Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[ROM][WIP][4.4.4 TOUCHWIZ][24.05.2015][ADVANCED NOTE 4 EXPERIENCE] от Androidwizzard
#26

Разкарай излишните неща малко да ти се освободи място във систем.Сега предполагам ти показва че празното място е 0.като го направиш да имаш поне 50мв свободни флашни т.2 от задължителните неща за флаш.Всичко след това трябва да е наред.

Горд собственик на Note 3 N9005>OnePlus 3T Gunmetal /Galaxy Tab 3 10.1 P5210 Стоков 4.4.2 Root.
При нарушение на ПРАВИЛАТА на форума ползвайте бутона "Докладвай".
Цитирай
Аксесоари
#27

Готово, направих както написа и вече всичко е Ок!
Благодаря!

Note 10 plus Aura Glow 256GB и Samsung Galaxy Note 9, Samsung Galaxy Note 4 N910F GOLD Android 5.1.1, COK2 Samsung Galaxy Note 10.1 /2014 Edition/ 605 White 4G LTE Android 5.1.1 
Цитирай
#28

И аз си инсталирах рома . На пръв поглед за сега добре . В началото очаквах проблем с уайфай , а нямаше такъв . Обаче с мобилните данни изникна проблем ! Нови отделни настройки на мобилните данни и работи перфектно за сега . Още не съм го разгледал  целия . Има много нови неща . Но най голямо предизвикателство ми е агнето Smile) Знам , че ако му понапека малко процесора може да стане инфекция .. но .. ще има печено агнешко , няма как да е друго яче Smile)

Samsung Galaxy Note II N7100 OS: 4.4.4 PROJECT NEMESIS
Цитирай
#29

Аз също го качих. Много ми харесва, въпреки че камерата не работи и не разпознава SD картата,но това може да не е от РОМ-а. Нещото което е проблем за мен е че когато отворя SNOTE и извадя писалката за да пиша, започва да звучи музичка, която принципно е много приятна,но няма спиране докато не рестартирам телефонът. Как да я спра или направо премахна, когато вадя и вкарвам писалката?
Цитирай
#30

Камерата, картата и писалката си работят нормално при мен. Пробвай да го флашнеш отново.

Горд собственик на Note 3 N9005>OnePlus 3T Gunmetal /Galaxy Tab 3 10.1 P5210 Стоков 4.4.2 Root.
При нарушение на ПРАВИЛАТА на форума ползвайте бутона "Докладвай".
Цитирай
#31

Е: /sbin/ runatboot.sh process ended with ERROR=1 предполагам ти е познато и мисля се отнася за SD картата която е форматирана в NTFS. При толкова много проблеми на други хора с камера и карта с Н7100 не се учудвам че при мен не работи.
btw, Готово, оправи се, но аудиото на Spen го оставих на OFF.
Още нещо. Звукът,когато някой ти се обажда, започва със закъснение. Има ли начин да се появи веднага,а не след вибрацията?
Цитирай
#32

Колеги, помощ. След известно пробване на различни варианти и РОМ-ове пак се върнах на Nemesis 3.6.3. и тук възникна проблема: имам си аз един МХЛ адаптор(много китайски) с който спокойно и приятно си пусках филми на ТВ-то. След като преминах от ЦМ12 (Ressurecton remix) на Rubba Band v.3 и после последно на Nemesis3.6.3 И при двата TW рома телефона замръзва когато му включа MHL адаптора и се оправя само с изваждане на батерията.И на двата TW РОМА съм инсталирал 240 dpi mod за eclips v.4 и Nemesis mod v9.Кернела е agni нещо си (не съм много сигурен). Да сменям ли нещо или има друг лек?
Цитирай
#33

Флашваш стоков, ресет от рековъри, рутваш, къстъм рековъри и пак си инсталираш Nemesis 3.6.3. ... щом е работел преди и сега ще тръгне Smile

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#34

Евентуално малко помощ за стоковия РОМ - кой точно е подходящ (избягване на изгубване на IMEI и т.н., ако  може и линк някакъв или номер на стоковия РОМ).
В момента съм с Resurrection  Remix  KK v. 5.1.5, версия на радиомодула на тел. N7100XXUFNG1.
Благодаря и весели празници на всички.
Цитирай
#35

Много добра тема си постнал. Довечера като се прибера ще те потърся пак по скайп за някое съветче, защото нещо не ми харесва поведението на моя телефон Big Grin
Цитирай
#36

Здравейте на всички. Искам да си инсталирам този ром и искам да попитам дали ще мога ако реша да се върна към стоковия ми рутнат ром. Направил съм си пълен бекъп на стоковия ром.
Цитирай
#37

Да ще можеш. Стига да си със същото рекавъри с което е направен архива. Чистиш кеш, далвик и систем и ресторваш.
Евентуално може да се наложи да си рефлашнеш кернела.

Горд собственик на Note 3 N9005>OnePlus 3T Gunmetal /Galaxy Tab 3 10.1 P5210 Стоков 4.4.2 Root.
При нарушение на ПРАВИЛАТА на форума ползвайте бутона "Докладвай".
Цитирай
#38

Здравейте, благодаря за отговора. Качих си рома и телефона се държи много добре но вчера срещнах следния проблем. По време на разговор не мога да пусна нито високоговорителя нито да приключа разговора. Как може да реша този проблем?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)