Оценете темата:
  • 14 гласа - средно 4.43
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Актуализация на софтуера

Проблема с мрежата на Теленор е само при s7/s7 edge, така че няма смисъл да чакате ОТА ъпдейт, сваляйте и инсталирайте спокойно Nougat за s6/s6 edge.

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
Цитирай
Аксесоари

(2017-03-28, 09:02:18)trmkr написа:  И аз го чакам. Мисля обаче, че няма да е скоро, имайки впредвид оплакванията на колегите със S7. Всъщност има ли някой с MTEL или BGL ром, който ползва услугите на Теленор и има ли проблеми с губене на мрежа?

Аз флашнах Мтел-ския на S6 купуван от Теленор, като го използвам с карта на Теленор. Всичко работи нормално.

SGS2->SGS4->SGS6->SGS8
Цитирай

(2017-03-28, 09:56:08)pockobg написа:  Аз флашнах Мтел-ския на S6 купуван от Теленор, като го използвам с карта на Теленор. Всичко работи нормално.

Как го флашна аз се опитвам ама все ми дава FAIL на Один...Даье се опитах теленорски андроид и пак не стана...
Цитирай

С кой Один си? Смени USB порта, друг кабел и естествено слагаш CSC=CSC !Не би трябвало да имаш проблем.

Samsung Galaxy S 21 Ultra 5G
Цитирай

Не трябва ли да се сложи pit файл ?

Изпратено от моят SM-G920F с помощта на Tapatalk
Цитирай

Пит файла е вграден в CSC =CSC.

Samsung Galaxy S 21 Ultra 5G
Цитирай
Photo 

(2017-03-24, 22:40:31)rado__8 написа:  Ето така направи >> #636 ,  >> #1 236 
Благодаря за съвета, колега, но след като изпълних тези инструкции промяна все още няма.
Трябваше преди време, когато те попитах, да върна на 5.1.1. 

Ето снимка от днес.

P.S. на Виваком все още няма 7-ца.


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай

Пичове, гледам в Sammobile са започнали да пускат нугата за Edge Plus! Вижда му се края.

  • Samsung Galaxy S21 Plus SM-G996B  • 
Цитирай

Вече  флашнах и съм със Нугата...виж тая тема --->>> https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=89383
Цитирай

И аз се оказах от не издържалите!!! Флаш + wipe и телефона стана СУПЕР!! Лага изчезна и батерията е 10 пъти по добре Storstark Buga
       
Цитирай

Батерията не е много добре ама .... днес за SOT 2:10 и съм на 28% вече. Само FB чат и макло Viber чат. Дисплея го държа на 1/5 или по малко даже. Ужас....имам чувството, че като изкарат нов модел и на старите автоматично започва да пада батерията по бързо. С S4 беше същото ....

SGS2->SGS4->SGS6->SGS8
Цитирай

    А бе да ти кажа в сравнение със ос 6.0.1 е в пъти по добре !!! Поне при мен Smile
Цитирай

Дай да видим колко е екрана .... така малко нищо не може да се разбере, но трябва да се спомене и осветеността на която се държи.

SGS2->SGS4->SGS6->SGS8
Цитирай

(2017-03-31, 12:51:57)pockobg написа:  Дай да видим колко е екрана .... така малко нищо не може да се разбере, но трябва да се спомене и осветеността на която се държи.

Ми да ти кажа различно но предимно от 30 до 50% пповече ( до 100% ) само ако е силно слънцето и не се вижда.
Цитирай

S6 Edge Plus
Много съм доволен!


Прикачени файлове Миниатюри
   

 Galaxy Note 4 N910F
Цитирай

С маршмелол пак с пестепе постигах почти същия резултах, но съм доволен. Ползван съвсем малко на мобилни данни. Понеделник ще видя изцяло на мобилни данни как ще е. чиста С6[Изображение: 120fd8edfb94b5695a662b9382f5ba53.jpg][Изображение: 0352e12b2738f0d3e53d3f8935b58619.jpg]

Изпратено от моят SM-G920F с помощта на Tapatalk
Цитирай

Повече от два часа дисплей няма как да направите,ако джиткате на мобилни. Даже вече и два часа са рекорд. Последния самсунг който си взимам. Разочарован съм. Вместо да оптимизират нещата,батерията все по-бързо пада.
Цитирай

Нещо в твоя телефон не е наред. Аз правя по 2:30 до 3 часа след 7-цата. Много по-добре се държи в сравнение с 6.
Цитирай

изцяло на мобилни данни, пестене но енергия, място и синхронизации[Изображение: 710671997a9b7baf201ae58622ef1368.jpg][Изображение: 1f59098439e8ff3c0b8f75a7c355c761.jpg]

Изпратено от моят SM-G920F с помощта на Tapatalk
Цитирай

Въпроса ми не е за тук но незнам къде да питам и затова пиша тук.
Имам един проблем като си изкарвам менюто от горе надолу да ми излезнат иконите за wifi,bluetoth и др.Имам голям лаг не върви гладко ами супер лагва.Мислех че е от пестенето на енергия спрях го и няма разлика.От какво може да е това или при всеки е така със Android 7.0 съм.
Цитирай

Аз съм с пестене на енергия и няма никакъв лаг. Пробва ли с фабрични настройки ?

Изпратено от моят SM-G920F с помощта на Tapatalk
Цитирай

След като инсталирах Android 7 не съм го рестартирал и не съм връщал фабрични настройки направо си започнах да си го ползвам.
Цитирай

Пробвай с рестарт, но най-вероятно ще трябват фабрични

Изпратено от моят SM-G920F с помощта на Tapatalk
Цитирай

Оправи се с рестарт.Благодаря за отделеното време.
Цитирай

Здравейте на всички.Знам ,че темата не е за тук,но и аз ще си позволя да попитам нещо,че от часове търся и не намирам.
Става дума за това,че след като се обаждам на някой той ми казва че номера ми не се изписва.Къде в менюто да търся тези настройки,както и чакането повикване?
Благодаря на всеки отзован се,и отново се извинявам за нахлуването в темата.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)