Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Дискусия: Windows 10

Стана тя.каквато стана Smile Гледах ревю и на Win 12 и Win13,явно през седмица ще ги пускат,хаха.Ама първо да вземат да си оправят буламача с 10 ли?
Цитирай
Аксесоари

Здравейте!
Днес ми се обнови 10-ката на Windows с някаква по-нова версия и като бонус получих ей тая тъпотия

[Изображение: 111113232132.jpg]

Та тая  простотия, която ми показва времето във Файренхайт даже е нещо си на MSN и при натискане ми се отваря голям прозорец с новини и тем подобни простотии. Няма вариант за махане или поне не е стандартен. Навремето си спрях чрез регстрите MSN, но явно тоя ъпдейт си прави каквото си иска. Когато пробвах да вляза в някакви настройки, се отваря сайт на MSN и се оказва, че съм логнат там, явно заради Teams-а на детето за училище. Та някой има ли идея как да го премахна и да забравя за него?
Цитирай

Долу в лентата с десния бутон на мишката --> News and Interests --> Turn off.

 
Цитирай

Да, намерих го. Благодаря!
Понеже уж го бях пробвал да го изключа и не се получаваше
Сигурно съм бил малко нервен :-))))))
Цитирай

Може да се смени на градуси по Целзий, мен лично ме радва.
Цитирай

Здравейте ,имали начин да не ми е размазано толкова вижте на снимката ?
Гледам че на съфорумника solo5 не е размазано!

.png Screenshot 2021-06-03 191641.png Размер: 22.79 KB  Сваляния: 424

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/512

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





Цитирай

Виж си резолюциите на екрана-ако си с хубава матрица,а си сложил ниска резолюция,замазва(не е на фокус).Сложи го на "препоръчани"
Цитирай

На "препоръчани" са всички настройки!Само за пробата, като го сменя става още по зле.

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/512

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





Цитирай

Пробвай от контрол панела-калибриране на цветовете,като ги настроиш има има Clear Type настройка за по добра четливост.


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай

Интересна работа, всичко друго е кристално, само тая икона и надписа са с лоша резолюция!
@DoryanY Не стана,нищо, не е болка за умиране, малко дразнещо ноо ...!

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/512

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





Цитирай

Може да е от тази настройка''старт''лента на задачите и работен център.


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай

Пробвах с отметки ,без отметки и нищо !

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/512

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





Цитирай

И неговото е размазано, просто неговота снимка е по-ясна от твойта. И на мен е така и защо въобще се притесняваш затова.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай

На снимката е размазано,иначе не е.Щом е само на лентата,не е проблем.
Цитирай

ОК,Мерси за отделеното време!
Дразнещо си е, но не е болка за умиране .

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/512

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





Цитирай

Поредната актуализация 21N1 на Windows 10 от края на май 2021 г. принуждава стандартната антивирусна програма Windows Defender да премахва торент програми без съгласието на потребителя и възможност за преинсталиране.

https://technews.bg/article-134548.html

 
Цитирай

Аз не съм имал проблем от такова естество. Въпросния ъбдейт ми е от 4 този месец. Явно има много фактори от които зависи дали... или не.

времето е като парите - никога не стига
Цитирай

Аз също нямам подобен проблем,но ползвам стара версия 2.2.1
Цитирай

Аз ползвам qbittorent и преди около месец излезе нова версия и при опит да я инсталирам дефендъра я изстри. Добавих торент клиента към изключенията и сега няма проблем , но това беше още преди последния ъпдейт на Уиндоус.

S21 FE
RN5 AI
Цитирай

И при мен си е замазано, нещо не са го довършили

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай

При мен изглежда като останалото:


Прикачени файлове
.jpg IMG_20210622_000904.jpg Размер: 62.03 KB  Сваляния: 269

S21 FE
RN5 AI
Цитирай

Оправиха го, или поне на моите машини вече излиза кристално !

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/512

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





Цитирай

Здравейте, лаптоп не се свързва към wifi, нито към рутера нито към hotpoint на телефон. Изписва: свързването с тази мрежа е неуспешно. Диагностиката казва: връзката на този компютър е прекъсната ръчно. Рестарт не помага. Някакви идеи ?

S21 FE
RN5 AI
Цитирай

Драйвера пробвай да преинсталираш
Цитирай

Да няма хардуерен бутон за изключване ма wi-fi? Виждал съм на HP, едно самолетче нарисувано, като Airplane mode при телефоните.

Sent from my M2007J3SG using Tapatalk
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)