха два проблема и се надявам да ми помогнете.
Забелязвам че потреблението на РАМ е голямо при положение че съм спрял всички приложения с изклключение на тези които андроида си спира.Имам всичко на всичко 4-5 инсталирани приложения ( вайбър,скайп,месинджъра на фейсбук и шезам) , фейсбука започна много бавно да се сартира може би за 15-20 секунди ( в началото зареждаше супер бързо ) и втория проблем е батерията , трудно изкарва един ден при нормално ползване,спярлсъм синхронизации и актоализации и пак кофти Sad Прилагам и няколко снимки за РАМ паметта и батерията.Предварително Ви благодаря за помоща


Прикачени файлове Миниатюри
                   
Цитирай

С тези прилижения при мен остава към 1гб рам, а за батерията проблема е в лолипопа и този режим на готовност който виждаш да точи 55% батерия. При рестартиране и спиране на този процес, за 6 часа в енергоспестяващ режим падна само с 1% батерията, а при 6 часа и активност на радио модула падна  в същия режим падна с 20%. Нормално потребление на телефона с 15-16 часа wifi, при мен издържа близо 4 часа екран с включено постоянно синхронизиране и оставени 4-5 приложения да работят след заключване на екрана.
Цитирай

Добре а мога ли по някакъв начин да го оптимизирам защото така хич не е оферта,смисъл че не може да се използва като хората телефона.
Цитирай

Да на P8 стандард и аз съм така, или стендбай или андроид ос харчат яко, четох доста и също се усведомих, че е от лолипопа. Чакаме ъпдейтите.
Цитирай

От гугъл са задали в 6.0 маршмелоу, че ще бъде оправен проблема, но ъпдейт кога ще дойде не е ясно. При вас е хубаво, че ще бъде ОТА, докато за P8 Lite версията може и да не дойде ъпдейт до 6.0.

По темата за оптимизацията единствено след рестарт се оправя и спира да източва батерията, но не е сигурно, че след няколко часа няма да се появи отново.

https://code.google.com/p/android/issues...cstart=347
Цитирай

Това ли е последната версия?


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай

Значи за батерията стискаме палци да пуснат ъпдейт и за P8 Lite Smile а до тогава пестим енергия и зарядното в джоба Smile
А относнтно голямото потребление на РАМ памет и определено голямото забавяне при стартиране на някое приложение може ли да се направи нещо?
Цитирай

Това доколкото четох също е проблем на Лолипопа, притеснява ме факта, че в един сайт мернах телефоните които ще получат 6.0, но не видях Лайт версията.
Цитирай

Niki_123, да това е последната версия при Lite, за ъпдейт може и да не дойде, но и да го има няма да е до края на годината.
Цитирай

Здравейте,

Някой знае ли дали мога да си направя такъв изглед на дисплея, става въпрос за Страндарт П8.

Поздрави,[Изображение: 1_39_30.jpg]
Цитирай

(2015-10-07, 10:22:50)Niki_123 написа:  Това ли е последната версия?

При мен защо последните цифри са 136 ?

Не знам защо не сте доволни от батерията на P8 Lite ? Моята държи два дни с изкл. интернет и ден с вкл. и ръчкане поне 4-5 часа.


Прикачени файлове Миниатюри
               

Максимално допустимия размер е 400 символа, разположени на максимум 2 реда
Цитирай

Ами колега аз не спирам нета в интерес на истината , през ноща пада около 1% , но от сутринта от 8 до към 5 часа вече е под 30% батерия при включен екран около 1 час и 40 мин , не е нормално да го зареждам по два пъти на ден
Цитирай

при мен телефона P8 Lite ако не ползвам нет само разговори батерията издържа 3 дни иначе с ровичкане разговори и някое и друго клипче до 2 дни не повече но ако го подкарам на сериозно ровичкане в нета и каквото се сети мисля че ще изкара не повече от ден.
Цитирай

Актуализация от днес за P8 [Изображение: 45a16d4da74662e59ec8c8a9e727775d.jpg] [Изображение: 9bf7ca5496a2888a6aae1f328d024e0d.jpg]
Цитирай

супер Smile
какво ново има ? Smile
Цитирай

Мисля че го нямаше на B170 [Изображение: d868f4cd17f1a84b91faa97ca3affe77.jpg]

(2015-10-09, 14:17:20)niki31 написа:  Мисля че го нямаше на B170
[Изображение: 1d04a361e163b321911986ccd5e94a88.jpg]
Цитирай

имаше го в по стара версия.
B170 го няма :Smile
Само това ли е новото или има и друго Smile
Цитирай

В хда форумите пишат че 5.1.1 за P8 е в бета тестване и скоро ще бъде официално.
Цитирай

(2015-10-09, 14:48:14)brzoo написа:  имаше го в по стара версия.
B170 го няма :Smile
Само това ли е новото или има и друго Smile

За сега нищо друго не забелязвам Smile

(2015-10-09, 15:05:12)mirost1 написа:  В хда форумите пишат че 5.1.1 за P8 е в бета тестване и скоро ще бъде официално.

Аз днес изтеглих бета GRA_L09_Europe_GRA-L09C432B191CUSTC432D001 от тук http://www.htcmania.com/showthread.php?t=1073528#  и щях да го инсталирам от картата памет ама видях че на телефона ми излезе по нова версия Smile
Цитирай

Да ама четох, че официалния не е 5.1.1, а бета версията е 5.1.1
Цитирай

Дано скоро и 5.1.1 излезе официално.После трябва да чакаме и 6.0,четох че първо за P8 ще има 6.0 от Huawei но не се знае кога.
Цитирай

(2015-10-09, 14:17:20)niki31 написа:  Мисля че го нямаше на B170 [Изображение: d868f4cd17f1a84b91faa97ca3affe77.jpg]

(2015-10-09, 14:17:20)niki31 написа:  Мисля че го нямаше на B170
[Изображение: 1d04a361e163b321911986ccd5e94a88.jpg]

Какво трябва да се направи, за се се появи малката стрелкичка за скриване на бутоните?
Инсталирах си ъпдейта, открих въпросното меню, скрих бутоните, но не ми се появяват с приплъзване нагоре.
Някакви идеи?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)