Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Препоръка за слушалки - лични впечатления от дадени модели.

Е ти пък сега не ме разбирай буквално-имам предвид че не се прави на всеки месец-два примерно а си е дългосрочна инвестиция Smile

Във всеки от нас дреме по един гений А глупакът никога не спи
Цитирай
Аксесоари

Аз определено с предстоящият ми сетъп мисля да се задържа повечко време, само вземам да се замислям, дали към него да не прибавя и някой Mp3 плеър :confused:

LG G2 + SGS⁴ Active + Galaxy Note III                                
                                                                             UCCW Skins
Цитирай

Впечатления за razer megalodon 7.1 http://www.hltechnology.com/imageb/Heads...0-R3U1.jpg и logitech g930 http://www.logitech.com/assets/31314/4/g...t-g930.png ?

Galaxy S GT-I9000 JB CM10 Nightly 4.1.1 [Kernel: Semaphore 2.0.6] & Galaxy S III GT-I9300 JB I9300XXDLIB 4.1.1
Register to NeoBux and make money from your computer!
Цитирай

А кое е по-добро - качествена аудио система или качествени слушалки? Обичам добрия звук, но не съм чак такъв маниак, може би нямам такъв слух, но ми е много яко да си пусна уредбичката у нас и да ми треперят стъклата Big Grin А не е нещо велико - едно Сони с отделен буфер. Но се чудя при много скъпите слушалки дали има нещо, което се пропуска с уредба, дори и качествена?
Цитирай

Ами съвсем различно е. Целта на хубавите слушалки е да пресъздадат усещането на добра аудио система, т.е. да имаш чувството, че звука идва около теб, а не ти се набива просто в главата както е при боклукчавите слушалки. Във същото време обаче със слушалките можеш да ходиш навсякъде, докато аудио системата няма да я помъкнеш из града стеб или докато пътуваш някъде. Също така със слушалките можеш да си надуеш музиката и да и се наслаждаваш по всяко време, докато с аудио системата трябва да се съобразяваш с околните - не можеш да я набичиш по никое време през нощта и да събудиш цялото семейство и евентуално и съседите. Аз например гледам филми и сериали през нощта, защото през деня нямам време и се плесвам пред компа с Rаzer Barracuda-та и си слушам 5.1 аудиото на макс като на кино без да ми тропат съседите по вратата както се случваше преди

Huawei P30 Pro, Huawei Mate 20
Цитирай

Колеги препоръчайте и на мен едни тапички, държа единствено да са от Техномаркет или Технополис. Бюджета ми е 20 лева и е непоклатим. Слушалките, ще са подарък за мен, просто трябва да ги харесам. Мерси. :coffee:

| Sony Xperia S |
Цитирай

madpsycho написа:Впечатления за razer megalodon 7.1 http://www.hltechnology.com/imageb/Heads...0-R3U1.jpg и logitech g930 http://www.logitech.com/assets/31314/4/g...t-g930.png ?
Някой няма ли такива или да ги е пробвал?

Galaxy S GT-I9000 JB CM10 Nightly 4.1.1 [Kernel: Semaphore 2.0.6] & Galaxy S III GT-I9300 JB I9300XXDLIB 4.1.1
Register to NeoBux and make money from your computer!
Цитирай

didkoslawow написа:Колеги препоръчайте и на мен едни тапички, държа единствено да са от Техномаркет или Технополис. Бюджета ми е 20 лева и е непоклатим. Слушалките, ще са подарък за мен, просто трябва да ги харесам. Мерси. :coffee:
За този бюджет 1, 2.

LG G2 + SGS⁴ Active + Galaxy Note III                                
                                                                             UCCW Skins
Цитирай

didkoslawow ей тия:
http://www.technomarket.bg/products/0903...g-k314pwht
http://www.technomarket.bg/products/0903...g-k314pblk
в зависимост какъв цвят предпочиташ Smile

Samsung Galaxy S24 256GB Onyx Black + Lenovo Yoga Smart Tab YT-X705L 10.1 32GB 4G
Цитирай

Може ли на кратко каква е разликата по между им, понеже беличките от Технополис са доста тумбести, черните ми харесват повече, но дали са по-добри? Ако нямат разлика да грабвам черните направо.. :whistle:

| Sony Xperia S |
Цитирай

Абе взимай, които ти харесват повече на външен вид, при моделите от този ценови диапазон се гледа кои са по-здрави и удобни, защото чудеса няма да чуеш от тях

Huawei P30 Pro, Huawei Mate 20
Цитирай

Зарко, мерси, но държа да са тапички, понеже тези ми падат от ушите.
Ковач, така и ще направя, благодаря ви! :cheers:

| Sony Xperia S |
Цитирай

Колеги, търся си някакви слушалки за 50-тина лева тип диадема :listen: Нито много големи, нито много малки. Държа да имат силно изразен бас и да са бели на цвят ако е възможно Smile Ако се сещате за някое моделче, ще се радвам да споделите Tongue

Samsung Galaxy S -> Lg Optimus 3D -> Samsung Galaxy Note -> hTc One -> Samsung Galaxy Note 3 ->  Samsung Galaxy Note 4 ---> Iphone 6 Plus 64GB and
iPad Air 64GB
Цитирай

Усилвателчето ми пристигна :listen: сега остава и слушалките да се доберат до мен в снега Big Grin
По късно ще тествам усилвателчето и ще споделя впечатления.
[Изображение: 026330264.jpg?r=0]

[Изображение: 026330274.jpg?r=0]

[Изображение: 026330281.jpg?r=0]

LG G2 + SGS⁴ Active + Galaxy Note III                                
                                                                             UCCW Skins
Цитирай

ами честито,дано да си заслужава парите Smile

Desire 500 + SanDisk 8GB class 10 microSD card // JVC HA-FX3X
Цитирай

Мерси, като четох мнения из нета уж си заслужава. Понеже с приятели бяхме поръчали три бройки, но единият нещо май се е отказал, та по-късно днес ще пускам обява за едното.

LG G2 + SGS⁴ Active + Galaxy Note III                                
                                                                             UCCW Skins
Цитирай

Тества ли го вече fiio-то да кажеш мнение. Ако имаш излишна бройка, аз нямам нищо против да я взема, нищо, че вече си поръчах един jds cmoy - важното е да има :listen:

Huawei P30 Pro, Huawei Mate 20
Цитирай

Изобщо не съжалявам за дадените парички :thumbup: сега усетих какво могат дадени слушалки :thumbup: С нетърпение очаквам да ми пристигнат и новите тапички :listen:
@kova4a, едната бройка е излишна, цената е такава каквато е платено(98лв.), ако искаш ...

LG G2 + SGS⁴ Active + Galaxy Note III                                
                                                                             UCCW Skins
Цитирай

Здравейте, момчета, имам и аз два въпроса относно тези джобни усилватели, защото за първи път чувам за тях.

Има ли смисъл да се ползват с по-скромни слушалки (разбирайте AKG K518DJ и тези, така купувани напоследък, JVC-та) - ще се подобри/усили ли звука, или са само за скъпите слушалки, които изискват повече мощност?

Другият ми въпрос е комбинирана с такъв усилвател, по-силно ли ще звучи X-mini колонка?

п.п. Визирам cMoyBB v2.03

SE T310 -> SE T610 -> Siemens M65 -> Siemens S65 -> Nokia E50 -> Nokia N78 -> LG KS360 -> Samsung Galaxy S -> HP Pre 3 -> HTC Evo 3D -> Nexus 4
Цитирай

pikpik написа:Изобщо не съжалявам за дадените парички :thumbup: сега усетих какво могат дадени слушалки :thumbup: С нетърпение очаквам да ми пристигнат и новите тапички :listen:
@kova4a, едната бройка е излишна, цената е такава каквато е платено(98лв.), ако искаш ...
Както казах нямам нищо против - щом има излишна ще я взема да не седи така :whistle:


bisaka написа:Здравейте, момчета, имам и аз два въпроса относно тези джобни усилватели, защото за първи път чувам за тях.

Има ли смисъл да се ползват с по-скромни слушалки (разбирайте AKG K518DJ и тези, така купувани напоследък, JVC-та) - ще се подобри/усили ли звука, или са само за скъпите слушалки, които изискват повече мощност?

Другият ми въпрос е комбинирана с такъв усилвател, по-силно ли ще звучи X-mini колонка?

п.п. Визирам cMoyBB v2.03
Еми cmoy-a страшно отваря звука и сцената, така че мисля, че akg-а биха се възползвали от него добре, но вече дали е толкова голяма разликата и дали си заслужава парите е индивидуално, защото повечето слушалкови усилватели са много по-задължителни за слушлкаи с много високо съпротивление или такива с арматурни драйвъри, които имат нужда от повечко сила, затопляне на звука и разширяване на сцената, за да разкрият целия си потенция

И да, колонката ще звучи мнооого по-силно, но вече зависи и от нейния драйвър, защото тя хубаво ще звучи 10 пъти по-силно, ам, ако драйвъра и е слаб и не може да издържи, то целия звук ще се изкрива и ще се нпаълни с пръщене и смущения

Huawei P30 Pro, Huawei Mate 20
Цитирай

Моля някой,който има тези JVC-та да ги пробва на Xperia X8 дали тръгват,защото забелязвам,че телефона е доста капризен от страна на слушалки(или поне моят е така).Кажете ми,за да знам,че ако реша да си ги взема,да не се окаже,че съм се набутал Big Grin

Desire 500 + SanDisk 8GB class 10 microSD card // JVC HA-FX3X
Цитирай

Peshec написа:Моля някой,който има тези JVC-та да ги пробва на Xperia X8 дали тръгват,защото забелязвам,че телефона е доста капризен от страна на слушалки(или поне моят е така).Кажете ми,за да знам,че ако реша да си ги взема,да не се окаже,че съм се набутал Big Grin
Мушнах ги в Х8-цата и бачкат безпроблемно.

LG G2 + SGS⁴ Active + Galaxy Note III                                
                                                                             UCCW Skins
Цитирай

Вие толко ли хубави работи имате, че си купувате толко често яки неща... Smile или просто сте хора, които спестяват. Big Grin

Galaxy S GT-I9000 JB CM10 Nightly 4.1.1 [Kernel: Semaphore 2.0.6] & Galaxy S III GT-I9300 JB I9300XXDLIB 4.1.1
Register to NeoBux and make money from your computer!
Цитирай

Спестовни хора и търсещи нещо за продаване. Smile
Цитирай

Препоръчайте някои слушалки (от тези тапи ли са, in-ear ли, както и да е) до 50 лева. Искам да имат обаче поне едно копче, за пауза. Смятам да ги ползвам с playerpro.

Samsung Galaxy S4
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 3 гост(и)