Анкета: Коя версия на Huawei P8 използвате? - Нямате права да гласувате в тази анкета.
Lite
53.38%
79
53.38%
Standard
41.22%
61
41.22%
Premium
3.38%
5
3.38%
Max
2.03%
3
2.03%
* Вие гласувахте в анкетата Резултатите

Оценете темата:
  • 11 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Модификации на Huawei P8

Здравейте Wink Някой да има идея как да добавя снимка при входящо или изходящо обаждане? Контактите са в телефона и добавих снимка към даден контакт, но когато го набирам не я виждам. Благодаря Wink
Цитирай
Аксесоари

Трябва да ти изкача отгоре във малко кръгче.Незнам защо са го направили да е толкова малка снимката.С коя версия си?

Samsung Galaxy Wave GT S8500 ---- Samsung Galaxy S2+ ------- Huawei P8 Standart ---------Huawei P20Pro
Цитирай

В EMUI4 при входящо повикване снимката е на цял екран, а след приемане на разговора преминава в малък кръг.

HUAWEI P8 GRA-UL10 - DSFA 
HUAWEI P10 VTR-L29 - Dual stand-by
Цитирай

georgyan, за UL10 има ли вече marshmallow с емуй 4? Smile
Цитирай

Оправи се NFC!От приложенивто за пестене на батерията е!
Цитирай

@Tix0mir, имам от два дни Android 6 и EMUI4, и дори съм отворил отделна тема за тях. До края на седмицата ще ви споделя впечатленията си Wink

HUAWEI P8 GRA-UL10 - DSFA 
HUAWEI P10 VTR-L29 - Dual stand-by
Цитирай

Колеги, и аз да се похваля.....  От една седмица съм с Huawei P8 и наистина този телефон е СТРАХОТЕН.  Dance Dance Dance

Meizu MX4 -> Meizu MX4 Pro -> Meizu M1 Note  -> Meizu M2 Note -> [b][i]Huawei P8[/i][/b]
Цитирай

Телефонът е готин. Имал съм Sony-та, Samsung, LG... Засега този най-много ми допада.
Цитирай

(2016-01-05, 22:30:56)qnchita1988 написа:  Здравейте Wink Някой да има идея как да добавя снимка при входящо или изходящо обаждане? Контактите са в телефона и добавих снимка към даден контакт, но когато го набирам не я виждам. Благодаря Wink

На мен снимката ми се вижда, когато набирам. Не се вижда само в хронологията на обажданията.
Ако съм настроил различна мелодия за определен контакт обаче, след време ми се променя на "по подразбиране"
Продполагам , че когато изключа телефона.
Цитирай

Извинявам се, но не намерих отговор на моя въпрос из цялата тема, затова го пиша - имам ALE-L21, купен от Теленор, но с блокирана нано карта (телефона не я разпознава) - някой имал ли е същия проблем и справил ли се е с него? Искам да ползвам и втората сим...
Цитирай

(2016-01-09, 10:34:14)stoyanz написа:  На мен снимката ми се вижда, когато набирам. Не се вижда само в хронологията на обажданията.
Ако съм настроил различна мелодия за определен контакт обаче, след време ми се променя на "по подразбиране"
Продполагам , че когато изключа телефона.

Само в телефония указател виждам снимка никъде другаде. Нито при изходящи /входящи повиквания нито никъде  Devil
Цитирай

Аз мисля, че тозо модел ALE-21 няма управление на две сим карти.
Цитирай

(2016-01-09, 11:56:19)Tonchy написа:  Извинявам се, но не намерих отговор на моя въпрос из цялата тема, затова го пиша - имам ALE-L21, купен от Теленор, но с блокирана нано карта (телефона не я разпознава) - някой имал ли е същия проблем и справил ли се е с него? Искам да ползвам и втората сим...

ALE-L21 е модела P8 Lite
Има специална тема за този модел, пиши там ще ти обясня, да не трупаме тук спам!
Цитирай

(2016-01-09, 12:59:09)qnchita1988 написа:  Само в телефония указател виждам снимка никъде другаде. Нито при изходящи /входящи повиквания нито никъде  Devil

Ъпдейтнал ли си до последната налична В200 версия?
Цитирай

(2016-01-09, 17:07:47)stoyanz написа:  Ъпдейтнал ли си до последната налична В200 версия?

Ъпдейтнала съм го  Visslar
Цитирай

(2016-01-09, 23:23:23)qnchita1988 написа:  Ъпдейтнала съм го  Visslar

Хъм... Smile
Значи всяко "китайче" е със собствено мнение по въпроса.
Цитирай

Здравейте,можете ли да ми дадете информация от къде в България мога да купя Huawei P8 premium black?
Благодаря предварително!
Цитирай

Здрасти, чета и гледам ревюта на П8 вече седмица и повече. До сега не съм позлвам Аднроид, всичките ми телефони са били с Уиндоус. Не знам дали ще мога да свикна, но ще трябва, защото просто ми харесва телефона. Smile

Huawei P30 Pro - Aurora
Цитирай

@Диан, не се притеснявай, в настройките на телефона има опция да го направиш да ти изглежда на windows   Big Grin


   

ПП. Спокойно, няма да ти пише на китайски, както е на снимката, освен ако не си избрал китайския за системен език Rolleyes

HUAWEI P8 GRA-UL10 - DSFA 
HUAWEI P10 VTR-L29 - Dual stand-by
Цитирай

Ще е много шик на китайски. Big Grin Иначе ще се свикне да, няма къде да ходя. Малко разнообразие никога не е излишно.

Huawei P30 Pro - Aurora
Цитирай

Здравейте колеги и за много години! Както стана ясно има пуснат ъпдейт на андроид 6.0 Marshmallow за P8, който скоро ще дойде официално през актуализатора а сега всеки може да инсталира локално. Въпросите ми са към колегите, които вече са надградили, ако може да споделят впечатления, относно издържане на батерия, камера, нотификации, мултитаскинг, допълнения и всичко, което са забелязали, дали хубаво или не. Какви по- точно са подобренията и премахнатото,  как се държи телефона и с какво ще трябва да свикваме на ново?

P8/GRA-L09/B200,  SamsungА70, GW2
Цитирай

Не съм забелязал Marshmallow да харчи повече "ток" и рам от Lollipop. Както сте чули вече камерата има професионален режим и стига да знаете как да го използвате е гуд!

   

Още впечатления от EMUI4 ще намерите в темата за Android 6.0

HUAWEI P8 GRA-UL10 - DSFA 
HUAWEI P10 VTR-L29 - Dual stand-by
Цитирай

Здравейте
Гледам че е с B200 това ли е последната официална версия за модела?Проверих,не показва че има актуализация.С едната сим карта е телефона.

P,s, Да разгледах подфорума,последната е
Благодаря все пак Smile
Цитирай

[attachment=8447][attachment=8447][attachment=8448]
(2016-01-07, 23:54:22)georgyan написа:  @Tix0mir, имам от два дни Android 6 и EMUI4, и дори съм отворил отделна тема за тях. До края на седмицата ще ви споделя впечатленията си Wink

къде е тази тема... на мен ми дойде ъпдейт на P8max и пише че трябва да съм на андроид 6 и EMUI4 но не съм...

Xiaomi Mi 11
Цитирай

И при мен дойде скоро този малък ъпдейт и аз си стоя на 5.1.1 и Emui 3.1... Явно това е някакъв междинен... За 6.0 със сигурност ще бъде по-голям от тези 61.89 mb
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)