Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Дискусия: Windows 10

Ами ето ми ги показва три заради DVD слота >>


[Изображение: image.png]

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
Аксесоари

(2018-05-27, 13:52:30)rado__8 написа:  Ами ето ми ги показва три заради DVD слота >>


[Изображение: image.png]

Друже, а какво е Volume 1 според теб? Smile Реално имаш опция да разкараш тези System Reserved Partitions, но тогава същото място, което те заемат, ще бъде отнето от C:, но на C: се случва какво ли не, затова е и по-добре да са на невидими, независими дялове. Бъг е само ако се показват, но не е фатално. Аз съм обяснил как да ги скрие. Наистина няма какво повече да кажа по темата и ще чакам някой друг въпрос.
Цитирай

(2018-05-27, 14:09:24)fifth_root написа:  Друже, а какво е Volume 1 според теб? Smile Реално имаш опция да разкараш тези System Reserved Partitions, но тогава същото място, което те заемат, ще бъде отнето от C:, но на C: се случва какво ли не, затова е и по-добре да са на невидими, независими дялове. Бъг е само ако се показват, но не е фатално. Аз съм обяснил как да ги скрие. Наистина няма какво повече да кажа по темата и ще чакам някой друг въпрос.

Написах по-горе, че имам два, ти сподели, че са повече, аз не виждам да са повече Smile

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай

Не знам защо ще карате. Аз съм с 1803 и нямам никакви излишни дялове. Трите които съм създал аз и системния с обем 500 MB.

I've learned that iOS is what Apple wants it to be and Android is, for better or worse, what you make of it
Цитирай

Offtopic

Не се караме това е сигурно... привърженик съм на спокойствието Smile Надявам се и fifth_root да е на същото мнение и двамата се опитваме да фикснем нещо на някой си с цел помощ Big Grin Storstark

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай

Тест Windows Defender Windows 10 April 2018 Update:

 
Цитирай

Всичко това го знам, но може на други да им е интересно. Само се потвърждават думите ми, че трябва да се променят настройките по подразбиране. И да се зададе в 'защита от ръмсъмуер' Дефендъра да пази всички дискове от криптиране. Иначе добро представяне.

I've learned that iOS is what Apple wants it to be and Android is, for better or worse, what you make of it
Цитирай

AV-Test 2018: Най-добрите антивирусни решения за Windows 10:

[Изображение: best-windows-10-antivirus-for-home-users...2018_1.png]

 
Цитирай

Да, да. Като гледам тия класации и ми става забавно. Както винаги, Comodo е 'по-слаб', от почти неизвестни корейци. Дето Comodo има пясъчник и HIPS. Всяко неизвестно за програмата приложение, се стартира в пасъчника. На личния ми компютър, с инсталиран Comodo  съм стартирал критиращи вируси. За да ги наблюдавам. Та за това казвам, тия класации не ги гледай.

I've learned that iOS is what Apple wants it to be and Android is, for better or worse, what you make of it
Цитирай

Как да си направим безплатен ъпдейт от Windows 10 Home до Windows 10 Pro: https://www.zdnet.com/article/going-pro-...t-hassles/

 
Цитирай

(2018-05-30, 08:45:59)abv86 написа:   Та за това казвам, тия класации не ги гледай.

Той не ги гледа, само пуска линкове.
Цитирай

Колеги, някой да ползва Avast Secure Browser с Windows 10? Доволен ли е от него, впечатления, товари ли като цяло системата при работа?

 
Цитирай

Здравейте,имам един лаптоп acer. с win 10 про, през хрома който ползвам като основен браузър,не желае да ми възпроизвежда видео в дадени страници като фейсбук например,снимките и картинките си ги показва.А като ползвам  edge нямам такъв проблем.Дори и при някои клипове в ютуб положението е същото.Деинсталирах го хрома и пак го инсталирах,и пак проблема си остава.Чувам звука от клипа а прозореца където трябва да е видеото стои черен.Дава ми че са инсталирани най новите дравери на видео картата. Bu
Цитирай

Като махнеш Хром, изтрий и системната му папка, рестартирай и го инсталирай пак. И бъди сигурен, че е х64. Друго... бъди сигурен, че имаш Flash, Java, сложи и един пакет кодеци, макар че тези неща, предвид че работи другаде, не трябва да са причина. А и преди да изпълниш всичко това - направи нов потребител в Windows и виж как работи през него, само за теста.
Цитирай

Благодаря за помощта но няма ефект.
Цитирай

Изключи хардуерното ускорение на видеото от настройките на хром. Изчисти му кеша. Погледни добавките има ли някакви кепчъри или видеодоунлоудъри и ги спри, както и добавки на адобе ако има ги спри. Рестарт и кажи как е.
Цитирай

@i770514
Тука как е , включен ли е флаша .


Прикачени файлове Миниатюри
   

Storstark
Цитирай

(2018-06-10, 12:57:38)i770514 написа:  Благодаря за помощта но няма ефект.

Горе в ляво имаш катинарче когато си отворил домейн натисни го и му разреши Flash Player

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай

Благодаря на всички ви.Проблема се реши след като изключих,хардуерното ускорение.
Цитирай

Инсталирай новата версия на Adobe Flash Player.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

Samsung S3 / Note 4 / Note 8
Huawei P30 Pro
Цитирай

Ако случайно някой е ъпдейтнал до версия 67 на гугъл хром и самият дизайн на миниманизиране , уголемяване на прозореца/смаляване и затваряне са променени на големи иконки може да си върнете старият вид като напишете в статус бара about:flags , намирате Custom-drawn Windows 10 Titlebar и му давате Disable Smile Relaunch-вате отново и готово !

Mobile : iPhone 15 Pro Blue Titanium  + Anker Liberty Air 2 |||  Computer : MB: ASrock AB350 Pro4 , AMD Ryzen 5 5600 , GIGABYTE GeForce GTX 1660 SUPER OC 6GB GDDR6  , 16GB Dual Channel DDR4 3066 OC MHz Kingston HyperX Predator Black , Kingston 240GB A400 SSD SATA3 , WD BLUE 1TB 7200 RPM , PSU EVGA 500 W , Acer XF243YP 144hz 

Цитирай

Ако някой от вас ползва YouTube на български, дали му се е появила виртуална клавиатура в search bar-а? Няма значение браузър, обвързано е с акаунта и в момента, в който смениш на английски става нормален. Ето пример:

[Изображение: image.jpg]
Цитирай

да, при мен има
Цитирай

Доста идиотско и нефункционално. Сега задачата е как се спира, оставайки на български.
Цитирай

И при мен я има. Много е готино и функционално.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)