Оценете темата:
  • 14 гласа - средно 4.43
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Актуализация на софтуера

Малко помощ, ?
Аз свалих Мтел-я ром
но ми даде грешка 
"An error has occured while updating the device... "
Как да го оправя
С один ъпдейтнах но накрая ми изписа Фаил...

Samsung I9100 Galaxy S II 4.1.2 Android => Samsung I9505 Galaxy S IV White Frost 16GB [Jelly Bean 4.4.2 - NB9] + 16 GB Samsung microSDHC™ Class 10 => Samsung Galaxy S6 Black Sapphire 32GB SM-G920F
Цитирай
Аксесоари

И при мен е така , с галакси с6 CM-G920F съм ,пробвах няколко фирма и все почти накрая на някакъв етап HIDDEN ми изписва FAIL и толкова ,после само със Смарт суич мога да го оправя.
Цитирай

Най добре с 4-те файла да се прави флашването минава безпроблено поне при мен стана медец Wink

Samsung Galaxy S7 Edge
Цитирай

Свалих френския от саммобилето онзи ден и стана от първия път ако някой иска ще го кача някъде за по бързо сваляне
Цитирай

Колеги ето ви работещ линк за бързо сваляне на френския ром от Тук. Това е само за хора с SM-G920F устройства! Ако никога досега не сте работили с Один ползвайте упътващото видео, което колегата Радо се е постарал да ви качи. Процедурата е елементарна и нищо не губите. Разбира се, не е нужно да го правите ако сте по търпеливи и ви се чака ОТА ъпдейта.

Proud owner of Samsung galaxy SII
Цитирай

Втори ден става още по интересно! 4 часа до сега не бях постигал на 5.1.1


Прикачени файлове Миниатюри
       

SGS2->SGS4->SGS6->SGS8
Цитирай

@pockobg, със S6 ли си?

iPhone XR 128GB Black
iPhone XS Max 64GB Black
Samsung Galaxy S9+ 64GB DS Midnight Black
Цитирай

Принципно е хубаво когато се слагат такива снимки, също да се казва с кой модел сте, колко Ви е яркостта на телефона Smile. Интересно дали до края на Март всички ще получат M Big Grin
Цитирай

Аз постигнах 4 часа с лолито. В темата за издръжливостта на батерията има скрийншотове.
За момента не мога да заловя телефона дали,издържа повече маршмеуоу Smile
Цитирай

Опала... и за Теленор дойде гъбката.. тягля го в момента..1400 мб

Phone: Samsung  Galaxy А72  Color: Awesome Blue - Android 12
Цитирай

С Edge+ сме най-наредени, явно. Нищо, ще си почакам Smile

Винаги искаме това, което нямаме.
Цитирай

И аз съм на Теленор но нищо няма. И аз съм с Edge + ....   Ще си почакаме ние наистина, но наближава. Преди малко от стора ми дойдоха доста ъпдейти, някой от които за съвместимост с новия андроид.

  • Samsung Galaxy S21 Plus SM-G996B  • 
Цитирай

Ще дойде колеги. Нема се плашите... инсталирам го в момента да видим как ше се държи. Много го хвалят уж Smile

Phone: Samsung  Galaxy А72  Color: Awesome Blue - Android 12
Цитирай

(2016-02-27, 11:01:07)behwolf написа:  Принципно е хубаво когато се слагат такива снимки, също да се казва с кой модел сте, колко Ви е яркостта на телефона Smile. Интересно дали до края на Март всички ще получат M Big Grin

добре е да се споменава и какъв диспей е зададен от настройките..

iPhone XR 128GB Black
iPhone XS Max 64GB Black
Samsung Galaxy S9+ 64GB DS Midnight Black
Цитирай

(2016-02-27, 12:03:30)Ednorukiq написа:  Опала... и за Теленор дойде гъбката.. тягля го в момента..1400 мб

Това днес с ОТА ли или смарт суич ?

POCO F1
Цитирай

[Изображение: db9aa1a7010acb24232cab81c081d48a.jpg]
Не обърнах внимание дали преди ъпдейта я имаше тази функция. Това включва и изключва FAST CHARGE режима,ако правилно го разбирам?
Цитирай

(2016-02-27, 12:39:43)lavazza написа:  Това днес с ОТА ли или смарт суич ?

Ами цъкнах го да провери за актуализация и ми изкара че има. И я смъкнах

Phone: Samsung  Galaxy А72  Color: Awesome Blue - Android 12
Цитирай

(2016-02-27, 08:56:56)Dakata87 написа:  @pockobg, със S6 ли си?
Да.


(2016-02-27, 11:01:07)behwolf написа:  Принципно е хубаво когато се слагат такива снимки, също да се казва с кой модел сте, колко Ви е яркостта на телефона Smile. Интересно дали до края на Март всички ще получат M Big Grin
По горе посочих. И с риск да се повторя - през деня го дъжда на авто със слайдера на 100%, а вечер на ръчно на 1/3 с винаги включен WiFi+3G. Синхронизации на Facebook,WhatsApp,Viber,Gmail /2бр. акаунти/, времето на обновява на 3ч. Никога не намалям яркост до минимум и т.н. ...... аз за какво съм го взел тоя телефон да се пуля в дисплея ли?

(2016-02-27, 11:26:08)zlobich написа:  Аз постигнах 4 часа с лолито. В темата за издръжливостта на батерията има скрийншотове.
За момента не мога да заловя телефона дали,издържа повече маршмеуоу Smile
Никога не ми се е случвало. Повече от 3:40ч. не съм постигал и то с много усилия.

SGS2->SGS4->SGS6->SGS8
Цитирай

Много интересни хора са тези от Samsung, как така за edge plus няма още а за другите има.Не е нормално телефон за 1500 лв още да няма ,а всяка друга фирма да изкарала упдейта за телефони с 2 класа по ниски от този.
Цитирай

Колеги как е по добре да се направи ресет на телефона преди и след ъпдейт ,от менюто на телефона/Нулиране с фабричните данни или чрез натискане на комбинацията от бутони (vol.up+home+power button)?
Цитирай

(2016-02-27, 12:03:30)Ednorukiq написа:  Опала... и за Теленор дойде гъбката.. тягля го в момента..1400 мб

Колега нещо се бъркаш,аз съм с продуктов код GBL т.е. теленорски и няма ъпдейт.

Samsung Galaxy S23Ultra,Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE
Цитирай

След ъпдейта се прави ресета, връщане на фабричните правиш.

  • Samsung Galaxy S21 Plus SM-G996B  • 
Цитирай

(2016-02-27, 13:12:43)1986 написа:  Много интересни хора са тези от Samsung, как така за edge plus няма още а за другите има.Не е нормално телефон за 1500 лв още да няма ,а всяка друга фирма да изкарала упдейта за телефони с 2 класа по ниски от този.

Успокойте се, моля ви. Как стигнахте до този извод, че за другите два телефона всички са получили ъпдейт? Аз съм със S6 от Теленор и нямам ъпдейт. Всеки модел телефон има няколко версии. Може някаква друга версия на Edge+ вече да има ъпдейт, не се знае. Какво ще правите толкова с тези ъпдейти? Защо не можете да изчакате още няколко дена?

Samsung Nexus S → LG Nexus 5 → Samsung Galaxy S6
Цитирай

@Crwfrd прав си. Преди 2 месеца бях с хтц м8, 3 месеца нямах търпение да дойде Андроид 6, чаках аз, накрая тъкмо дойде и телефона ми се развали на същия ден и спря да зарежда. Та дори не можах да инсталирам андроида, камо ли да му се нарадвам...... Така и не го отремонтираха и ми го смениха преди 2 дни с С6 едж плюс.... сега си научих урока и не бързам Big Grin Като дойде, дойде!

  • Samsung Galaxy S21 Plus SM-G996B  • 
Цитирай

(2016-02-27, 13:12:43)1986 написа:  Много интересни хора са тези от Samsung, как така за edge plus няма още а за другите има.Не е нормално телефон за 1500 лв още да няма ,а всяка друга фирма да изкарала упдейта за телефони с 2 класа по ниски от този.
Аз съм с S6  Edge от Vivacom също нямам още ъпдейт! Тази сутрин проверих !
Малко търпение Smile
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)