Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Препоръка за слушалки - лични впечатления от дадени модели.

Galaxy buds не са топ. Звукът е добър, не е с много бас, но пък за сметка на това са тихички, дори сравнени с xiaomi такива за 50лв. Отделно за разговор не стават, просто не те чуват отсреща. Определено не си струват, да уточня, че говоря за първата версия на слушалки - НЕ BUDS PLUS. За анкера нагоре в темата е писано, общо взето, мисля че колегите бяха доволни. Но все пак може да скролнеш и да провериш.

Sent from my Pixel 5 using Tapatalk

Siemens M55>>Nokia 3250 Symbian v9.1>>Nokia E51 Symbian v9.2>>hTC Wildfire - CyanogenMod V7.1.0.1 Android 2.3.7 or Stock ROM Android 2.2.1>>hTC E\/O + root + 3D Stock ROM>> 
LG G2 + CloudyG3 2.2 + Dorimanx 9.9 >> LG G4 >> Moto X4 >> Samsung Galaxy S10
Цитирай
Аксесоари

Поръчах Liberty 2 от pcstore.bg . Ще са при мене на 16/17 този месец . Надявам се да не съм сгрешил . Поне има 30 дни право на връщане . Ще ги видим дали са толкова добри колкото казват колегите и по ютуб ревютата . Дано само нямам проблеми със свързването .

Mobile : iPhone 15 Pro Blue Titanium  + Anker Liberty Air 2 |||  Computer : MB: ASrock AB350 Pro4 , AMD Ryzen 5 5600 , GIGABYTE GeForce GTX 1660 SUPER OC 6GB GDDR6  , 16GB Dual Channel DDR4 3066 OC MHz Kingston HyperX Predator Black , Kingston 240GB A400 SSD SATA3 , WD BLUE 1TB 7200 RPM , PSU EVGA 500 W , Acer XF243YP 144hz 

Цитирай

Днес получих Anker Liberty Air 2 . Много съм доволен ! Добър звук , басът е доста добър и са ми удобни . Беше малко мъка докато ги свържа (аз като идиот и невеж забравих да натиска копчето отдолу) . В приложението им има доста EQ . Аз си избрах един и си карам с него . Силни са . Като цяло съм много доволен . Надали ще се намери нещо по-добро за тези 129 лева . Голям плюс е контрола при докосване (пускане/пауза , следваща песен/предишна , гласов асистент и т.н.) . МНого съм доволен наистина . Не очаквах да са толкова добри . Старите JBL заминават в olx . Горещо препоръчвам ! Благодаря на колегите за мненията .

Mobile : iPhone 15 Pro Blue Titanium  + Anker Liberty Air 2 |||  Computer : MB: ASrock AB350 Pro4 , AMD Ryzen 5 5600 , GIGABYTE GeForce GTX 1660 SUPER OC 6GB GDDR6  , 16GB Dual Channel DDR4 3066 OC MHz Kingston HyperX Predator Black , Kingston 240GB A400 SSD SATA3 , WD BLUE 1TB 7200 RPM , PSU EVGA 500 W , Acer XF243YP 144hz 

Цитирай

Аз утре отивам да си взема Liberty Air 1-чката и ще ги видя как са. Исках и аз 2-ката, ама разликата в цената не си заслужаваше. Предполагам, че ще съм доволен де.
Цитирай

Е толкова ли са по евтини 1. Аз съм с 2 от лятото и съм много доволен от качеството... И с тва намаление сега цената е трепач.
Цитирай

Ами за 39.90лв. ги взех, чисто нови запечатани.
Цитирай

Ее, така ок.
Цитирай

Това казах, не си заслужаваше разликата. Даже и 100лв. да бяха 2-ката пак, 2 пъти и половина в цената не мисля, че си заслужава. Поне за мен де, въобще не мога да кажа, че разбирам от музика и качество, така че... Smile
Цитирай

Засилил съм се да купувам на сляпо Cambridge audio melomania 1. Някой някакви лични впечатления? За тия пари май няма по-добро. Звукът ми е най-важен, микрофонът не ме вълнува изобщо. Четох, че нямали много бас, пък на мен ми харесва да има, щото често слушам електро, хаус, техно... В момента съм само с DT 770 pro, 80 ома, обожавам ги, ама ми трябват и някакви TWS. Приемам и други предложения в рамките на 50-80 евро.
Цитирай

Привет. Новите Huawei Freebuds Pro заслужават ли си според вас или са поредните посредствени слушалки за немалко пари? Питам, защото приятелката ми ги е харесала нещо, ама аз съм малко скептично настроен Big Grin С план ги гледах около 230лв, което хич не е малко.
Цитирай

Копи пейст от Озонци:

Правото на отказ и връщане за този продукт не се прилага, тъй като продуктът попада в законовите изключения по чл. 57 от ЗЗП - доставка на запечатани стоки, които са разпечатани след доставката им и не могат да бъдат върнати поради съображения, свързани с хигиената или защита на здравето.


Някой да не остане разочарован ако му откажат връщане. И така е редно си мислА.
Цитирай

Тва не мисля, че ще издържи пред кзп.
Цитирай

Магазин с такива претенции и цени да минава с такова оправдание е жалко. Да, има го в ЗЗП, но аз за стока без право на замяна и връщане знам само бельо, но сигурно и други попадат в таи графа. Пиши до КЗП и раздухай навсякъде в нета копие от становището им, ако се окаже, че не са прави. @emzo, какво си закупил - слушалки тип тапи и?

Уведомен ли си, че нямаш право на отказ? Прегледай добре комуникацията преди покупка, ако има и документите, които си получил при покупка, защото по чл. 47 гласи: "Преди потребителят да бъде обвързан от договор от разстояние или от договор извън търговския обект, или от подобно предложение за сключване на договор, търговецът е длъжен да предостави на потребителя по ясен и разбираем начин следната информация:

11. когато не е предвидено право на отказ съгласно чл. 57, търговецът уведомява потребителя, че няма право на отказ или когато е приложимо, се посочват обстоятелствата, при които потребителят губи правото си на отказ от договора;"
Цитирай

Ако става въпрос за слушалки, които се пъхат вътре в ушите, е нормално да не можеш да ги върнеш. аз не бих искала да ползвам такива, след като някой друг си ги е слагал в ушите...

Samsung Galaxy A5 - Nokia 7+ - Xiaomi 12 Lite
Цитирай

Не знам бива ли ги или не, но ми се видяха добра отстъпка и затова ги показвам в темата. Да не се счита за реклама.
https://www.pcstore.bg/product/razer-kra...ec847ab116

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай

Аз от pcstore взех моите Anker Liberty 2 . Попринцип кофтито е , че когато поръчаш от тях и искаш да върнеш дадена стока (до 30 дни) парите не ти ги връщат по картата а ги зареждат в портфейла ти в сайта им . Все едно един път дадени пари на тях не можеш да си ги вземеш и трябва да се харчат пак при тях . Ако не се бъркам pcstore е към озон . Реално са 2 сайта на един собственик а условията са едни и същи . Иначе връщането на стока (като слушалки тапи) ама изобщо не трябва да се замисляте като ги връщате . Извадка от сайтът им - https://www.pcstore.bg/help/article-10/ . Накратко : всеки продукт може да се върне в 30 дневен срок от неговата доставка само без софтуер , игри , филми , книги и учебници . Нали трябва да се пазят опаковки , аксесоари и тем подобни глупости . Примерно ако утре не са ми удобни слушалките мога да ги върна без проблем . Това , че са били в ушите ми какво общо има ? Те хората връщат и прахoсмукачки ама не им правят проблем (дори да са старателно изчистени преди това) . Аз без да ги пробвам няколко дни няма как да разбера дали са им удобни и дали свирят добре . Все едно да си вземеш анцунг или каквато и да е дреха , да не ти стане и да не можеш да я върнеш (този номер минава само на малки пазарчета като в Димитровград) . Сега , за бельо разбирам . Ако пък откажат , директно една жалба в КЗП и до 1 седмица ще върнат парите даже лично на тебе а не в сайтът им . Имах един такъв случай в Пловдив в Техно верига . 3 пъти сменях слушалки (дефектни , едната спираше да свири след 1-2 седмици) и накрая поисках да ми върнат парите (по закон след 3 пъти рекламация фирмата е задължена да върне парите на клиентът) . Един от сервиза ми се изсмя и ми каза , че нямат такава практика да връщат пари , след като му казах , че ще отида до КЗП и ще подам жалба пак ми се изсмя и ми каза - късмет , дано ти обърнат внимание . Еми , отидох до 15 минути след разговора ни при тях , подадох си жалба и след 4-5 дни лично ми се обадиха от Техно веригата и ме поканиха да ми върнат парите . Изведнъж практиката да връщат пари стана активна . Big Grin Да , бяха около 50-60 лева ама някои хора бачка по 2-3 дни за тези пари . Дори и 10 лева да са . Няма значение . Просто ако мине номера мине . Повечето хора поради тази причина не пускат жалби , защото мислят , че няма да им обърнат внимание . Като трябва и 10 пъти ще ида до КЗП . Все ми е едно . Много хора пък изобщо си нямат напредстава какви са им правата като потребители , което е много лошо . Изобщо не са информирани като цяло . Аз затова пазарувам почти всичко онлайн . Има си 14 дневен срок и не ходя да се занимавам в магазина . Имах един друг случай пак със слушалки за настолен компютър който само ги отворих (срязах отстрани тиксото , слушах 2 минути и ги опаковах и ги върнах и ми отказаха с презумпцията , че не са взети онлайн и са отворени . Тогава изгърмях и оттогава само онлайн . Може да отида , да ги видя как са (и ако имам късмета служителя да ми ги отвори и да ги пробвам) и тогава вече решавам дали ще са оттам (след като съм ги чул) или онлайн . Проблемът е , че минават 14 дни докато ти върнат парите . Понякога става по-бързо , но в повечето случаи са 14 дни .

Mobile : iPhone 15 Pro Blue Titanium  + Anker Liberty Air 2 |||  Computer : MB: ASrock AB350 Pro4 , AMD Ryzen 5 5600 , GIGABYTE GeForce GTX 1660 SUPER OC 6GB GDDR6  , 16GB Dual Channel DDR4 3066 OC MHz Kingston HyperX Predator Black , Kingston 240GB A400 SSD SATA3 , WD BLUE 1TB 7200 RPM , PSU EVGA 500 W , Acer XF243YP 144hz 

Цитирай

(2020-12-16, 19:59:17)alexbg67 написа:  Не знам бива ли ги или не, но ми се видяха добра отстъпка и затова ги показвам в темата. Да не се счита за реклама.
https://www.pcstore.bg/product/razer-kra...ec847ab116

Не твърдя добри ли са, лоши ли са, но всеки да има предвид, че повече от стерео през 3.5 мм жак няма - останалото е емулиран съраунд.

Иначе в много отношения стана по-добре за потребителя онлайн да поръчва, че правото на връщане, макар и в рамките на 14 дни е незаменимо. Възможните проблеми няма да ги коментирам тук, но са от друго естество.
Цитирай

Здравейте пак.
Пристигнаха и моите Edifier X3 oт Алито.
Първоначалните ви впечатления са доста позитивни:
- Свързването не беше особено трудно, особено за човек свързващ едва за втори път ВТ слушалки. Безпроблемно работят и на лаптоп, и на личния ми Redmi Note 8T. Ще си поиграя и със служебния Айфон по-нататък
- Доста малка, стегната и симпатична кутия с вградена батерия и магнитно затваряне. Някои се опалкват, че не било допустимо слушалки през 2020 да ползват кутия с microUSB зареждане, но за мен това си е чиста проба nitpicking, особено за слушалки за 25 долара. Батерията на по-късен етап ще се разбере колко е, но я дават до 6 часа автономен заряд и допълнителни 18 през батерията в кутията. От отзиви в интернет разбрах, че това са адекватни цифри.
- Звука е много приятен, особено като се има предвид цената и че съм сменил над дузина всякакви слушалки - диджейски, hifi, мониторингови. Баса е мек и плътен, без да е кух като в кашон или да бучи, средите са отчетливи, високите не са глухи, вокалите също са ОК. Като човек, мразещ супербасови, кънтящи HiFi чекии звука на X3 ми е точно по слуха. Като единствен недостатък е, че не са от гръмогласните и специално при Редмито трябва да се слуша над 80% за да е комфортно нивото. Аз лично мразя прекалено силна музика, но за някои това може да е проблем. При слушане от лаптопа положението е малко по-добре, предполагам има по-мощен БТ предавател.
- Пробвах и разговор с приятелката ми, каза че не се чува зле, но все пак се усеща, че не е като нормален разговор с микрофона на телефона.
- Дизайна и сглобката са екстра, екипирани са с тъч бутони. Има известно време за свикване и понякога се отчитат команди при наместване в ухото, но е до въпрос на свикване и намиране на оптималната позиция в ухото. Идват с 3 размера силиконови тапи, при мен най-големите вършат работа. Дано като отворят фитнесите и почна да тренирам с тях да не падат, но засега стабилно седят в ухото.
Та това е засега, като цяло една от най-добрите ми покупки досега без някакви особени забележки, особено за цената си. Бих препоръчал с две ръце,ако си търсите бюджетни слушалки под 50 лева. На мен лично ми излязоха около 45 лева с експресна доставка през полски склад от официалния Edifier магазин в АлиЕкспрес.
Солидно 8/10

[Изображение: c52cee34ab043e7ccd4ab22ac8f95306.jpg]

Sent from my Redmi Note 8T using Tapatalk

Продавам тук едно тилифончи и едни други благинки
Цитирай

@Forsi, споделям напълно мнението ти (качество на звука, сила), аз ги купих от наш сайт за 47 лв. и веднага след това им вдигнаха цената на 55. Big Grin И батерията си държи точно както е обещано. За разговор са достатъчно добри, не знам как чуват от другата страна, но не съм имал проблем при разговор, та явно е достатъчно. Цялостното изпълнение, ако носеше друго име, можеше спокойно да е на поне двойна цена, да не казвам и повече.
Цитирай

Привет. Дайте препоръка за такива in-ear слушалки тип новите на Huawei Freebuds Pro и има ли такива до около 100-150 лева, които да си струват? Питам, защото приятелката ми си е харесала тия новите на Huawei, ама аз съм много скептично настроен като цяло за слушалки от тях, а и цената им с преподписване е 230лв, която ми се струва неоправдана, но все пак, ако толкова си струват ще вземем тях Smile
Цитирай

Тази батерия на Anker Libery Air 2 направо ми скри шапката . Имам малко над 17 часа слушане на спотифай и все още имам една чертичка на кейсът и около 70% на слушалките . Тези слушалки ще изкарат над 23-24 часа слушане с един заряд (заедно със зарядът от кейсът де) . Не очаквах толкова много да държат . Един колега като му показах графата на спотифай за последните 4 дни и направо ми даде пари и на него да поръчам Big Grin И звукът е уникален , както и басът . Евала на Анкер !

Mobile : iPhone 15 Pro Blue Titanium  + Anker Liberty Air 2 |||  Computer : MB: ASrock AB350 Pro4 , AMD Ryzen 5 5600 , GIGABYTE GeForce GTX 1660 SUPER OC 6GB GDDR6  , 16GB Dual Channel DDR4 3066 OC MHz Kingston HyperX Predator Black , Kingston 240GB A400 SSD SATA3 , WD BLUE 1TB 7200 RPM , PSU EVGA 500 W , Acer XF243YP 144hz 

Цитирай

Коюеа, заради твоето мнение навих приятелката да вземем Anker-a вместо тия Huawei-ски шитни за 2 пъти повече пари, та благодаря! Поръчахме ги от озон за 130лв, иначе и в dice.bg ги има за 120лв, ама там нещо ме хвана страх с гаранцията, ако се наложи нещо и така Smile
Цитирай

Мда, анкерчето 2 за тея пари няма равно! Изключително доволен съм половин година вече.
Цитирай

Много съм доволен от звука на Liberty Air, но имам проблем - много лесно изпадат от ушите, когато тренирам. Дори при прозявка или повдигигане се изваждат почти изцяло. Пробвах всички размери тапички, но при всички е така, при вас как е?
Цитирай

Някой случайно да е слушал тези:
Tronsmart Apollo Bold

Или са прекалено нови ?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)