Оценете темата:
  • 14 гласа - средно 4.43
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Актуализация на софтуера

Не е къстъм ром.
https://forum.androidbg.com/showthread.p...pid1220920

D_coffee
Цитирай
Аксесоари

@dilqn82 Не това е Андроид 6 за галакси S6 но само за тези с UK ромове демек само за Обединеното кралство. По горе в една тема на колегата е описано как може да се кандидатства и ако те одобрят получаваш ъпдейт официално но е бета ... демек си БЕТА тестер. Най вероятно Януари ще излезе стабилна версия за всички с S6 и S6 Edge
Цитирай

Благодаря ви прочетох тук там и разбрах за какво става дума,но като гледам читава версия няма да е скоро.
Цитирай

Само не ми стана ясно, ако флашна бетата с Один ще ми смени ли брояча на кнокса ?
Цитирай

Някой да даде линк за G920FXXU3COI9 XEU 5.1.1 United Kingdom / Ireland за да тествам да се запиша за бетата. Че съм с Български COJ9 на Теленор и не знам ако сложа G920FXXU2COH2 BTU дали няма да ми прецака модема и да ми избяга ИМЕЯ
Цитирай

(2015-12-30, 13:39:35)edinak написа:  Някой да даде линк за G920FXXU3COI9 XEU 5.1.1 United Kingdom / Ireland за да тествам да се запиша за бетата. Че съм с Български COJ9 на Теленор и не знам ако сложа G920FXXU2COH2 BTU дали няма да ми прецака модема и да ми избяга ИМЕЯ

Четох в XDA че не може да се записваш вече

Samsung Galaxy S22 ultra

Цитирай

Неможе вече, затворено е записването.

POCO F1
Цитирай

Бета нещо не е ок,по добре да изчакаме нещо по довършено и сигурно.
Цитирай

Бетата се държи супер добре. Цял ден го ръчкам, батерията държи, телефона не лагва и е доста бърз, а мултитаскинга направо ме изумява Smile

S5
Цитирай

И така да е пак ще чакаме Smileнали вече не можело да го получим Sad
Цитирай

Пробната версия е наистина добре, има малко изменения, но при мен проблема дойде след ROOT, батерията ми почна да пада с 40-50% за една вече при положение че телефона не се ползва. Може би това идва от ROOT-та, защото реди него си е наистина добре. Сега се върнах отново на 5.1.1 и ще изчакам по нова версия.

Galaxy S8+, Note 9, Note 10Lite
Цитирай
Wink 

Всички го чакаме този ъпдейт
Цитирай

Някой знае ли дали са излезнали дати за ъпдейта до 6.0, защото търсих, но не намерих в нета.

Nokia E7 --> HTC Desire X --> Samsung S6 32gb --> Xiaomi MI 8
Цитирай

Някъде четох че ще дойде към 18 декември

S5
Цитирай

2016г.?

Винаги искаме това, което нямаме.
Цитирай

до края на януари се очаква

 Samsung Galaxy S6 
Цитирай

Трябваше до края на януари, но после масово публикуваха като новина, че ще стане в първите 3 месеца на 2016, така че може и през февруари.
Цитирай

Някой пробва ли Английската бета на 6.0 да сподели как се държи телефона.
Поздрави !
Цитирай

По интересното е има ли в 6,0 опция за long exposure на камерата, както има и при Г4 още от 5.1, което е меко казано супер екстра в нощните снимки. Голям пропуск за самсунг !!! Дано да го добавят като опция. Някой с бетата ще сподели ли дали са го добавили в 6.0 бета?
Цитирай

Ако от тук можете да се ориентирате ....
[Изображение: fabc38828b916fa5.jpg]

POCO F1
Цитирай

Хел йеа, не че не ползвах друго приложение, но това си е голяма екстра Smile
[Изображение: 2016_01_09_01.jpg]
Цитирай

(2016-01-11, 17:26:55)e34v8 написа:  
[Изображение: galaxy-beta-test.jpg]








Galaxy ➡ Galaxy Nexus  ➡  HTC one ➡  LG Opposum ➡  Nexus 5  ➡ Xperia Z  ➡  MEIZU MX4  ➡  LG G3  ➡  Galaxy S6  ➡  Motorola Nexus 6 ➡ Nexus 5X ➡ S7 ➡ iPhone 7+ ➡ Oneplus 5 ➡ Mi A2 ➡ Mi 8 ➡ Mi 9
Цитирай

Аз го получих 6.0.1,но този ъпдейт е само за тези, които вече са били "тестери ". Има доста промени /е, не чак "доста "/,но има разлика от 6.0. Върви мазно, бърз и някои промени във визията.

Samsung Galaxy S 21 Ultra 5G
Цитирай

Бихте ли споделили снимки от Android 6 Beta? Smile

iPhone XR 128GB Black
iPhone XS Max 64GB Black
Samsung Galaxy S9+ 64GB DS Midnight Black
Цитирай

Невероятно бърза е но от батерията има какво да се желае.


Прикачени файлове Миниатюри
       
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 7 гост(и)