Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Препоръка за слушалки - лични впечатления от дадени модели.

Да слим+ и аз ги имам. От там станах фен и на звуковите им устройства. Последно си купих и най-голямата им безжична колона за ужас на съседите.
Анкер имат и влизащи в ухото. Аз взех тези щото най-приличат на слушалки, че почнаха да се ебават с мене, че имам кърлежи в ушите. Така приличат 1more stylish. И си ги ползвам у дома да говоря.
Цитирай
Аксесоари

Anker е много добра марка, в бюджетния и средния клас предлагат много добро качество, за разлика от други, доста по-големи имена в бранша. При безжичните колонки имат модел, който бие всички в диапазона около 100-200 ( давам пример с евро, защото в България цените на колонките са доста изкривени, в сравнение с европейския пазар. )

NeXus 5  ---> NeXus 5X | Pixel 5 Sorta Sage[Изображение: rh3XAulR_t.jpg]






Цитирай

Особено ако се купи от Китай... Motion+ ми излезе 120 лв. (намалена) + 45лв. за митницата. А това им е най-яката колона. https://****/3iKRcdQ Има вариант и за доставка от полски склад с dhl без оскъпяване.
Цитирай

За 3 дни ми дойде на вратата...
€ 83,97 23%OFF | Anker Soundcore Motion+ Bluetooth Speaker with Hi-Res 30W Audio, Extended Bass and Treble, Wireless HiFi Portable Speaker
https://a.aliexpress.com/_mORiKcP

Иначе по въпроса, тези са WOW

€ 86,97 50%OFF | Tronsmart Apollo Bold TWS Earbuds ANC(Active Noise Cancelling) Bluetooth Wireless Earphones with QualcommChip QCC5124, Apt-X
https://a.aliexpress.com/_mLHtv2J



Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай

Да, четох и за тях, но и те не бият много на слушалки, визуално...
Цитирай

Имат и иърбъди, но са по-скопени като възможности, иначе думкат прилично...

€ 30,26 42%OFF | Tronsmart Onyx Ace TWS Bluetooth 5.0 Earphones Qualcomm aptX Wireless Earbuds Noise Cancellation with 4 Microphones,24H Playtime
https://a.aliexpress.com/_mOA8Bob

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай

Супер доволен съм си от анкера в момента. Дори без активна шумоизолация като се кача в метрото не чувам нищо... Качеството е перфектно.
Цитирай
Big Grin 

А ма аз не ги пиша тези работи за теб...  Big Grin Big Grin Big Grin Angel

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай

Бе карай, да върви приказката.

Чакам с нетърпение тая опция да се появи и при другите. Браво на Епъл!
https://youtu.be/9Iwiji7oli4
Цитирай

А за тези двата модела XIAOMI MI TW EARPHONES 2 и ONEPLUS BUDS някой има ли отзиви как се справят спрямо Huawei Freebuds 3, че вече се омотах, а скоро ще трябва да купувам Smile
П.С. Доколкото видях тези на Oneplus ги дават да издържат до 7 часа, а другите ги дават до 4 часа и доколкото видях само тези на Huawei имат Active Noise Cancellation.
Цитирай

Като пуснах активното шумоизолация на най новите епълски слушалки басите им намаляха, за тва не съм особено впечатлен от тая функция. Ще е ок в самолета, но за мен, а и вярвам за повечето е без значение. По-скоро ме привлече пропускането на външен звук/глас докато слушаш. Тва със съраунда в горното ми мнение, постигнат от Епъл е уникално.
В София не чувам нищо с анкера... В метрото ако усиля докрай също не чувам, но дъни яко без изкривяване обаче. Идва и моментът до колко е безопасно с ANC предвид уникалния манталитет на шофьорите в бг.
Цитирай

Някой има ли преки впечатления от MOTOBUDS ?
Цитирай

Колеги трябва ми съвет за слушалки - ценови диапазон до 150 лева. За предпочитане тапи. Основното ми изискване е да имат втори микрофон за изолиране на околен шум по време на разговор (не активно шумоподтискане) Говоря много и искам да ме чуват добре отсреща а не да се измъчват. Ще ги ползвам а айфон. До сега ползвах епълските 2-ра генерация - страхотна чуваемост за отсрещните, но едната се развали. Ще прегледам темите назад но са 77 страници Smile

Едит: тези дали ще вършат работа. Не разбрах много но май имат втори микрофон.
https://www.aliexpress.com/item/33004669...4e64JKgNCn
Цитирай

Тронсмарт.

https://www.aliexpress.com/item/40012329...4c4dvGCshk

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай

Привет колеги!
Взех си преди няколко дена тези "Аудио слушалки JBL LIVE650BTNC"
и имам с тях няколко проблема, за които моля за съвет........
Когато ги свържа с компютъра чрез блутут ми изчезва
звука в CS а в LoL ми се появява страхотен лаг и ми се разваля
качеството на графиката а отделно и не мога да чувам съотборниците
си................... Като ги сменя със старите си жични слушалки и проблемите
изчезват?
Трябва ли да инсталирам някаква програма допълнително за да преоделея тези
неудобства.....

Huawei P 40 Pro    Angel
Цитирай

(2020-11-19, 10:32:14)doktorra написа:  Привет колеги!
Взех си преди няколко дена тези "Аудио слушалки JBL LIVE650BTNC"
и имам с тях няколко проблема, за които моля за съвет........
Когато ги свържа с компютъра чрез блутут ми изчезва
звука в CS а в LoL ми се появява страхотен лаг и ми се разваля
качеството на графиката а отделно и не мога да чувам съотборниците
си................... Като ги сменя със старите си жични слушалки и проблемите
изчезват?
Трябва ли да инсталирам някаква програма допълнително за да преоделея тези
неудобства.....

Във всички случаи, не трябва да изискват допълнителен софтуер. Провери в настройките на играта кое е изходното устройство за звук, виж и уиндоуското. Само поясни точно какво става: нямаш звук или лагва? 

Това с качеството на картината е странно вече. Пробвал ли си да настроиш коя видеокарта, ако си с две де, е тази, която да работи когато си пуснал играта?
Цитирай

(2020-11-19, 10:46:00)fifth_root написа:  Във всички случаи, не трябва да изискват допълнителен софтуер. Провери в настройките на играта кое е изходното устройство за звук, виж и уиндоуското. Само поясни точно какво става: нямаш звук или лагва? 

Това с качеството на картината е странно вече. Пробвал ли си да настроиш коя видеокарта, ако си с две де, е тази, която да работи когато си пуснал играта?
Само с една карта съм. Рових какви ли не настройки на игрите и не и не.... Довечера ще сменя донгъла и ще споделя.

Изпратено от моят ELS-NX9 с помощта на Tapatalk

Huawei P 40 Pro    Angel
Цитирай

Какъв донгъл?

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

Siemens M55>>Nokia 3250 Symbian v9.1>>Nokia E51 Symbian v9.2>>hTC Wildfire - CyanogenMod V7.1.0.1 Android 2.3.7 or Stock ROM Android 2.2.1>>hTC E\/O + root + 3D Stock ROM>> 
LG G2 + CloudyG3 2.2 + Dorimanx 9.9 >> LG G4 >> Moto X4 >> Samsung Galaxy S10
Цитирай

Аз поръчах 2 броя Liberty Air TWS за мен и за жената на 11.11, че бяха на супер изгодната промоция. Да видим, не изглеждат никак зле, както и май не отстъпват кой знае колко на втората генерация.

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/256 Black + Samsung Galaxy Watch 5 Pro BT Titanium Gray
Цитирай

(2020-11-19, 16:36:01)doktorra написа:  Само с една карта съм. Рових какви ли не настройки на игрите и не и не.... Довечера ще сменя донгъла и ще споделя.

Да, какъв донгъл? Безжично ли ги ползваш, на кабел ли?
Цитирай

(2020-11-19, 17:48:45)fifth_root написа:  Да, какъв донгъл? Безжично ли ги ползваш, на кабел ли?
Да, ползвам ги безжично. Това ми беше идеята.......
Но пак нямам звук на CS a сега ще пробвам и LoL, да видя дали 
ще ми лагва .....

Huawei P 40 Pro    Angel
Цитирай

Кой cs играеш, в кой сървър.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай

на 11.11 поръчах от aliexpress на Tronsmart слушалките, но кой знае кога ще дойдат. Може ли някой да каже коментар за тях ако ги има

 Samsung Galaxy S3 - >  Meizu m2 note Flyme 5 - >  Lenovo P7 - >  LG G2 - >  LG G3 - >  ASUS Phonepad 2 - >  LG G2 ->  YotaPhone 2 - >  Xiaomi  Redmi note 4 - >  Pocophone - >  Redmi k20 pro - >  Mi 10 T Pro - >  Redmi note 11 Pro 5g - >  Redmi Note 12 Pro 4g - >  Iphone 13  ->  Xiaomi 14 Pro 
















Цитирай

(2020-11-19, 17:55:34)doktorra написа:  Да, ползвам ги безжично. Това ми беше идеята.......
Но пак нямам звук на CS a сега ще пробвам и LoL, да видя дали 
ще ми лагва .....

И аз така предположих първия път, ама после написа донгъл.
Цитирай

(2020-11-19, 17:57:54)hazART написа:  Кой cs играеш, в кой сървър.

Не го знам, някакъв Руски е дойде с играта.Smile
Вечер цъкам по час - два за релакс и по-късно 
към 21-22 зачесвам LOL за да си легна ядосан на 
MAX и те така..................Smile
Не става с тези слушалки безжичните - ЛоЛа пак лагва
а CS-a пак няма звуци в играта............Sad
Ще се ползват старите опърпани жични  за игри докато издържат
пък после ще му мислим...... Явно геймърските трябва да са жица?!?
Това го патих с мишките а сега стигам до същия извод и за слушалките......
Явно и за клавиатурата важи това правило понеже не ми хващат някой път
клавишите но съм свикнал с нея много и няма да я сменя докато не ме остави!
Все пак не тренирам за световното по Лол.............Smile
Приятна вечер! ...и наздраве...... Storstark

Huawei P 40 Pro    Angel
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 4 гост(и)