Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Препоръка за слушалки - лични впечатления от дадени модели.

Така, завърших теста на Aukey слушалките. Издържаха 8:48 h на aptx слушане музика и филми на около 2/3 усилване, в скрийншота се вижда, общо взето всяко слушане е в отделен ден, само филмите накрая са един след друг в 1 ден. Записвал съм всяка сесия, точността е +/- 10 мин общо.

[Изображение: 99ec5f857732926cf3d59e845f44d942.jpg]

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk

S23U/Nokia 808 PureView
eX: S21 FE/S20 FE/P30 Aurora/MATE 10 Pro/LG G6 64GB/OnePlus 3/Lenovo Z2 Pro/Xiaomi Redmi Note 2 Prime/Galaxy Note 4/LG G4/LG G3/Lenovo K3 Note/Huawei Honor 3C/THL W200/Palm Pre 2@1,2GHz
Цитирай
Аксесоари

Супер. Дай един линк към амазон, че тея дето виждам не доставят до България.
Цитирай

https://www.amazon.de/AUKEY-Bluetooth-Ko...ref=plSrch

Ето, аз съм ползвал посредник за доставката и с Prime беше фрий до немския адрес.

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk

S23U/Nokia 808 PureView
eX: S21 FE/S20 FE/P30 Aurora/MATE 10 Pro/LG G6 64GB/OnePlus 3/Lenovo Z2 Pro/Xiaomi Redmi Note 2 Prime/Galaxy Note 4/LG G4/LG G3/Lenovo K3 Note/Huawei Honor 3C/THL W200/Palm Pre 2@1,2GHz
Цитирай

Според вас кой кодек да ползвам?[Изображение: 45703bd2a43ee1ebc9ce859e5753bb6e.jpg]

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk

Pixel 7 Pro Hazel 
Цитирай

Този който се поддържа от слушалките. Вързва се автоматично. Моите в случая са aptx.
SBC е стандартен кодек за всички безжични слушалки, той е с най-ниско качество на предаване, но няма да го усетиш ако слушаш мп3-ки със 128 битрейт.
Цитирай

Когато ги свържа мога ли да проверя какво поддържат и кой кодек ползват през телефона, с програма или нещо?

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk

Pixel 7 Pro Hazel 
Цитирай

Е моделът слушалки не знаеш ли какво поддържа? Ако не пише някъде aptx (hd), aac или ldac, значи са си със стандартен sbc, там и ще се премести отметката при свързване и слушане на музика.
Тук може да намериш повече информация за кодеците, кой, какво и как. https://www.kaldata.com/it-новини/пренос...5.html/amp
Цитирай

Премести се на SBC

Pixel 7 Pro Hazel 
Цитирай

Както казах за музика с нисък битрейт нямаш ядове. Моята от spotify е 320 кб/с и aptx е идеален за мен. Уточни се че има и отлични слушалки за 25-30 долара с aptx. Зависи какво ти трябва на теб.
Цитирай

Благодаря

Pixel 7 Pro Hazel 
Цитирай

Колеги ще си вземам xiaomi mi a2 , телефона е без жак и питането ми е какви слушалки бихте препоръчали.
Цитирай

(2018-08-31, 08:28:52)stenlius написа:  Така, завърших теста на Aukey слушалките. 

На aukey им ползвам няколко зарядни с QC2.0, 3.0 за колаи за 220 ... пауър банка с QC2.0, за която се твърдеше, че е със сони клетки вътре и след като я разглобих вътре беше сони литиево полимерни елементи ... Стойката в колата ми е aukey ... та за мен марката е изключително качествена за цената си и ако слушалките са на половина добри колкото останалите им продукти то са перфектни ...



(2018-09-01, 14:57:30)ostava123 написа:  Колеги ще си вземам xiaomi mi a2 , телефона е без жак и питането ми е какви слушалки бихте препоръчали.

Какви слушалки предпочиташ? Тапи, диадеми? Уточни типа и бюджета първо ...
Цитирай

тапи до 60лв Smile
Цитирай

В пост 1704 съм пуснал линк за читави тапи до 60 лв, а няколко поста преди това съм написал и мини ревю. Ако обичаш високите честоти и баса - това са тапите.

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk

S23U/Nokia 808 PureView
eX: S21 FE/S20 FE/P30 Aurora/MATE 10 Pro/LG G6 64GB/OnePlus 3/Lenovo Z2 Pro/Xiaomi Redmi Note 2 Prime/Galaxy Note 4/LG G4/LG G3/Lenovo K3 Note/Huawei Honor 3C/THL W200/Palm Pre 2@1,2GHz
Цитирай

Да но са от Amazon ..от Бг магазин ще ми е по удобно .

Изпратено от моят Redmi Note 4 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Днес ми пристигнаха Jaybird X4 слушалки взети предимно ( но не само ) за спорт. Много груби отзиви от около 2 часа използване мога да кажа че надвишиха очакванията ми. Тъй като те не бяха толкова големи от към качество на звука, а по-скоро удобство при спорт, качеството на звука ме изненада приятно. Имат приятен бас ( силен но не да подпали мозъка), много чисти високи и само с леко недоволство към средните честоти. Утре излизам да бягам навън и ще видя до колко изолират външния звук макар да нямат NC, като ги сложа създават доста добра изолация и искам да видя как ще се справят в много шумна атмосфера.

[Изображение: 23410865.jpg]

Samsung Galaxy Z Fold 3 5G Snapdragon 
Galaxy Watch 4 44mm Silver 
Цитирай

Сподели и батерията как е, ако е възможно. Angel
Цитирай

(2018-08-12, 08:05:56)eksoldier написа:  След последните продължителни слушания на музика да кажа, че слушалките при слушане на високо качество музика (320 кбита) с aptx изкарват малко над 4 часа и половина. На P9+ нямах aptx за това батерията караше повече. Качеството пък е перфектно. Остава да си купя още един комплект за по дълги пътувания. Big Grin

[Изображение: 9407013t.jpg]


За тези пари и предвид, че са безжични слушалки потвърждавам, че качеството на звука е много добро към отлично през aptX...
Цитирай

Търся си нови безжични слушалки с добра батерия, хубав силен звук, да имат добър микрофон и ще е голям плюс да са добре изолирани, че обичам да слушам силно музиката.
Засега съм се спрял на JBL T450BT. Някакви насоки какво друго да погледна?

Какво мислите за UrbanEars?

Nexus 5/ OnePlus 3T/ OnePlus 8T
Цитирай

Здравейте и аз реших да се включа с тея слушалки https://de.aliexpress.com/item/2018-NEUE...4c4dKH6BEI поради причината бяхме коментирали и търсехме слушалки за Фитнес но не можахме да намерим .Ето тея слушалки са перфектни добре прилягат и не падат при движения ,за 7.17€
не може човек кой знае какво да очаква но за фитнес според мен са доста добри Tongue
Лек ден .

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/512

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





Цитирай

(2018-09-21, 11:02:43)mita6ki9 написа:  Търся си нови безжични слушалки с добра батерия, хубав силен звук, да имат добър микрофон и ще е голям плюс да са добре изолирани, че обичам да слушам силно музиката.
Засега съм се спрял на JBL T450BT. Някакви насоки какво друго да погледна?

Какво мислите за UrbanEars?

Аз съм със такива от октомври миналата година . Не са мръднали ! Добре изолират (лятото малко се запотяват ушите) , батерията мене ме държи около 15-17 часа като ги слушам на около 70-80% ниво на звук . С микрофона си провеждам разговори и съм нямал проблем . Голям плюс е , че не се чуват толкова много около теб като ги сложиш . За мене това са най-добре дадените ми 90 лева Big Grin

Mobile : iPhone 15 Pro Blue Titanium  + Anker Liberty Air 2 |||  Computer : MB: ASrock AB350 Pro4 , AMD Ryzen 5 5600 , GIGABYTE GeForce GTX 1660 SUPER OC 6GB GDDR6  , 16GB Dual Channel DDR4 3066 OC MHz Kingston HyperX Predator Black , Kingston 240GB A400 SSD SATA3 , WD BLUE 1TB 7200 RPM , PSU EVGA 500 W , Acer XF243YP 144hz 

Цитирай

В крайна сметка си взех тези UrbanEars:
https://www.urbanears.com/ue_eu_en/platt...less-black

Много ми допаднаха, взех ги преди две седмици от аутлета им за 49 евро. Имат безплатна доставка и идват за седмица. Имат доста добър звук, як swipe interface и тва което е на главата може да се маха и пере.

Nexus 5/ OnePlus 3T/ OnePlus 8T
Цитирай

Здравейте какво мислите за тези слушалки
Dacom L06 Wireless Headphones Bluetooth Earphone Sports Stereo Bass in Ear Monitor Neckband Earphones Headset with Mic for Phone
https://s.click.aliexpress.com/e/cEZ4dSZE

Изпратено от моят Mi A2 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Здравейте, мили умни хора
Имам един въпрос относно моя ад Sonic Experia Z5... Имам проблем. Уча в Гърция и ЧИ трябват спешно слушалки и телефонът ми обикновено не разчита и не приема нищо
Дори не се зареждаше с оригиналното зарядно от кутията му и аз го подариха защото работеше отлично 
Сега пробвам с някакви евтини слушалки защото магазин Джъмбо е наблизо и имам преносима батерия на марката която предлагат основно там за колонки и слушалки и други и не ги чете изобщо 
Въпросът ми е трябва ли да ползвам Smart connect или някакво друго приложение за настройки или има проблем в самия джак защото не съм пробвала с хубави слушалки
Или да изчакам до утре и да ида да пробвам на някой магазин по-скъп поне да знам
Другото което ми препоръчва са βluetooth слушалки ама доколкото прочетох и те имат някакъв ограничен заряд а това е голяма тъпотия Sad Благодаря много
Цитирай

Тези са двулентови. Бих си ги поръчал ей така за проба, но имам по добре и не ми трябват.

Doogee S30
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 3 гост(и)