Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Дискусия: Windows 10
#51

yo_asakura - с kms ли си го пачнал? Ако си, значи може да е от версиите на kms-a. Ще опитам пак.
Цитирай
Аксесоари
#52

пачнах го с нещо на име "windows loader by Daz". версията е или 2.1.8 или 2.2.2 - не съм убеден. до сега никога не съм получавал признаци за нещо нелегално. Update-и си пускам всеки месец на ръка (включително и последния който ми иска windows логото до часовника - което още си седи там). нямам никакви проблеми. изглежда, че и различни програми не ми разпознават windows-а като пиратски. надявам се и windows 10 да не го познае. за това и започнах да питам, дали някой е запознат при сегашното ми положение какво ще стане, ако мина на 10. реално сега, ако имам някаква лепенка, че ми е нелегален windows-а - логично като мина на 10 - пак ще пише това нещо. но сега всичко си ми го пише легално и незнам как стоят нещата Smile

п.п. версията на win-а която съм слагал е възможно най-близо до оригиналната. мисля, че дори си е оригинална, само с добавени update-и за псоледните месеци, когато е сглобена. не е някаква орязана или обратното - нагрухана версия с различни хакерски истории. гледал съм всичко да е възможно по близо до оригиналния Image файл  (мисля че се води от MSDN) и съответно само един loader съм пуснал след инсталация на win-а и от тогава така. на стария ми лаптоп, пак беше така и над 2 години не бях преинсталирал и си летеше. сега половин година вече съм с нов лаптоп, и още не съм имал проблеми, преинсталации и глупости... Smile

п.п.2 само офис пакета ми е с някакъв kms активатор, който трябва да го пускам на всеки 180 дни за да се поднови лиценза Big Grin

п.п.3 и едно от най важните неща - никога не ползвам разни tool-ове и подобни за почистване на регистъра. всичко си чистя на ръка, ако има нужда - в повечето случеи след премахване на някоя програма или игра. също и редовн чистене на appdata от ненужните неща и изтриване на цялата temp папка Smile (тези неща са малко вън от темата, но да си кажа Big Grin)

[Изображение: opt1433453048o.PNG]
[Изображение: bwy1433453069v.PNG]
[Изображение: arx1433453083v.PNG]
Цитирай
#53

При справка с моя "активиран" windows ми изписа Genuine(WGA unsupported OS). Аз ще си купя 10-ката и без това ще бъда в САЩ, но се чудя дали да дам 119$ за Home или да взема Pro за 199$ 
Но в крайна сметка има време,  ще изчакам да го пуснат официално и ще преценя. 

Alienware R2 15 2015 - i7-6700HQ, 16GB 2133MHz, GTX 970M 4GB, 512 GB m.2 SSD/1TB HDD  ;  Samsung Galaxy Note 10.1 2014 Edition
Цитирай
#54

Според това, което четох, винаги можеш да доплатиш разликата и да преминеш към Pro, така че може първо да вземеш Home и после да преминеш натам. Основна разлика е, че на Home не можеш да контролираш ъпдейтите - качва ги автоматично.

iPhone 12 mini Space Grey
Цитирай
#55

Да, за да премина към Про версията трябва да доплатя 99$ Smile
Ще изчакам да го пуснат и ще видя коя версия ще си купя.

Alienware R2 15 2015 - i7-6700HQ, 16GB 2133MHz, GTX 970M 4GB, 512 GB m.2 SSD/1TB HDD  ;  Samsung Galaxy Note 10.1 2014 Edition
Цитирай
#56

(2015-06-01, 10:34:55)st34 написа:  KB3035583

Инсталирах го преди час и нямам подкана в лентата. Явно не заслужавам  Lol
Цитирай
#57

И аз си ъпдейтнах windows-а вчера, но не ми излиза известието. С пиратски win 7 32 bit съм. На сайта на microsoft видях, че дори компютрите с windows 7 starter ще получат безплатно win 10. На лаптоп който е имал оригинален win 7 starter, но му е сложено пиратско хр, може ли да се върне starter-а и да се ъпгрейдне безплатно до 10?

Samsung Galaxy S24+ Onyx Black 12/512 GB
Цитирай
#58

Да, просто като ти поиска код сложи този, който е на етикета отдолу.

Galaxy Note 3
Цитирай
#59

Здравейте, и аз нямах до скоро иконката, но намерих начин как да я активирам. Малко се поразрових и го намерих в микрософт форума, споделено е от модератор и е потвърдено от него, че е безвредно и работи.

Стъпки:

1. Сваляте https://www.dropbox.com/s/0u0au9xgy6ss18p/win10fix_full.zip?dl=0 

2. Разархивирате win10fix_full.bat file където искате

3. Отваряте го като администратор

4. Следвайте инструкциите, докато не стигнете менюто

5. След това правите стъпка 1, проверява да ли сте инсталирали нужните ъпдейти

6. После 2-ра, става за няколко сек. и би трябвало да ви излезне веднага иконата, ако не стане, както при мен, пробвате с 3. И на мен тогава ми се показа.

Линк към страницата: http://answers.microsoft.com/en-us/windo...99a883265b
За да го намерите, скролнете малко надолу в отговора, някъде посредата е.

 LG G3 32GB 5.0.1 Stock + Nexus 7 Chroma 5.1.1


Цитирай
#60

@dakata129


Мерси много колега! Иконката излезе, резервирах всичко точно. С кракнат Windows 7 x64 Ultimate съм. Показва ми го като Geunuie:
[Изображение: 8163971E.png]

Нямах 2-та нужни ъпдейта, но отворих Windows Updater и избрах всички задължителни и НЕзадължителни ъпдейти (без language pack-овете). Инсталирах ги за... кажи-речи 30 минути и използвах .bat файла. Както при теб на 3-тата функция от менюто ми се появи иконата.

Sony Xperia 5 IV
Stock | Shizuku | + Galaxy Watch 4 Classic
Цитирай
#61

По метода на dakata129 известието за ъпдейта ми се появи, но ми изписа, че версията на BIOS не се поддържа.  Undecided

D_coffee
Цитирай
#62

По методите на dakata129 не ми се получи. Пробвах и трите като при третия изчаках няколко часа и рестартирах. Явно съм крайно нелегален Big Grin
Цитирай
#63

Long-Method #1 [Yaqub K from answers.microsoft.com]



This method can take anywhere from 10 minutes on.
I've had this run up to 40 minutes during my tests...

This will loop for a while but please note...
If you see the "STATUS" as anything but "RUNNING", there is something wrong.
If that happens, close the batch file and start over. It may take a few times.

Further, due to the way this script was originally written, you may have to re-l
aunch this batch to continue.

If you understand the above, press any key to continue.

И при мен не иска .


Прикачени файлове
.jpg Windows 7 Ultimate 02-06-2015 15-56-11.jpg Размер: 109.3 KB  Сваляния: 58

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/512

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





Цитирай
#64

Ето тук, си има описан метод. Съвсем официален

http://www.microsoft.com/bg-BG/windows/windows-10-faq

I've learned that iOS is what Apple wants it to be and Android is, for better or worse, what you make of it
Цитирай
#65

(2015-06-10, 16:01:06)abv86 написа:  Ето тук, си има описан метод. Съвсем официален

http://www.microsoft.com/bg-BG/windows/windows-10-faq

Линка който си дал е невалиден ,поне е така на моя компютър

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/512

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





Цитирай
#66

Работи коректно. И на двата компютъра, ми се отваря.

I've learned that iOS is what Apple wants it to be and Android is, for better or worse, what you make of it
Цитирай
#67

При мен го отваря, а и това друг път съм го гледал и не намирам никакъв метод.

 LG G3 32GB 5.0.1 Stock + Nexus 7 Chroma 5.1.1


Цитирай
#68

И при мен линка си се отваря.

D_coffee
Цитирай
#69

Извинявайте ,няква грешка има в моята машина Rolleyes 


Прикачени файлове Миниатюри
   

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/512

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





Цитирай
#70

Като цъкнете на въпроса Как да резервирам безплатна надстройка?, не ви ли дава възможност, да свалите въпросното приложение? 'Get Windows 10' трябва да е активен. Аз от там, го свалих и направих резервацията.
Разгледайте въпросите, може да намерите отговори.

Няма да виждате приложението, ако:

   Устройството ви не е с Windows 7 SP1 или Windows 8.1 Update.
 
   Използвате корпоративна версия на Windows, която не отговаря на условията на това предложение.
   Не са разрешени автоматичните актуализации на Windows в устройството ви.
   Устройството ви не отговаря на минималните системни изисквания.
   Устройството ви не е свързано с интернет.
   Устройството ви отговаря на условията, но ние все още работим върху надстройки, които могат да подобрят работата му, като например получаване на нов драйвер.

I've learned that iOS is what Apple wants it to be and Android is, for better or worse, what you make of it
Цитирай
#71

При надстройката дали ще се запази всичко както си е? Настройки и програми? Защото става дума за служебния ми компютър и няма да ми е интересно, ако нещо се прецака.
И съответно, ако е само ъпдейт, без затриване, това няма ли да е причина за евентуални бъдещи проблеми?
Подобно на OTA ъпдейтите при андроид, понягога са бъгави, като се преминава към по-горна версия на Андроид, и трябва чиста преинсталация.
Цитирай
#72

Ще се прави надстройване при обновлението, което е проблем....

Sony Xperia™Z1 compact (D5503) Black(Stock) 4.3/1.114
Цитирай
#73

DRONEOSX, имаш в предвид, че щом ще е надстройка със сигурност биха възникнали проблеми ли?
Цитирай
#74

Спокойно де...
Ще върнете "фабрични настройки", както при андройд устройство.

Samsung Galaxy I5500 >> Motorola Moto G 1st Gen >> Xiaomi Redmi Note 3 >> Xiaomi Redmi Note 4 >> Xiaomi Poco F2 Pro >> Xiaomi Poco F3
Цитирай
#75

Нещо подочувам, че в таз версия щяло да име рестрикции откъм сваляне, записване или гледане на филми!? Някой нещо да е разбрал подобно?

 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)