Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Ъпдейт на Huawei Ascend P7 до 5.0 Lollipop

няма да даваш архивно възстановяване ще си ги изеглиш после

не с известяването няма проблеми
Цитирай
Аксесоари

Значи ъпдейт до 830 връщам заводските настройки,формат на картата и тогава в839.Аз не ги архивирам.Ще оствя само в839 в картата.

Samsung Galaxy A3  2016
Цитирай

и деинсталираш всичките фейс и така нататък работещи под кит кат махни и отметките на архивно в гугла
Цитирай

Аз като му дам заводски настройки,нали всичко изчезва?

Samsung Galaxy A3  2016
Цитирай

като минеш на б 830 виж дали ота не го разпостраняват по въздух ама се съмнявам виж малко по нагоре колегата е дал по добър линк от там го изтегли
Цитирай

Ще пробвам ама се съмнявам,благодаря много колега.

Samsung Galaxy A3  2016
Цитирай

http://www.huaweiblog.de/huawei/huawei-p...-download/

GALAXY S,HTC DESIRE 500-> HUAWEI ASCEND G7->HUAWEI P9 LITE white->HUAWEI HONOR 10 BLUE
Цитирай

http://consumer.huawei.com/de/support/do...m?id=58465
Цитирай

И при В839 имам проблем с известията от viber(има забавяне от няколко секунди до няколко минути)Някой имал ли е такъв проблем?

Samsung Galaxy A3  2016
Цитирай

първо си виж настройките на мениджър на известяването после на wifi разширени настройки wifi да не е спящо като изключиш екрана

и дай тема която ти е подразбиране на телефонът много неща трябва да си нагласиш при мен няма забавяне
Цитирай

Я кажете има ли разлика при камерата? Има ли RAW формат ,някакви допълнителни настройки при нея?За краткото време на официалния ром някой да забелязва бъгове?И как ставаше инсталацията!
Форматиране на картата,запис на рома(разархивиран) и инсталиране от актуализатора на телефона?

Ka-ka-kaзачок! 
Цитирай

тази версия се държи стабилно има плавно преминаване от 3г към wifi има само един бъг към вайбър за който съм докладвал на хуавей и вайбър съпорт даже с видео за камерата не мога да ти кажа нищо от слб съм там аз го поучих пре ота моят ъпдейт иначе в немсия блог е обяснено как да го направиш нямам много време да го опиша тук в форума

има условие б 830 трябва да ти е рома за да работи ъпдейта
Цитирай

Не е неоходимо да е 830 ако сложи пълния ром, а не само ъпдейта.

Pixel XL / Android 9 Pie
Цитирай

ами не знам аз моя го получих ота
Цитирай

Колеги на рутнат телефон този ъпдеит можели да се инсталира?
Цитирай

Няма да стане.

Pixel XL / Android 9 Pie
Цитирай

ако ънрутене и качи примерно 609 може и да стане
Цитирай

Колеги,от 609 мога ли да кача направо рома от линка който  litmos сподели ?И ще помоля някой да сподели как точно да го кача и инсталирам, че да не прецакам нещо?

Ka-ka-kaзачок! 
Цитирай

http://consumer.huawei.com/de/support/do...m?id=58465

пробвай дори и да не стане рома самият телефон има защита и няма да ти позволи да инсталираш грешен ром
Цитирай

Инсталирах рома и всичко за сега върви добре.Я ми кажете тая папка с инсталацията от главната директория да я изтрия ли,"dload"?

Ka-ka-kaзачок! 
Цитирай

Може ли малко помощ. В момента съм на B609. Изтеглих HUAWEI Sophia-L10 Firmware(Android5.1.1, EMUI3.1, C900B839, Europe, но не знам как да го инстална локално. 
Трябва ли да съм на друга версия, за да ъпна?

Zte Blade SS RC7; Sony Xperia J, Sony Xperia Arc S, Zopo 810, Huawei Ascend P7-L10
Цитирай

Правиш папка dload на картата слагаш там разархивирания РОМ и пускаш локален ъпдейт. Според мен би трябвало да стане и върху 609.

Pixel XL / Android 9 Pie
Цитирай

При мен стана точно така само ,че аз го разархивирах в папка "локален диск" не в sd картата.След като вече съм го инсталирал мога ли да изтрия папкат dload че ми заема твърде много място?
Иначе всичко протече леко за 10-15 мин и мога да кажа ,че батерията се държи много по-добре.За18 часа десетина минути разговор и много малко човъркане батерията е на 92%.

Ka-ka-kaзачок! 
Цитирай

относно бъг пр вайбър апп хуавей са отговорили , проблемът не е при тях щом при фейсбук скайп и hangouts видео разговор работят
Цитирай

То и аз си мислех ,че не е от тях. Актуализирай приложението и може да се оправи. Вайбъра и при мен се държеше странно още със старата 609 версия.

Ka-ka-kaзачок! 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)